banner
banner

להרוויח הכנסה פסיבית באמצעות מטבע החוץ

כולם רוצים להרוויח הכנסה פסיבית. זה כסף קל ובואו נודה בזה, מי בעצם רוצה לעבוד בשביל המזומנים שלהם, נכון? שיווק שותפים נעשה על ידי טונות של חברות שונות מסיבה אחת עיקרית: זה עובד. בואו נשתמש בדוגמה. פורטנייט, התופעה העולמית, השתלטה על הילדים, בני הנוער והמבוגרים הצעירים. זה משחק חופשי וכמה מהסטרימרים / יוצרי התוכן הגדולים באינטרנט משתמשים בו לתוכן. כשהיה לא פופולרי כמו היום, Epic Games, המפתחת של Fortnite, עשתה שימוש בשיווק שותפים על ידי מתן קישורי שותפים פופולריים לסטרימרים שיעזרו לקידום המשחק. עם קישור השותף הזה, אוהדי הסטרימרים יכולים להירשם בחינם באמצעות הקישור האמור. השותפים (או במקרה זה הסטרימרים) יקבלו פיצוי על קידום המשחק.

זו דוגמה די מודרנית, אבל בואו נצלול לתוך הדברים הטכניים.

מה זה שיווק שותפים?

בהגדרה, שיווק שותפים הוא “הסדר שיווקי לפיו קמעונאי מקוון משלם עמלה לאתר חיצוני עבור תעבורה או מכירות שנוצרו מהפניותיו.” במונחים של הדיוט, זו אסטרטגיה שבה פרט משתף פעולה עם עסק במטרה לבצע עמלה על ידי הפניית קוראים או מבקרים למוצר או לשירות מסוים של עסק. זו אחת השיטות הפופולריות ביותר להרוויח כסף באינטרנט וברגע שהוא הוקם, זה יכול לשמש הכנסה פסיבית נהדרת. למרות שזה נראה מספיק פשוט, יש בזה הרבה יותר.

הנה דוגמה נוספת, נניח שאתה בלוגר ואתה רוצה להיות שלוחה של חברה מסוימת. התפקיד שלך יהיה להציב קישור, כפתור או באנר בתוך פוסט בבלוג כך שקוראיך יובלו למוצרים או שירותים של אותה חברה. עם זאת נאמר, בלוגר ומשותף טוב ישתמש במספר ערוצי שיווק שונים לקידום תוכן.

תוכניות שותפים וקריפטו

עכשיו, כשאתה יודע פחות או יותר מה זה שיווק שותפים, איך זה קשור לקריפטוגרפיה? ובכן, זה בערך אותו דבר. הבורסות הגדולות ביותר יציעו למשתמשיהם אחוז מסוים של עמלה על כל העסקאות הנעשות על ידי חברות כלולות. התעריפים משתנים לפי חליפין, כך שברור שכמה עסקאות טובות יותר מאחרות.

תוכניות שותפים אלה נועדו למשוך יותר אנשים לבורסות הללו ובכך לסייע להם לצמוח ולהרחיב את עסקיהם. להלן כמה מתוכניות השותפים או ההפניות הזמינות:

Paxful – תוכנית שותפים (האופציה הטובה ביותר)

Paxful הוא אחד משוקי הביטקוין המובילים בעולם לעמית. הם מציעים מאות דרכים לקנות ולמכור ביטקוין עם למעלה מ -300 אמצעי תשלום זמינים. ה תוכנית שותפים Paxful היא ללא ספק אחת התוכניות הטובות ביותר שיש בה בשתי דרגות. שותפים בדרגה 1 הם אלה שנרשמים ל- Paxful ישירות באמצעות קישור השותפים שלך. מעסקאות שבוצעו על ידי חברות כלולות אלה, תקבל 50% מדמי הנאמנות שנגבית על Paxful. שותפי שכבה 2 הם אלה שנרשמים ל- Paxful באמצעות קישור השותפים לשכבה 1. מעסקאות שבוצעו על ידי חברות כלולות אלה, תקבל 10% מדמי הנאמנות שנגבית על Paxful.

כפי שאתה יכול לראות, Paxful מאפשרת למשתמשים שלה את ההזדמנות הגדולה ביותר עבור המשתמשים להרוויח הכנסה פסיבית שהופכת אותה לאחת מתוכניות השותפים הטובות ביותר שיש. ובכל זאת, יש לך שאלות? עיין בסרטון ההדרכה של תוכנית השותפים של Paxful למידע נוסף.

Changelly – תוכנית שותפים

צ’אנג’לי היא בורסת מטבעות קריפטוגרפיה בה אנשים יכולים לשנות את הפיאט שלהם למגוון רחב של מטבעות קריפטו. הוא מחפש את שער החליפין הטוב ביותר ואז הם קונים אותו בשבילך במחיר זה. תוכנית השותפים שלהם מציעה לשותפים שלה נתח הכנסות של 50% לכל חיי הלקוח שאתה מפנה אליהם. המשמעות היא שאתה מקבל עמלה של 50% עבור העסקאות שביצע המשתמש המופנה. בדרך כלל הם מאפשרים תשלום יום לאחר ביצוע העסקה. התשלומים מונפקים בביטקוין.

Coinbase – תוכנית הפניות

Coinbase היא אחת מחילופי הביטקוין הגדולים בעולם ולכן אין זה מפתיע שיש להם תוכנית הפניות. למרות שתוכנית ההפניות של Coinbase שונה מתוכנית שותפים, ייתכן שזה משהו שאתה רוצה לבדוק. Coinbase מציע 10 דולר לכל אדם שאתה מפנה שקונה או מוכר לפחות 100 דולר או יותר תוך 180 יום מרגע ההרשמה. גם אתה וגם ההפניה שלך תקבלו 10 דולר לאחר הקנייה / מכירה. זה לא רווחי או מעשי כמו תוכנית שותפים, אך זו עדיין דרך שתוכל להרוויח קצת כסף נוסף תוך שימוש באחת הבורסות הגדולות בעולם.

קרא גם: טכנולוגיות מטבעות קריפטוגרפיות: איפה, למה & איך סטודנט יכול להיכנס לזירת הביטקוין?

Coinmama – תוכנית שותפים

Coinmama הוא בורסת ביטקוין ואת’רום. הם מציעים עמלה של 15% עבור כל ההפניות שלך שרוכשות מהפלטפורמה שלהם באמצעות קישור ההפניה האישי שלך, כולל רכישות עתידיות לכל החיים. הם מציעים גם באנרים שאתה יכול להציב באתר שלך. החיסרון בתוכנית השותפים שלהם הוא שהתשלום שלהם הוא חודשי, לקראת סוף כל חודש, ועליך לבצע שלוש הזמנות מוצלחות על ידי לפחות שלושה משתמשים כדי לקבל תשלום.

הרוויח את ההכנסה הפסיבית שלך היום!

יש המון דרכים להרוויח הכנסה פסיבית באמצעות מטבע קריפטוגרפי, אך תוכניות שותפים הן הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. התבונן בכמה מהדוגמאות שניתנו וחקור כל פלטפורמה כדי שתוכל למצוא את הטובה ביותר עבורך. ברגע שתעשה זאת, אתה יכול להיות בדרך להרוויח כסף באמצעות תוכנית שותפים!

זהו פוסט בתשלום. בצע מחקר משלך הקשור לחברה המקודמת או לכל אחת משלוחותיה או שירותיה המוזכרים בהודעה לעיתונות. Coingape.com אינה אחראית לכל נזק או אובדן שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me