banner
banner

איך להשקיע ביטקוין בהודו?

כל יום שעובר את המטבע הקריפטוגרפי המשפיע ביותר בעולם; הביטקוין הופך לנכס מוערך מאוד להשקעה ולקבלת רווחים, בטווח הקצר, הבינוני או הארוך.

המצב שגדל ברבעון האחרון של 2020 ובתחילת 2021, דוגמה לכך היא שרק במהלך חודש דצמבר מחיר הביטקוין בקנה מידה עולמי עלה ב -66.78%..

על פי Cointelegraph:

ביטקוין (BTC) עלה משפל תוך-יומי של 17,573.29 דולר ב -11 בדצמבר לשיא תוך-יומי של 29,310.19 דולר ב -31 בדצמבר”.

כל המשמעות היא שבכל יום שעובר, הרבה יותר משקיעים חדשים מצטרפים לקריפטוגרפיה שיצר סאטושי נקמוטו.

הודו לא חומקת ממצב זה, למעשה, זו אחת המדינות שחוותה עלייה גדולה יותר במספר השקעות הביטקוין במהלך שנת 2020 ובתחילת 2021. כל זאת בזכות העובדה שבית המשפט העליון לצדק בהודו הסיר זמנית את האיסור שהטיל בנק המילואים במדינה זו.

אמצעי שכלל איסור על כל סוגי הפעולות של בנקים לאומיים עם חברות בשוק הקריפטו המכונה Exchange, על כל צורותיה.

מצב זה, יחד עם העובדה ש 2020 הייתה שנה טובה לביטקוין, הובילו לעלייה נוספת במספר המשקיעים בענק ה אסייתי..

אז איך להשקיע ביטקוין בהודו?

אם אתה גר בהודו, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לנתח את עצמך ולגלות לאיזה סוג משקיע אתה או יכול להיות.

שאל את עצמך שאלות כמו:

 1. האם יש לי חשבונות בינלאומיים במטבעות חזקים כמו דולר ואירו?
 2. האם יש לי מספיק ידע בכדי שאוכל להשתמש בבורסות קריפטוגרפיות מסורתיות מקצועיות?

אם ענית בחיוב לשאלות הקודמות, יש לך דרכים שונות להשקיע בביטקוין בהודו, כלומר באמצעות צורות שונות של בורסות.

מתווכי מטבעות קריפטוגרפיים:

הממשק שלו לעיתים קל לשימוש, אך עליכם להיות מודעים לכך שערך הביטקוין ושאר המטבעות הקריפטוגרפיים כפוף למחירי הברוקר (לא למחירי השוק העולמי), עובדה זו יכולה להיות שלילית וחיובית, אך באופן כללי היא חיובית מכיוון שכולם הסוחרים של מתווך ספציפי מבצעים תנועות פיננסיות מרכזיות כדי להגן או להשיג רווחים. כמו כן, משתמשי משקיעי ביטקוין הודים מסוגלים לעתים קרובות רק לקנות ביטקוין הודו במודל זה באמצעות מטבעות פיאט חזקים כגון דולר ואירו. דוגמה למתווך היא Coinbase.

חילופי מטבעות מטבעות מסורתיים:

בבורסה מסוג זה, ההשקעה שלך תהיה כפופה למחירים הרשמיים של השוק העולמי במטבעות קריפטוגרפיים. רבות מהבורסות הללו כגון Binance מאפשרות רכישה והשקעה של ביטקוין באמצעות מטבע הפיאט הבינלאומי המוצק כגון: EUR, USD, AUD, בין היתר.

עם זאת, יש לציין כי רבות מהבורסות המסורתיות אינן מאפשרות קניית ביטקוין בהודו באמצעות מטבע הפיאט הבינלאומי, במקרים אלה נוח להשתמש בשיטת ה- P2P Exchange כשערי קניות המובילים אותנו דרך משיכות עוקבות לבורסות המסורתיות. . דוגמה מצוינת ל- Exchange P2P היא Remitano.com, אמינה, בטוחה ותאפשר לך להשקיע ביטקוין בהודו, כך שתוכל אפילו לסחור בו מאוחר יותר בבורסה מקצועית מסורתית..

אבל אם אין לי חשבונות בינלאומיים במטבע חוץ, איך אני משקיע ביטקוין בהודו?

במקרה זה הדרך הטובה ביותר היא להשקיע ביטקוין דרך מטבע הפיאט ההודי, כלומר ה- INR בבורסת P2P כמו רמיטאנו, דרך הקישור הבא תוכלו לקנות ביטקוין היום: http://remitano.com/btc/in.

בנקודה זו יש לציין כי לפני ביטול האיסור על סחר קריפטוגרפי בהודו באמצעות בנקאות פרטית לאומית, חילופי P2P כמו רמיטאנו אפשרו רכישת ביטקוין בהודו מכיוון שהם מתפקדים כמתווכים לסחר בין אדם לאדם באמצעות פיקדון שמגרה אמון בין הצדדים.

לאחר ביטול חוק זה, חשבונות בנק מקומיים עבור מטבע פיאט בהודו נקשרים ישירות ל- Exchange P2P כמנגנוני תשלום ישיר להשקעת ביטקוין בהודו, מה שאומר שכיום זה אפילו יותר בטוח וקל יותר לקנות ביטקוין בהודו דרך מצב P2P Exchange.

שלב אחר שלב כיצד להשקיע ביטקוין בהודו

 1. עבור לאחת ממרכזיות ה- P2P הטובות ביותר בהודו והירשם. לדוגמא, רמיטאנו הוא מהאמינים ביותר, הבטוחים ובעלי שיעורי הנסיגה הטובים ביותר.
 2. לאחר ההרשמה והשלמת תהליך KYC המהיר, אתה מוכן להשקיע ביטקוין בהודו, אתה רק צריך לעבור לקטע רכישת הביטקוין בהודו דרך הקישור הבא: http://remitano.com/btc/in
 3. ברגע שאתה נמצא בסעיף הרכישה, המערכת תנחה אותך אוטומטית לאופציית הרכישה הטובה ביותר עבורך, בתצוגה מקדימה תראה פרטים כגון: אמצעי תשלום בכל אחת ממודעות מוכרי הביטקוין בסכום מטבע מקומי INR, סוג של בנק, סכום וכו ‘

 4. בחרו באופציית הרכישה הטובה ביותר שלכם, לחצו על כפתור הקנייה, באותו רגע הזמנת הרכש תיפתח ולצידה חלון צ’אט איתו תקיימו תקשורת ישירה ופרטית עם מוכר הביטקוין..

 5. במסגרת חלון הצ’ט שהוזכר לעיל, עליך לציין למוכר כי הוא ימשיך לבצע את ההפקדה במטבע המקומי בסך INR, על פי הנתונים שנקבעו בהודעת המכירה ועל פי הסכום המוסכם בהזמנת הרכש..
 6. לאחר מכן תבצע את ההפקדה למוכר הביטקוין בסכום המטבע המקומי INR תוך התחשבות: הסכום המוסכם וזהות הבנק.
 7. לאחר שביצעת את ההפקדה או ההעברה במטבע הפיאט המקומי, עליך לשמור את הקבלה, אותה תשלח בהמשך למוכר בפורמט PDF בחלון הצ’אט הפרטי שפתח בפני המוכר..
 8. לאחר שמוכר הביטקוין יקבל את החשבונית בקובץ PDF ויאשר את ההפקדה בחשבון הבנק שלך, זה ימשיך לשחרור הביטקוין וזהו, יש לך כבר רכישת ביטקוין והשקעה באמצעות פיאט המטבע INR בפעם הראשונה.
 9. עם הביטקוינים בארנק תוכלו לעשות כל מה שתרצו, לשמור אותם בארנק Exchange P2P שלכם, או לשלוח אותם בצורה של משיכה לבורסה מקצועית מסורתית כדי לסחור על ידי מספר מטבעות קריפטוגרפיים, המכונים altcoins..

לפרטים נוספים כיצד להשקיע ביטקוין בבורסת P2P, עיין במדריך הבא: https://support.remitano.com/en/articles/3352072-how-to-sell-bitcoin-ethereum.

סיכום

הדרך הקלה ביותר לקנות ביטקוין בהודו, המתאימה הרבה יותר לאנשים שיש להם משאבים נמוכים, ולהתחיל כמשקיעים קמעונאיים, היא לעשות זאת באמצעות שיטת ה- P2P Exchange, שכן ברגע שתבצע את התשלום מ- INR למוכר. , אתה משקיע רשמית בביטקוין בהודו, אחרי זה וברגע שיש לך ביטקוין (או שברים של ביטקוין) בארנק שלך, מחכה לך יקום של הזדמנויות ואפשרויות רווח.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me