banner
banner

מערכת אקולוגית של Umi Blockchain: העברות מיידיות, חוזים חכמים והימור רווחי

עד כה מספר המטבעות הקריפטוגרפיים שהונפקו ואסימונים דיגיטליים עלה על 7,000, ובאוקיאנוס זה של פרויקטים של קריפטו קשה למשקיעים להכיר בשירותים מבטיחים בשלב מוקדם של הפיתוח, אולם במקביל, השקעות בשלב זה למקסם את הרווחים.

UMI הוא אחד הפרויקטים הצעירים שנוצרו בצומת צומת מגמות ה- DeFi והנכסים הדיגיטליים, ומושך תשומת לב לא רק בפונקציונליות הייחודית שלו, אלא גם בתוכניות העתידיות שלו. UMI הוא מכשיר כספי אוניברסלי המאפשר למשתמשים לבצע העברות כספיות מיידיות, מאובטחות וחינמיות, כמו גם להרוויח קריפטו באמצעות הימור רווחי. בנוסף, UMI היא פלטפורמת בלוקצ’יין מן המניין המסוגלת לבצע חוזים חכמים מכל מורכבות. בואו נסתכל מקרוב על יכולות ה- UMI.

צפו בסרטון על UMI:

עסקאות

רשת UMI יכולה לבצע כ- 4500 עסקאות בשנייה. זה חורג משמעותית מהקיבולת של מרבית החסימות האחרות, כולל בסיסיות כמו ביטקוין או את’ריום.

ה- UMI Mainnet הושק בקיץ 2020 והוא משתפר ללא הרף. בעתיד, צוות UMI יפרסם עדכון שיגדיל מספיק יכולת גבוהה לביצוע 10,000 עסקאות בשנייה. זה מקרב את פלטפורמת ה- UMI להתנהלות העסקית של מערכות תשלום גדולות כמו VISA ו- MasterCard. למפתחי UMI יש גם מטרה ארוכת טווח – להשיג יכולת של מיליון עסקאות בשנייה. למרות שזה נשמע שאפתני מדי, יש סיכוי להגיע אליו בטווח הארוך, והנה הסיבה.

UMI

ראשית, רשת UMI פועלת על גרסה משופרת של הסכמת הוכחת הרשות (מאפייני הקונצנזוס של PoA יידונו בהרחבה בהמשך המאמר). שנית, ניתן להשיג קנה מידה כזה באמצעות אופטימיזציה של שפות תכנות וחוזים חכמים, כמו גם באמצעות כלים כמו Kubernetes. לבסוף, ניתן לבצע שדרוגים של רשת UMI מהר יותר ובפחות מאמץ עם השינויים המתוכננים בארכיטקטורה הפנימית של המערכת האקולוגית..

נראה כי פונקציה מתוכננת נוספת של שירות התשלומים האקוסיסטיים של UMI מבטיחה מאוד – עסקאות לא מקוונות. מערכות בלוקצ’יין אחרות מתמקדות בעסקאות אך ורק דרך האינטרנט, בעוד שבמערכת האקולוגית של UMI ניתן לבצע את הליך שליחת העסקאות ללא גישה לאינטרנט העולמי באמצעות SMS רגיל או אמצעי תקשורת אחרים. לדוגמא, אורך עסקת UMI הוא 150 בתים. זה 1200 פיסות מידע. האורך הסטנדרטי של SMS הוא 1120 ביטים (140 בתים), מה שאומר שנדרשים רק 2 SMS כדי לשלוח העברה דרך בלוקצ’יין UMI. זה נוח אם יש לשלוח את ההעברה בדחיפות והאינטרנט אינו נגיש באופן זמני. מבחינה טכנית, המערכת האקולוגית של UMI כבר מסוגלת לשלוח עסקאות לא מקוונות ללא חיבור לאינטרנט, אך השירות ליזום העברות טרם הושק. צוות UMI מפתח אותו כעת.

אמנם, המאפיין העיקרי של בלוקצ’יין UMI אינו יכולת הרשת, אלא היעדר כל עמלות. זה הושג על ידי הטכנולוגיה הייחודית שעליה בנויה המערכת האקולוגית, כמו גם מודל כלכלי שונה בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים פופולריים אחרים..

טֶכנוֹלוֹגִיָה

ה בלוקצ’יין של UMI מבוסס על טכנולוגיית Proof-of-Authority, מושג שיצר מייסד שותף של חברת Ethereum גאווין ווד.

ההבדל בין PoA לבין האלגוריתמים הפופולריים של Proof-of-Work (שאותם פועל הביטקוין) או Proof-of-Stake (Ethereum מתכנן לעבור ל- PoS) הוא שברשת PoA אין מקום לתחרות בין הכורים והזייפים. על הזכות ליצור חסום ולקבל תגמול. הדור של הבלוקים, והכי חשוב, שילובם בבלוקצ’יין, מטופל על ידי צמתים מהימנים – ‘צמתים ראשיים ‘. ברשת UMI, צמתים ראשיים הם צמתים מורשים גדולים העומדים בדרישות מהירות מחמירות. תכונה זו מגדילה משמעותית את קיבולת הרשת.

עם זאת, למושג המקורי של PoA יש גם חסרונות. מודל ה- PoA המקורי מניח שמשתמשים רגילים אינם יכולים להשפיע על מכניקת התפעול של המערכת, ורק לצמתים מהימנים יש את הזכות לאשר עסקאות ולרשום אותן בבלוקצ’יין, ואלה בדרך כלל שייכים לארגון אחד או לחברות כלולות. גורמים אלה מגדילים את הסיכונים לריכוזיות ברשת, השוללת מהקריפטו את הערך העיקרי שלו – ביזור – והופכת אותו לשונה במעט ממערכות תשלום מסורתיות אחרות שכבר קיימות. על מנת למנוע את הסיכון לריכוז הרשת, הצמתים בבלוקצ’יין UMI מחולקים לשני סוגים – ‘צמתים ראשיים ‘, שמשלבים בלוקים בבלוקצ’יין, ו’צמתים מאמתים ‘ המאמתים את החסימות. רק סוגים מסוימים של צמתים יכולים להפוך לצמתים ראשיים – הם כוללים צמתים שהושקו הן על ידי צוות UMI והן על ידי שותפיהם הרבים ממדינות שונות, בעוד שכל משתמש יכול להפעיל צומת מאמת. צמתים מאמתים מנטרים את עבודתם של צמתים הראשיים, ואם מתגלים פעולות חשודות, המאסטרים חסרי המצפון מנותקים אוטומטית מהמערכת.

לצד חלוקת הכוח בין צמתים ראשיים וצמתים מאמתים, מתוכנן להיות מיושם בעתיד מנגנון נוסף אשר נועד למנוע ריכוזיות במערכת UMI – שילוב עם קונצנזוס Proof-of-Stake. ה- Blockchain של UMI ימשיך לפעול על אלגוריתם ה- PoA, אך אם יתעוררו בעיות בקשרי האב, המערכת תעבור אוטומטית לקונצנזוס ה- PoS הרזרבי. גם אם פתאום כל המסטריות יפסיקו לתפקד, הביצועים של רשת UMI ויכולתה לבצע עסקאות לא יושפעו. צמתים של PoS אינם זקוקים לציוד מחשוב כדי לעבוד, מספיק מחשב נייד רגיל. כל משתמש UMI שהתקין ארנק שולחני עם צומת אימות יוכל להפעיל צומת PoS גיבוי.

יתר על כן, ההימור עובד על חוזה חכם במערכת UMI, מה שאומר שהסטייקר לא צריך לשמור על המחשב כל הזמן. הודות להעמדת חוזה חכם, אתה יכול לייצר מטבעות UMI חדשים: עד 40% לחודש במצב 24 שעות. עם מודל כלכלי כל כך רווחי, UMI מעודד את המשתמשים להצטרף באופן פעיל למערכת. מודל זה הוא אחד המאפיינים המאפשרים ל- UMI להימנע מעמלות להעברות – המשתתפים המעורבים מעוניינים לפתח את המערכת האקולוגית ללא תמריצים נוספים, כגון עמלות..

חוזים חכמים

ה- Blockchain של UMI מאפשר לך ליצור חוזים חכמים רב-תכליתיים מיוחדים רבים, כולל אלה המתאימים לשילוב בשירותי מסחר אלקטרוני או להשקת ארגונים אוטונומיים מבוזרים (DAO). אלה כוללים שירותי מימון מבוזרים שונים (DeFi).

תחומי יישום של החוזים החכמים של בלוקצ’יין UMI:

  • חילופי ויישומים מבוזרים;
  • פרוטוקולי DeFi, כולל חקלאות והלוואות תשואה;
  • חנויות אונליין;
  • פלטפורמות מימון המונים;
  • אתרי הימורים;
  • פלטפורמות משחק;
  • תוכניות Cashback ובונוסים;
  • ושירותים רבים אחרים.

הודות לקיבולת הגבוהה שלה, רשת UMI תבטיח פעולה חלקה של פרויקטים גדולים של DeFi, מרכזיות מבוזרות (DEX) או יישומים מבוזרים (DApps), והמשתמשים לא יעמדו בפני דמי עסקה גבוהים חסרי תקדים, כפי שקרה בעבר עם רשת Ethereum. לפיכך, להשקת שירותי DeFi מבוססי UMI לא תהיה השפעה שלילית על המשתמשים במערכת אך ורק לצורך העברות כספים.

לשים בפירוט

נכון לעכשיו, ניתן לכרות מטבעות UMI בשני מבנים (בריכות) – ROY Club ו- ISP Club. על מנת להתחיל בכרייה עליך ליצור אישי ארנק בבלוקצ’יין UMI והעביר כמות מסוימת של מטבעות UMI לכתובת שלך.

UMI

UMI

לאחר שחידשתם את כתובת הארנק, תוכלו למקם את המטבעות שלכם להימצאות בשתי בריכות. בניגוד למערכות הימור אחרות, מטבעות במערכת UMI אינם קפואים לאחר הצטרפותם לבריכה. הם נשארים בארנק המשתמש ואף אחד לא יכול לגשת אליהם למעט הבעלים. תגמולי ההימור נצברים 24/7. המשתמש יכול למשוך ולמכור אותם בכל עת.

UMI

אתה יכול לקנות מטבעות UMI דרך SIGEN.pro פלטפורמת מסחר, הכוללת בורסה, מחליף אוטומטי ופלטפורמת p2p. על פי הסטטיסטיקה, מחזור המסחר היומי של UMI נע בין 250,000 ל -300,000 $, ונזילות פקודת ההזמנות לרכישת מטבעות כבר עלתה על 3.2 מיליון דולר, בהתחשב בפלטפורמת p2p. עבור הפרויקט שהושק רק לפני ארבעה חודשים, המספרים נראים מבטיחים מאוד. העניין ב- UMI בשוק מעיד בעקיפין על ידי מספר המשתמשים הפעילים הגדל במהירות: מספרם עלה על 47,000.

אפליקציות סלולריות

הודות לאפליקציות מובייל איכותיות ומהירות, משתמשים יכולים לבצע את כל פעולות המפתח באמצעות טלפון חכם או טאבלט. ניתן להוריד את היישומים לאנדרואיד או ל- iOS גוגל פליי ו חנות אפליקציות, בהתאמה.

אפליקציות מובייל של UMI מציעות רשימה רחבה של פונקציות. אפשר ליצור ולנהל ארנק UMI אחד או כמה, לקבל ולשלוח מטבעות, להתחבר למבני הימור, לראות את ההיסטוריה של העסקאות וליצור קשר עם התמיכה הטכנית..

היישומים מספקים את האפשרות לאשר באמצעות זיהוי פנים, טביעת אצבע או קוד PIN.

תוכל למצוא את כל המידע העדכני ביותר על פרויקט UMI ב בלוג.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me