VectraCoin – רוצח ביטקוין או סתם עוד ICO דמה?

אם תחליט יום אחד להשקיע בקריפטו, עליך לבחור תחילה מה אתה הולך לקנות. כמובן שכדאי להכיר את היסודות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, להיות מסוגלים ליצור ארנקים קריפטוגרפיים ולבצע כראוי עסקאות. אבל בכל זאת, העיקר להבין שהקריפטו זה רווחי ובהמשך ניתן למכור אותו יותר יקר. אין תשובה ברורה לשאלה: “באיזו מטבע קריפטו להשקיע?” לפני שתשקיע כסף, עליך ללמוד את השוק ולנתח את סיכויי הפרויקט המסוים. שימו לב לדברים הבאים:

  1. א) מידת הפופולריות בקהילת הבלוקצ’יין. אם ניתן למצוא את טיקר המסחר של מטבע הקריפטו הזה ברוב הבורסות והחדשות המצטיינות, שקשורות לרשת עמית לעמית שלו, מתפרסמת על ידי מפרסמי בלוקצ’יין סמכותיים, פירוש הדבר שהוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הרווחיים ביותר . ניתן למכור בקלות אסימונים של רשת זו, ואם תשקיעו כסף בפרויקט זה, קרוב לוודאי שלא תסבלו הפסד בכל תוצאה.
  2. ב) קלות ביצוע עסקאות. חברות בלוקצ’יין סמכותיות מייצרות כמה סוגים של ארנקים ומלבד המטבעות שלהם נתמכות על ידי מפתחי צד שלישי רבים של אחסונות רב-מטבעיים. חשוב מאוד שלמשקיע יהיה ארנק קריפטוגרפי אמין (באופן אידיאלי ארנק חומרה)..
  3. ג) אבטחה. בהתבסס על האמור לעיל, אנו יכולים להגיע למסקנה כי יש להגן בקפידה על רשת מבטיחה מפני האקרים. במטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר הפועלים ב- POW צריכה להיות רשת חזקה למדי כדי למזער את הסיכוי להתקפה ל -51%. ואם הפרויקט שבחרת משתמש באלגוריתם חלופי של קונצנזוס, אז עליו להיות בעל תוכנית מחושבת של הגנה מפני מאמתים חסרי מצפון..

אז למה VectraCoin?

1) בלוקצ’יין רב-מפלסי

VectraCoin פותח על בלוקצ’יין רב-מפלסי. מה זה אומר? זה מאפשר לך לשלב בין תכונות של מטבעות שבמבט ראשון אינן תואמות, למשל עבור VectraCoin, מדובר בחוזים חכמים (המרמזים על פרסום) ואנונימיות מוחלטת, באנלוגיה של מונרו בעזרת אות חד פעמי. זהו המאפיין החשוב ביותר של ווקטרה, שבגללו כולם צופים כי VectraCoin ייקח את המקום הראוי לעשיריית שוק המטבעות הראשונה ב- 2021..

2) מהירות עסקה

רשת הביטקוין מעבדת 7 פעולות בשנייה, ואת’ריום מעבדת 15 פעולות בשנייה. המהירות של הרשת המהפכנית הנקראת VectraNetwork היא עד 1000 פעולות בשנייה, מה שמאפשר לה להתחרות לא רק במתחרים בשוק הקריפטו, אלא גם בכסף פיאט, וגם בוויזה ובמאסטרקארד..

3) אבטחה ואנונימיות

הודות לשילוב האלגוריתם של CryptoNote, אי אפשר לקשר את השולח והנמען לכל אדם ספציפי. הרשת והעסקאות שלה אנונימיות לחלוטין בזכות חתימת טבעת חד פעמית. כמובן, ווקטרה היא גם מערכת מבוזרת. אין מרכז אחד שמסדיר את VectraCoin, המאפשר לבצע עסקאות ישירות ללא שליטה ממשלתית או אחרת.

4) תמיכה בחוזים חכמים.

מספיק להסתכל על האת’ריום ולהבין כיצד מאפיין זה עזר ל- ETH לתפוס מקום שני ראוי מבחינת היוון בין כל מטבעות הקריפטו. הצדדים חותמים על חוזה חכם בשיטות הדומות לחתימה על שליחת כספים ברשתות קריפטוגרפיה קיימות. לאחר החתימה על ידי הצדדים, החוזה נשמר בבלוקצ’יין ונכנס לתוקף, ולאף אחד ממשתתפי העסקה אין ספק כי העסקה נעשתה.

5) שלב טרום ICO

אין זמן טוב יותר מאשר עכשיו להשקיע בווקטרה. ההטמעה הטכנית של המטבעות כמעט הסתיימה, צוות הפרויקט כמעט השלים את העבודה עליהם, וחוץ מזה אסימונים של Vectra נמכרים ב 100 $ לאסימון עכשיו. ובזמן שחרור המטבע בשנת 2021, גם בהערכות השמרניות ביותר העלות תהיה לא פחות מ -1,000 דולר לאסימון אחד, ולאחר כניסה לשוק המחיר עשוי להגיע ל -5000 דולר..

לסיכום

כשבוחרים מטבע קריפטוגרפי להשקעה, אל תפסיקו בפרויקט אחד, לא משנה כמה הוא יכול להיות אטרקטיבי, אל תצפו שהמחיר יוכפל מחר ואל תיבהלו עם הורדת שער החליפין הראשונה. בנוסף לסטארט-אפ הנ”ל, גם מטבעות קריפטוגרפיים חסויים כמו Zcash, Dash ו- Monero ראויים לתשומת לב. כמו גם מטבעות דיגיטליים צעירים ומבטיחים בפרוטוקול MibleWimble ומספר אלטקוינים אחרים.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map