banner
banner

101 השקעה: מתווך חדש עם למעלה מ -250 מכשירי CDF ועד מינוף של עד 500X!

מתווך נדבך אחד המציע למעלה מ -250 CDF בחמש קטגוריות עיקריות, כולל מתכות יקרות, מניות, קרנות אינדקס, מטבעות קריפטוגרפיים ומט”ח.

101 השקעה הוא שם המותג של FXBFI Broker Financial Invest Ltd, חברת השקעות שבסיסה בקפריסין. המציע לסוחרים מגוון רחב של מכשירי CDF בפלטפורמות המסחר שלה, כגון מניות, מטבעות קריפטוגרפיים, מדדים ומתכות יקרות. הפלטפורמה שהושקה ביוני הקרוב ומורשית, מוסדרת ומפוקחת תחת הרשות לפיקוח על כספים בקפריסין (CySEC).

תחום תיווך הסחר מתמודד עם מספר אתגרים ו 101Investing שואפת לספק פתרונות בשוק בכדי לספק את מיטב השירותים ללקוחותיה. המתווך מתחרה כיום עם מתווכים דינמיים דומים כמו eToro ו- Plus500 על עליונות בתחום המסחר.

מעל 250 מכשירי CDF זמינים בפלטפורמת MetaTrader 4 (MT4) של 101Investing ביישומי אינטרנט ניידים ושולחניים. הפלטפורמה מציעה גם ארבע רמות עיקריות של חשבונות הסוחרים כלומר כסף, זהב, פלטינה ו Pro Exclusive. המתווך מציע גם חשבון שאריה ללא החלפה.

האם 101 השקעה בטוחה?

החשש העיקרי הראשון לסוחרים הוא בטיחות הכספים. כאמור לעיל, החברה מורשית על ידי CySEC, העומד בחוק ההרמוניזציה הפיננסית האירופית (MiFID), כלומר המתווך מוסדר בכבדות בחוקי האיחוד האירופי – כלומר

עליו לעמוד בחוקים ותקנות מחמירים.

בהתחשב בגבולות החוקיים המחמירים, המתווך מספק שירותים רק למשתמשים באזור הכלכלי האירופי, שוויץ ובריטניה בלבד.

תכונות המוצעות ב- 101Investing

101Investing הוא מתווך נדבך אחד המציע למעלה מ -250 CDF בחמש קטגוריות עיקריות, כולל מתכות יקרות, מניות, קרנות אינדקס, מטבעות קריפטוגרפיים ומט”ח. הפלטפורמה מציעה גם אפליקציה ניידת ידידותית למשתמש התומכת בכל 250+ מכשירי המסחר CDF ביותר מ -10,000 שווקים. הפלטפורמה כוללת אינדיקטורים טכניים מובנים, גרפיקה למסחר, התראות ופלטפורמת מסחר חברתית להחלפת רעיונות עם סוחרי MetaTrader 4 אחרים.

הפלטפורמה מציעה יחסי מינוף שונים עבור המכשירים השונים ובהתאם לסוג חשבון המשתמש. המינוף הגבוה ביותר מוצע לסוחרים המקצועיים ב -1: 500 בחלק מזוגות המט”ח ואילו המינוף הנמוך ביותר מוצע למטבעות קריפטוגרפיים ב -2: 1.

במטרה להפחית את הפירוק בפלטפורמה, מציע המתווך ללקוחות קמעונאיים ומוסדיים הגנה על איזון שלילי. בנוסף, המשרד חבר בקרן לפיצוי משקיעים (ICF) המפצה סוחרים קמעונאיים במקרה שהחברה לא תעמוד בהתחייבויותיה..

אפשרויות הפקדה ומשיכה

אחד היתרונות התחרותיים שמציעה 101Investing הוא שיעורי ההפקדה הנמוכים שלהם בסך 100 יורו בלבד (~ 113 דולר) לסוחרים קמעונאיים. הפלטפורמה מציעה גם מגוון רחב של אפשרויות תשלום ומשיכה, כולל כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי (VISA / MasterCard), העברות בנקאיות של האיחוד האירופי, Skrill, Neteller, Trustly וכל ארנק קריפטו נתמך..

מרווחים

הפלטפורמה מציעה פריסות מעל הממוצע בענף על פני CDF שלה; סוגי חשבונות כסף הם המרווחים הגבוהים ביותר, כאשר חשבונות Pro ופלטינום זכאים לפיזור הנמוך ביותר.

מרווחי CDF מתחילים ב 0.003 בסחורות, 0.21 במניות, 0.32 במדדים, 0.037 במתכות יקרות, 0.7 במט”ח, ועסקאות מטבעות קריפטוגרפיים נושאות בתשלום צף.

אגרות ועמלות

המתווך אינו גובה עמלה על אף אחת מהעסקאות. עם זאת, החברה מכתיבה את הפיזורים הכוללים על CDF ומטילה כמה היטלים על החשבונות כגון עמלת ההחלפה, דמי משיכה עבור סכומים מתחת לדמי ההפקדה המינימליים (100 אירו), ועוד 50 דולר אם תמשוך כספים מבלי לבצע עסקה אחת..

כמו כן מוטל עמלת אי-פעילות בחשבונות שאינם בשימוש למשך 60 יום ומעלה. העמלה יכולה לנוע בין 80 € לכ- 200 € עבור חשבונות שנשארים לא פעילים למעלה מחצי שנה. כל חשבון רדום יותר מ- 271 יום מחויב בתשלום בסך 500 אירו.

סוגי חשבונות

כאמור, 101Investing מציע ארבעה סוגי חשבונות עיקריים כמתואר להלן;

כסף

 • מינוף של עד 30: 1 לסוחרים קמעונאיים ומקצוענים. מינוף מקסימלי ב 200: 1.
 • פיקדון מינימלי של € 100.
 • מרווחי מינימום ב -0.07

זהב

 • מינוף מרבי של עד 400: 1 לסוחרים מקצועיים.
 • הנחה בדמי החלפה של 25%
 • ממרחים מתחילים מ 0.05

פְּלָטִינָה

 • מינוף מקסימלי ב -400: 1 לסוחרים מקצועיים
 • ממרחים מתחילים מ -0.03
 • 50% הנחה על דמי ההחלפה

מִקצוֹעָן

 • נהנה מהוצאות להורג מיידיות
 • מעל 70% הפחתה בדמי ההחלפה
 • מנהל חשבונות בהתאמה אישית
 • הגנה על איזון שלילי
 • מינוף מקסימלי של 500: 1

101 השקעה כוללת גם חשבון שאריה ללא החלפה ללקוחות אסלאמיים.

101 השקעת יכולות אחרות

מגוון כלי המסחר ב- 101Investing מהווים רק חלק קטן מהתכונות הנרחבות שהמתווך מציע למשתמשים. בנוסף למסחר בעמלה אפסית, למנוף גבוה ולמרווחים משתנים, 101Investing מציע למשתמשים שלה גם חשבון הדגמה כדי לחדד את כישורי המסחר שלהם, חשבון מסחר חברתי וחומר חינוכי כדי להשיג משתמשים חדשים במסע המסחר ב- CDF.

האתגרים של 101 השקעה

 • שיעור החלפה: העמלות בגין שירותי הלוואות לילה על ידי המתווך הם מעט גבוהים מהממוצע בענף, אך יש הנחות המוצעות. ניתן להבין את דמי ההחלפה בהתחשב בעמידה ברמת הרגולציה הגבוהה ובשירותי התיווך העיקריים הניתנים על ידי 101Investing.
 • שירות לקוחות: 101Investing מציעה כרגע תמיכת לקוחות רק חמישה ימים בשבוע (שני עד שישי) החל מהשעה 07.00. עד 17.00. זה תחום שהמשרד יכול לשפר כדי להתחרות מול ברוקרים ראשיים אחרים ולהתקדם.

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

 1. האם 101 השקעה זמין לסוחרים בארה”ב?

לא. כרגע 101 השקעה זמינה רק במדינות נבחרות באיחוד האירופי, שוויץ ובריטניה.

 1. מיהם ספקי שירותי התשלום של 101 השקעה?

ספקי התשלומים של FXBFI Broker Financial Invest Ltd כוללים את Inpay, eMerchant Pay, Trustly, KoalaPays, UPayCard ו- SafeCharge.

 1. כמה מכסה קרן הפיצויים?

סוחרים קמעונאיים ומוטבים משותפים שלהם מכוסים עד 20,000 אירו אם המתווך לא עומד בהתחייבויותיו עקב מרמה או פשיטת רגל..

סיכום

101 השקעה הוא מתווך מבוסס ומוסדר שמשמעותו שהוא צריך לפעול לפי כללים ונהלים קפדניים. ניתן להתעלם בקלות מהחסרונות המשרדיים בקפריסין (לכל מתווכי המסחר ב- CDF יש אתגרים) בהתחשב ביעילות ובמהירות הביצוע שהמתווך מציע..

מידע נוסף על 101 השקעה ניתן לשאוב מכתובת החברה: www.101investing.com

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me