banner
banner

הון אמון: הרוויח עד 3% תשואה יומית באמצעות אלגוריתם ההשקעות המתקדם ביותר!

חברה המאפשרת למשתמשים להרוויח הכנסה מובטחת בשוק הפיננסי והמטבע החוץ באמצעות דיבידנדים ששולמו באמצעות אלגוריתם RJV12..

במאמר זה אנו דנים בעליית חברת השקעות הנכסים הדיגיטליים בבריטניה, Trust Capital, ובאלגוריתם הייחודי שלה RJV12, המנבא שווקים עם נכונות של כ- 98%. אנו ממליצים על התכונות העצומות הקיימות בפלטפורמה, כולל תוכנית ההשקעות שלה, שלוש הרמות של חשבונות הון נאמנות ותוכנית הפניות למשתמשים..

על הון נאמנות

בקיץ 2019, קבוצת סטודנטים מאוניברסיטת אוקספורד – באמצעות מחקר על בינה מלאכותית (AI) – השיקה אלגוריתם אוניברסלי לחיזוי תחזיות העלות של הנכסים, ומכאן מראה כיוון ברור בתנועת המחירים. לאחר מספר רב של מבחנים עליו, התלמידים השיקו את אלגוריתם RJV12, שהשיג תוצאות סופרלטיביות של עד 97.6% דיוק.. 

אמון הון הינה חברה מוגבלת פרטית הרשומה בבריטניה אך מבצעת את עסקיה בינלאומית. משרדי המשרד ממוקמים בכתובת, מרכז העסקים יחידה 2 פופין, סאות ‘וואי, וומבלי, מידלסקס, HA9 0HB. החברה הוקמה בשנת 2000 והשיקה סדרה של אלגוריתמים עד שגרסת האלגוריתם ‘המצליחה’ הראשונה, RJV11, הופיעה בשנת 2017, עם דיוק של 80%..

על פי האתר הראשי, השקעות Trust Capital Ltd. מאפשרות למשתמשים להרוויח הכנסה מובטחת באמצעות דיבידנדים המשולמים באמצעות אלגוריתם RJV12, שמייצר רווחים בשוק הפיננסי והמט”ח. המערכת משתמשת כיום באלגוריתם בכמה תחומי עניין, כולל השקעות פיננסיות, רפואה, הנדסה ביולוגית, הנדסה, אקולוגיה ומדעי הטבע גם כן..

מאז השקתה, מוקדם יותר בשנת 2020, החברה כבר קיבלה 13 מיליון דולר בקרנות השקעה ממעל 8,000 משתמשים. החברה מחזיקה 50% מההון העצמי שלה במאגרי ההשקעות.  

למה Trust Capital Limited?

האלגוריתם ה”כמעט מדויק “הוא נקודת המכירה העיקרית של החברה הרשומה בבריטניה, ומציע יתרונות עצומים על פני חברות השקעות אחרות. עם זאת, Trust Trust Ltd. מציעה יתרונות אחרים ללקוחותיה, לרבות;

 • מערכת תשלום מהיר

החברה מעסיקה מערכות עיבוד עסקאות מהמתקדמות ביותר המאפשרות ללקוחות לקבל את התשלומים באופן מיידי. 

 • אלגוריתם פטנט עולמי

RJV12 הוא אלגוריתם בעל פטנט עולמי ומוכר באופן נרחב המאפשר לאזרחים מאזורים שונים בעולם להשתמש בו. 

 • אבטחת נתונים אמינה

החברה מציבה את אבטחת הנתונים והכספים של המשתמש בראש סדר העדיפויות אצל שרתי החברה המוגנים מפני התקפות חיצוניות עם הצפנה עדכנית. 

 • אחוזים מתקדמים

אחד היתרונות התחרותיים שמציעה Trust Trust הוא הריבית הנוספת שלה על פיקדונות שבוצעו בהתאם לזמן ההשתתפות של המשתמשים בקרן.

 • מבחר רחב של תוכניות מכס השקעות

כפי שהוסבר בהמשך בפירוט, תוכניות ההשקעה של החברה מציעות מגוון רחב של תוכניות תעריף כדי להעניק למשתמשים את ההצעות הטובות ביותר בהתאם. 

 • מספר אפשרויות תשלום

Trust Capital מציעה גם מגוון רחב של אפשרויות פיקדון ומשיכה, כולל Perfect Money, Payeer, Skrill ו- Crypto אפשרויות, כולל Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ו- Litecoin (LTC).. 

 • דמי הפקדה מינימליים

ההפקדה המינימלית בקרן Trust Capital Ltd. הינה 50 $ ללא עמלות.

חשבונות הון אמון 

כאמור, חברת ההשקעות מציעה גישה סטטיסטית ומאומתת מתמטית להשקעה המספקת ריבית יומית של עד 3% בסך התשלומים. Trust Capital פיתחה תוכנית תעריפים בת שלושה שלבים כדי לאפשר לכל משתמש להרוויח “הכנסה מובטחת”. (היזהר, המודל בו משתמשת Trust Capital נראה כמו פונזי).

תֶקֶן

מודל התעריף הסטנדרטי עולה למשתמש בין 50 ל -300 דולר להיכנס לבריכה. מובטח למשקיע תשואה יומית של 1% על השקעתו ללא הפקדת החזר כספי. 

ועוד

גובה התעריף השני עולה בין 301 $ ל -1,000 $ בשנה עם תשואה יומית של 2% על ההשקעה. משתמשים אינם זכאים להחזר ההפקדה.  

מִקצוֹעָן

רמת התעריף השלישית והגבוהה ביותר שמורה לסוחרים מנוסים ומומחי השקעות, כאשר העמלה נעה בין $ 1000 עד $ 50,000 עם תשואה יומית מובטחת של 3%. עם זאת, רמה זו אינה מציעה החזר פיקדון. 

תכונות נוספות

 • תוכנית הפניות 

Trust Capital מציעה למשתמשים גם אפשרות להרוויח הכנסה אקטיבית נוספת באמצעות תכניות ההפניה בשלושה השלבים שלהם. הבונוסים משולמים במזומן לחשבונות המשתמשים עבור כל משקיע שנמשך לפלטפורמה. השותף ברמה 1 משלם 7% כאשר רמות השותפים העוקבות מציעות 3% ו- 1% בהתאמה. 

 • ביטוח פיקדון

ל- Trust Capital בע”מ יש גם ביטוח פיקדונות עם כל הפיקדונות בחברה המבוטחים בקרן של 1,000,000 $ וקרן פיתוח מילואים בסך 800,000 $. 

 • תמיכת לקוחות 24 שעות ביממה

החברה מעסיקה קבוצת מומחים ויועצים טכניים העומדים לרשותם לענות על שאלות המשתמשים בכל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע. 

 • חשבון הדגמה

אם אתה עדיין חובבן בתחום ההשקעות, Trust Capital מציע חשבון הדגמה כדי לנסות את אסטרטגיות ההשקעה המיטיבות את כספיך.

סיכום

כפי שנראה לעיל, אלגוריתם RJV12 טוען כי הוא מציע את תשואת ההשקעה הטובה ביותר באמצעות המודל המתמטי המדויק של 97.6%. עם זאת, קינגייפ קורא למשתמשים לבדוק לעומק את השקעותיהם לפני שהם נותנים את הכסף שהרווחתם קשה. 

צרו קשר עם Trust Capital Limited

אתר החברה מציע את כתובת משרד החברה בוומבלי, מידלסקס. ליצירת קשר עם דוא”ל תמיכת הלקוחות: [מוגן בדוא”ל] והמומחים הפיננסיים: [מוגן בדוא”ל]. החברה נוכחת גם ב יוטיוב ו מִברָק.

שאלות נפוצות

 • איזה סכום מינימלי מתאים להשקעה?

הון הנאמנות מעמיד את ההפקדה המינימלית ואת סכום המסחר על 50 דולר. 

 • מי יכול להשתתף בתוכנית ההפניות של פרויקט Trust Capital Invest?

תוכנית ההפניות בשלושה שלבים זמינה למשתמשים רשומים של Trust Capital Ltd. עם יתרת פיקדון בפלטפורמה.

 • מה מגבלת ההפקדה המרבית על הון נאמנות?

לחברה אין כרגע מגבלה מרבית של הפקדות המאפשרות למשתמשים לבצע כמה שיותר הפקדות. 

 • האם Trust Capital היא תרמית?

יש לסחור בזהירות בפלטפורמת השקעות חדשה כמו Trust Capital המעוניינת להציע שיעורים כה גבוהים מדי יום. כמה משתמשים העלו בעבר בעיות בפלטפורמה.

 • עד כמה הגנה היטב על הכספים ועל אתר האינטרנט של Trust Capital Ltd.?

האתר מוגן על ידי שיטות ההצפנה והאחסון העדכניות ביותר, כל העסקאות מתבצעות באמצעות שרת ארגוני מאובטח, ובכך תהיה מוגן באופן מהימן מכל סוג של גישה לא מורשית לנתונים שלך ו / או לצד שלישי. עסקאות.

 • מהי הנסיגה המינימלית?

משיכה מינימלית עבור BTC היא 0.001, עבור ETH ו- LTC היא 0.1 ולבסוף, משתמשים יכולים למשוך מינימום של 10 דולר ארה”ב דרך חשבונות PM / Payeer שלהם.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me