אחד מכרטיסי החיוב המובילים של Crypto לשנת 2020: BlockCard

כרטיסי חיוב במטבעות קריפטוגרפיים צוברים תאוצה בשנת 2020. כרטיסים אלה הם גשר שימושי בין יקום הקריפטו לעולם הפיננסים המסורתי כאשר הם עובדים על VISA או Mastercard. קיימות אפשרויות רבות של כרטיסי חיוב בקריפטו, המאפשרות למחזיקים להחליף ביטקוין, את’ריום או נכסי קריפטו אחרים במטבע פיאטי שניתן להשקיע בזמן. עם כל כך הרבה אפשרויות זה יכול להיות מכריע לדעת איזו מהן, אבל קלף אחד מתגלה כמנצח ברור. 

BlockCard מיוצר על ידי טרניו, חברת פינטק בארה”ב.  טרניו, שהוקמה בשנת 2018, יצרה כרטיס עשיר בתכונות המתחרה בכמה מאפשרויות הכרטיס הוותיקות. הוא תומך ב -13 מטבעות קריפטוגרפיים ומגיע באפשרויות כרטיס וירטואלי ופלסטי. הסכמה מאחרים אתרי כרטיסי קריפטו, אתרי סקירת צרכנים ומשתמשים בפלטפורמות מדיה חברתית היו חיוביים.

יצא לנו לראיין את @terniotoken מנכ”ל @ דניאלגולדמן 1 במטה הראשי שלהם במהלך @TourDeCrypto עם אחד הראשונים שלהם #Blockcard עסקאות …

קפה ☕️?

נאלץ לפגוש גם את מנהל ההנהלה של $ TERN מאוחר יותר @IamIanKane במהלך הסיור !!! אחלה חבר’ה, פרויקט מדהים & קְבוּצָה ?? https://t.co/U6hH6J3JTp pic.twitter.com/rDZIVyv8oa

– ג’ייסון סרלין (@mrjberlin) 15 במאי 2020

תכונות BlockCard שאנחנו אוהבים:

  • המשתמשים מקבלים שני כרטיסים (פלסטיק ווירטואלי) עם שני מספרי כרטיסים ייחודיים
  • 13 מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים, כולל כמה ייחודיים כמו XLM ו- BAT
  • Apple + Samsung + Google Pay נתמך לשעון או לטלפון
  • הפקדת קריפטו בכרטיס או קח את הכרטיס שלך לוולמארט או 7-11 ו הוסף מזומנים באופן מיידי לקריפטו
  • הרשמה ואישור KYC כמעט מיידי, וזה חוויית עלייה טובה.
  • ממשק משתמש נקי וקל לניווט שעובד היטב במכשירים שולחניים וניידים
  • 6.38% תגמולי קריפטו שאינם מוגבלים

תגמולי Crypto Back ב- BlockCard

תכונת תגמולי הצפנה של 6.38% לבד הופך את BlockCard לכרטיס חיוב הקריפטו היחיד שאתה צריך להשתמש בו. זה גבוה יותר מכל כרטיס אחר בשוק וזה בלתי מוגבל. משתמש BlockCard יכול להוציא 50,000 $ ולהרוויח 3,190 $ בחזרה בקריפטו. באתר BlockCard כתוב:

“השימוש ב- BlockCard הוא חוויה מתגמלת, תרתי משמע. ככל שאתה מוציא יותר, כך אתה חוזר יותר. חברת BlockCard מציעה את אחד השיעורים התחרותיים ביותר בענף הודות לתוכנית ההימור של TERN. “

אתה צריך להמר על TERN כדי לקבל את התגמולים.  TERN הוא המטבע הקריפטוגרפי של טרניו המשמש ב- BlockCard. תלוי בסכום ה- TERN שאתה מהמר, אתה יכול לזכות בתמורה של 1% עד 6%. 0.38% האחרים נובעים מהוצאות TERN על BlockCard, שם התגמולים שלך מורכבים.  

1% 2% 3% 4% 5% 6%
30,000 TERN 57,500 TERN 82,000 TERN 105,000 TERN 120,000 TERN 145,000 TERN

TERN נסחרת כיום בבורסות תמורת 0.01 דולר בערך, מה שהופך את ההשקעה ב- TERN לזולה יחסית בהתבסס על התגמולים שאתה מקבל. עם זאת, העלות להרוויח את התגמולים תתייקר ככל שייעלה ערך ה- TERN.

TERN Crypto Economics


לפי CoinGecko – “ל- TERN יש היצע במחזור של 430 מיליון מטבעות והיצע מרבי של 1 מיליארד מטבעות. BitMart הוא השוק הפעיל ביותר כיום המסחר בו. על מנת לחקור כתובות ועסקאות, אתה יכול להשתמש בחוקרי חסימות כגון stellar.expert. ” TERN הוא נכס מבוסס כוכבים. שווי השוק הכולל של TERN הוא 3,000,000 $ קטן, אך ההיצע של TERN במחזור קטן יחסית עם מיליארד אחד בלבד..  

על פי אתר BlockCard. “כל כרטיס ויזת BlockCard משתמש ב- TERN כנכס ברירת המחדל לבזבוז. כל ההפקדות שאינן TERN כגון ביטקוין מומרות ל- TERN בעת הפקדתן בלוח המחוונים של כרטיס הויזה. הערך של TERN קשור לשימוש במערכת האקולוגית של כרטיס הוויזה של BlockCard. ככל שמשתמשים מפקידים בכרטיס הוויזה של BlockCard, הערך של TERN עולה. ככל שאנשים מוציאים, הערך יורד. עבדנו קשה בכדי לבנות את השירות של TERN לפונקציונליות של כרטיס הוויזה של BlockCard. “

מקרה השימוש ב- TERN חזק, ולכן מעניין לראות מה שווי השוק העתידי יכול להיות בהנחה שההיצע במחזור יישאר דומה..

5 מיליון דולר 10 מיליון דולר 20 מיליון דולר 50 מיליון דולר 100 מיליון דולר 200 מיליון דולר
0.011 דולר TERN 0.022 דולר TERN 0.044 דולר TERN 0.11 דולר TERN 0.22 דולר TERN 0.44 דולר TERN

מה צריך BlockCard

בסך הכל, BlockCard הוא כרטיס נהדר וכל בעל הצפנה צריך להשתמש בו, אך הוא זקוק לכמה דברים כדי לכבוש את השוק.. 

  • BlockCard מוגבל לתושבי ארצות הברית בלבד. באתר נמסר כי לקוחות אירופאים יוכלו להגיש בקשה לכרטיס בקרוב, אך ישנן מדינות רבות מחוץ לכך שעדיין צריך לעבוד עליהן.
  • יישום סלולרי יהיה נחמד. אתר הסלולר אמנם עבד בסדר, אך רוב אפליקציות הכרטיסים הגדולות מציעות אפליקציה לנייד עבור Android ו- iOS.
  • הערך של המשתמשים נשאר ב- TERN בכרטיס ומחיר זה יכול להשתנות באופן דרסטי עם שוק הקריפטו. מטבע צמוד USDT או USD תהיה אפשרות טובה עבור משתמשים שאינם רוצים לראות תנודתיות במחירים. 

סיכום

בסך הכל, BlockCard הוא כרטיס החיוב הצפוני העליון של השנה. הוא עשיר בתכונות ומציע לצרכנים פונקציונליות רבה (אם הם יכולים להשיג זאת). למרות שהיא מוגבלת לתושבי ארה”ב והאיחוד האירופי בלבד (בקרוב), הצעה למגוון רחב יותר של לקוחות ברחבי העולם יכולה לעזור לערך הכללי של אסימון ה- TERN שלהם. אם אתה מתכנן להשתמש ב- BlockCard, הרי שההצבת TERN היא חובה, במיוחד ברמת המחיר הנוכחית שלה. אם Ternio תוכל להמשיך בקצב בניית תכונות חדשות וזמינות של BlockCard, יש לה סבירות גבוהה להפוך בעתיד לקריפטוגרפי מוביל..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map