סקירת CyberVein: רשת הפצת נתונים מבוזרת

חיבור בין הנתונים המנהלים את העולם!

בים מלא בפרויקטים של בלוקצ’יין שבמרכזם נתונים, CyberVein חייב לעשות משהו נכון כדי שהאסימון שלו (CVT) ימשוך תשומת לב כה רבה. בדיוק, זה היה אחד המטבעות הצומחים ביותר בשנת 2020, לעתים קרובות צובר ערך בעוד אסימונים דומים צונחים.

בסקירה זו, לעומת זאת, לא נתמקד רק באסימון CyberVein. במקום זאת, אנו בוחנים לעומק את כל פרויקט CyberVein כדי לברר על מה מדובר. חשוב מכך, בדקו את התכונות והשירותים, והבליטו אותם מעשרות פרויקטים דומים.

CyberVein: סקירה כללית

CyberVein התחיל כפרויקט של קרן ללא כוונת רווח בסינגפור בשם CV Technology Foundation עוד בשנת 2017. ואז אוניברסיטת ג’ג’יאנג מסין התעניינה ומימנה את הפרויקט בכדי לסייע ביצירת פתרון לניהול נתונים בשנת 2018. האוניברסיטה הקימה מרכז מחקר בשיתוף פעולה עם CyberVein בשם אוניברסיטת ג’ג’יאנג- CyberVein R.&מרכז D. עם זאת, CyberVein הוא פרויקט בלוקצ’יין המתמקד בביזור אחסון נתונים עבור ארגונים ציבוריים ופרטיים כאחד. הוא מספק פלטפורמה שבה ניתן לרכוש או לשתף מידע באופן חופשי במהירות ובבטחה.

CyberVein נמצא במשימה להפוך את הנתונים לאמינים באותו אופן שבו ביטקוין הפך את העסקאות לאמינות או איך את’ריום הפכה את הקודים לאמינים..

מקרי שימוש ללא הגבלה

פלטפורמה המאפשרת למשתמשים לשתף נתונים באופן פרטי אינה משהו חדש בעולם הבלוקצ’יין. עם זאת, ל- CyberVein יש מקרי שימוש די מעניינים שיכולים לשנות את האופן שבו העולם מתקשר עם נתונים:

 • מאגרים בלתי ניתנים לשינוי

הודות לבלוקצ’יין, אנשים יכולים כעת לשתף מידע באופן שלא ניתן לשנותו. CyberVein מדגיש את רמת השקיפות במערכת שלה בכך שהוא מציין כי אפילו צוות החברה לא יכול לשנות את המידע.

עם אי שינוי במערכת, הרשת בולטת כאחד המקומות הטובים ביותר עבור ארגונים לסחור בנתונים בשקיפות. בדיוק, חברה יכולה לקנות או למכור מוצרים בידיעה שאין שום סיכוי להתעסק איתם.

 • מאגרי מידע מחוברים

מאגרי המידע ב- CyberVein בנויים באופן עצמאי, אך עם זאת קל להתחבר מגוף אחד לשני. בדרך זו, קל להפנות, לייצר רווחים ולאמת אותם בכל זמן ספציפי.

קישוריות בין היא היבט מכריע במערכות מסדי נתונים. אך לרוב העסקים יש מעט דרכים לשתף את מאגרי המידע שלהם בבטחה, לפחות לא עד ש- CyberVein הגיע עם פיתרון.

 • תקליטי זמן

לנתונים המשותפים דרך CyberVein אין תאריך תפוגה. פירוש הדבר שחברות יכולות גם להשתמש בפלטפורמה כדי לגשת למצבים קודמים של הנתונים שלהם כאשר הם זקוקים להן. למרבה המזל, הוא גם בנוי בצורה כזו שגישה לנתונים היא מהירה וקלה.


 • מניעת התפוצצות נתונים

לדברי מומחים, לרוב החברות יש היום כל כך הרבה נתונים שהם לא יכולים להתמודד עם זה. גרוע מכך, הם ממשיכים להקליט מידע נוסף בכל יום וזה צפוי להמשיך להתרחש ללא הגבלת זמן.

CyberVein, מתוקף תמיכה בהרחבה אינסופית, יכול לפתור את בעיית התפוצצות הנתונים עבור חברות אנליטיות וארגונים. ומכיוון שהוא מציע אבטחה אטומה וגישה מהירה, חברות אלה לעולם לא צריכות לדאוג לאחסון נתונים יותר.

אם לדייק, CyberVein מסייע במניעת התפוצצות נתונים על ידי שימוש בשטחי אחסון נתונים סרק. שטח הדיסק, כמובן, מגיע מתורמים עצמאיים שיכולים גם לחלוק חלק מרוחב הפס וה- GPU שלהם.

 • תמריץ מידע

ל- CyberVein תכונה בלעדית המאפשרת למשתמשים ולמוסדות לשתף נתונים עבור אסימוני CVT. תורמי נתונים מקבלים תשלום עבור שטח הדיסק שלהם בעוד שארגונים וחוקרים מקבלים כמויות עצומות של מידע נחוץ.

הטכנולוגיה המפעילה את CyberVein

CyberVein מקישים על שלוש טכנולוגיות כדי לספק את הפתרון באחסון, ניהול ומונטיזציה של נתונים: DAG, blockchain ובינה מלאכותית

הגדרת DAG

DAG הוא קיצור של גרפים אסיקליים מכוונים. הוא משמש לבניית נתונים בצורה טופולוגית אך ללא מגבלות של ביטקוין או בעיות המדרגיות של את’ריום. היא מאחסנת נתונים כרונולוגית, ולכן היא הופכת פופולרית בתעשיות שאוספות, מנתחות ואוחסנות כמויות עצומות של מידע.

ספר CyberVein Ledger

CyberVein מיישם בלוקצ’יין בכדי לאכוף אי-שינוי, ולחיזוק אבטחת המערכת שלה. הוא מציע חוזים חכמים מקושרים ועסקאות ללא אמון.

בדומה לכל רשתות החסימה המבוזרות לחלוטין, CyberVein משתמש ברשת צומת מלאה כדי לשמור על הפלטפורמה שלה פועלת. כאשר משתמשים צריכים לשנות שורות או ליצור עמודות נחוצות, פעולותיהם מתווכות על ידי הבלוקצ’יין.

בינה מלאכותית

אנשים ועסקים מודעים יותר לזכויותיהם לפרטיות נתונים מאי פעם. ממשלות נכנסו גם הם להבטיח שהחברות יישאו באחריות בכל פעם שהם אוספים מידע של אנשים.

כדי להבטיח כי השימוש בנתונים תואם, CyberVein משתמש ב- AI, במיוחד למידה מאוחדת, כדי:

 • אפשר הכשרה מקומית של מודלים נתונים, כאשר משולבות תוצאות אימון מודל הנתונים של כל משתתף, להשיג תוצאה טובה יותר עבור כל משתתף;
 • אפשר למשתתפים להשיג נגישות לערכות נתונים אחרות ולשפר את תוצאות הדוגמנות;
 • אפשר לרשת להשתמש בנתונים הרלוונטיים מבלי לפגוע בבעיות פרטיות ואבטחה;

באופן מקובל, חברות משלבות את מאגרי המידע שלהן כדי ליצור בסיס נתונים אחד גדול, ואז הן יכולות להשתמש בנתונים לאימון מודלים של AI.

התהליך מאומץ, גוזל זמן ומאתגר מבחינה משפטית. עם הלמידה הפדרלית של CyberVein, חברות נתונים אינן צריכות לחשוף את מאגרי המידע היקרים שלהן. במקום זאת, הם יכולים להשתמש במערכת מטריצה ​​שכותרתה כדי להכשיר מודלים ביעילות.

תעשיות שיכולות להרוויח מ- CyberVein

כמובן שמקרי השימוש של CyberVein חלים על מספר רב של ארגונים ומוסדות.

 • ניהול שרשרת הספקה

על ידי שימוש בפתרון של CyberVein, המשתתפים בשרשרת האספקה ​​יכולים לקבל זיכויים, שם חברת הליבה או הבנקים יכולים לעזור במימון הספקים. על ידי ביזור התהליך, הם לא רק חוסכים זמן לכל הצדדים אלא גם משפרים את היעילות.

 • רְפוּאִי

עבור בתי חולים רבים, נתוניהם לרוב אינם משותפים עם איש, מה שמפריע לתהליך השגת אבחנה או תוכניות טיפול טובות יותר. השגת נתונים ותהליך בניית הנתונים היא יקרה וגוזלת זמן. כדי לפתור בעיה זו, CyberVein מציע להשתמש בטכנולוגיית הלמידה הפדרלית שלה כדי להשתמש בנתונים מבתי חולים שונים מבלי לפגוע בבעיות פרטיות הנתונים..

 • מחקר

שוב, מוסדות מחקר דורשים כמות גדולה של נתונים לצורך מחקריהם. נתונים אלה לרוב אינם נגישים או יקרים להשגה, מה שהגביל את מהירות תהליכי המחקר. הפתרון של CyberVein מאפשר למוסדות מחקר להיות מסוגל להיכנס למקורות נתונים וערכות נתונים נוספים, ומשפר את תהליך המחקר באמצעות תוצאות המודלים של למידה מאוחדת. זה יעזור מאוד להתפתחויות כגון פיתוח תרופות רפואיות או מחקר מחלות וסוגים אחרים של מחקרים.

CyberVein: אסימון CVT

CyberVein אינו מתמקד רק בפתרון צרכי אחסון נתונים. הוא נועד גם לעזור לתורמים לייצר רווח מהמידע שלהם באמצעות אסימון ה- CVT. CyberVein משתמש בחוזים חכמים כדי להקל על עסקאות. כתוצאה מכך, התורמים אינם צריכים לדאוג שלא יקבלו תשלום. בצד השני, הקונים יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהם יקבלו את המידע הדרוש להם בסכומים המתאימים.

מלבד המסחר, CVT הוא גם המטבע המשמש לכל שאר העסקאות ברשת CyberVein. לדוגמא, חברות מחקר שרוצות להקיש על שטח הדיסק של ה- GPU המסופק על ידי התורמים יצטרכו לשלם עבורו באמצעות CVT. בתורם, הספקים מקבלים תשלום על סמך כמה שטח דיסק שהם מציעים.

הוכחת תרומה (POC)

CyberVein משתמש במנגנון ההסכמה הוכחה של תרומה כדי לתמרץ את המשתתפים. POC היא חלופה ידידותית יותר לאנרגיה ומהירה יותר לקונצנזוס של הוכחת עבודה (POW) בה משתמשים בפרויקטים מסוימים של בלוקצ’יין. באמצעות POC, צמתים מאמתים עסקאות ותורמים יקבלו אסימון CVT בהתאם למשאבים שתרמו:

 • מעלי נתונים מעלים מידע אך משלמים עמלה על בסיס שטח האחסון המשמש, העמלה עוברת לתורמים של שטח האחסון.
 • רוכש נתונים יכול להחליף את הנתונים שהוא זקוק לו על ידי קבלת אישור מבעל הנתונים וכן משלם אגרה באמצעות אסימוני CVT.
 • ניתן להשתמש גם במשאבים אחרים כמו רוחב פס ו- GPU, התשלום תלוי בכמות המשאבים המשמשת והתשלום יועבר לתורמים של המשאבים.

סיכום

CyberVein הינה פלטפורמה מבוזרת שנועדה לאחד את האחסון, הניהול והמונטיזציה של נתונים באמצעות טכנולוגיות הבלוקצ’יין, DAG ו- AI, הפותרת את הבעיות בנושאי מדרגיות, מהירות ופרטיות..

בעזרת חוזים חכמים ואסימוני CVT שלה, CyberVein מקווה שהמערכת שלה תוכל לספק פתרון one-stop shop לכל הנושאים הקשורים לנתונים. בואו נהפוך את הנתונים לאמינים!

CVT רשומה כרגע ב- Bittrex Global, OKEx, HitBTC, ZG-Top ו- BitZ.

 טוויטר: https://twitter.com/CyberVeinGroup

פייסבוק: https://www.facebook.com/cyberveinteam/

קישור: https://www.linkedin.com/company/13692190/

Reddit: https://www.reddit.com/r/CyberVeinOfficial/

מִברָק: https://t.me/CyberVeinCommunity

אימייל: [מוגן בדוא”ל]

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map