banner
banner

מדוע GSX היא ההשקעה האולטימטיבית בקריפטו

שטח הצפנה ראה צמיחה אדירה בקרב המשתמשים ומספר העסקאות. דו”ח שפורסם לאחרונה על ידי קספרסקי הראה זאת לפחות 19% מהאוכלוסייה העולמית קניתי והשתמשו במטבעות קריפטוגרפיים החל משנת 2019. עכשיו זה צמיחה יוצאת דופן אם אתה מחשיב זאת קריפטוגרפיה קיים מעט יותר מעשור. 

עם זאת, נתח גדול מאוכלוסיית העולם עדיין מהסס בנוגע לקריפטוגרפיה. סיבה אחת להססנות היא היעדר קריפטו חזק שממזג את כל השירותים החיוניים ומתמקד בפיתוח עתידי.

אפולו פינטק, חברה מובילה מבוססת בלוקצ’יין פועלת, למרבה המזל, לפתור את הגירעון הזה. זה הציג GSX, דוכן עשיר בתכונות וגובה זהב. המטבע משלב את כל התכונות הדרושות כדי להציע את חוויית ההשקעה הטובה ביותר במרחב הצפנה. 

תכונות של מטבע מאובטח בזהב

GSX הוא מטבע אורח המתארח בבלוקצ’יין אפולו. זהו קריפטו עשיר בתכונות שמגיע עם מגוון עצום של יתרונות ויתרונות למשתמשים. מכיוון שהוא פועל על בלוקצ’יין אפולו, הוא מתגאה בכל אותם גורמי טכנולוגיה כמו מטבע אפולו (APL). מהן כמה מהתכונות הללו שהופכות את GSX להשקעה האולטימטיבית? 

גב זהב

ל- GSX יש גיבוי לערך של זהב וקרקעות עשירות בזהב שבבעלות אפולו פינטק בזימבבואה. 50% מהרווחים מכריית זהב מחזירים את ערך מטבע ה- GSX. לכן מובטחים למשקיעים מטבע יציב בעל ערך גבוה. 

צמיחת ערך תמידית

אין מטבע יציב אחר שנותן ערובה לצמיחה כפי ש- GSX יכולה לספק. בשל גיבוי הרווח בכריית הזהב של 50%, המשקיעים רואים צמיחה מתמדת בערך הנכסים. 

כוויות מטבעות

שריפת מטבעות היא טכניקה בה משתמש אפינטו פינטק על מנת להבטיח שהמטבעות ישמרו על ערכם. זה כרוך בשריפת שווה ערך של 50% מהמטבעות הזמינים והעברת ערכם ל- GSX שנותר כדי להעלות את ערכו. יתר על כן, זה מבטיח ששווי המטבע יישמר בטווח הארוך.

פָּדִי

ניתן לממש את מטבע ה- GSX תמורת ערך הזהב שלו. בכל פעם שמחזיק GSX רוצה להוריד את האחזקה, הם יכולים לעשות זאת מבלי לאבד שקל בגלל גיבוי ערך הזהב. 

דיבידנדים

דיבידנדים הם עוד דבר ייחודי במטבע GSX. זה המטבע הראשון שמציע דיבידנדים למחזיקים. 50% הנותרים מהרווחים שנצברו מכריית זהב מדי שנה הם דיבידנד למחזיקים.

בעלות על אמון

אפולו פינטק מחזיקה בחלקים גדולים של אדמות כריית זהב בזימבבואה. לבעלי GSX יש זכויות כרייה מלאות על הנכסים שבבעלות אפולו. 

מבוקר

רשתות החסימה של אפולו מאפשרות ביקורת צד ג ‘. ביקורת זו הופכת את מטבעות GSX ואפולו לקריפטוסים השקופים והבטוחים ביותר.

טכנולוגיית GSX

התנגדות קוונטית מופעלת

הבלוקצ’יין של אפולו הוא הבלוקצ’יין הראשון שמוסיף עמידות קוונטית אמיתית. העולם יאמץ בקרוב את הטכנולוגיה הקוונטית, ו- GSX הוא המטבע היחיד שיעמוד איתן. זה הופך את GSX למתקדמת ביותר מכל מטבעות היציבה.

שיתוף רמת מסד נתונים

אפולו בלוקצ’יין הוא הבלוקצ’יין הראשון שהציג סוג כזה של רסיסה נרחבת. Sharding הוא התפרקות הנתונים לגושים קטנים יותר לצמתים רבים ושונים הנקראים רסיסים. רסיסים אלה הם אוטונומיים ועצמאיים. סוג זה של רסיסים מבטיח קיימות של בלוקצ’יין. זה פותר את הבעיה של נפח בלוקצ’יין, מה שהופך את מערכת אפולו להרחבה אינסופית.

מתעדכן אפולו

פרוטוקול העדכון מבטיח כי כל חלקי הבלוקצ’יין של אפולו יקבלו עדכונים בזמן. פרוטוקול העדכון היה עניין של בחינה עבור רשתות חסימות רבות, כולל אתריום. עם זאת, אפולו נותרה הבלוקצ’יין הראשון והיחיד שיצר פונקציה זו. עדכונים שוטפים משמעותם שירותים טובים עוד יותר עבור כל משתמשי הבלוקצ’יין. כך שמשקיעי GSX תמיד יהיו בטוחים בבטיחותם, ומהירות העסקאות שלהם תשתפר באופן קבוע. 

יתרונות בבעלות GSX

הפלטפורמה מתגאה באפס בעיות מדרגיות. הסיבה לכך היא כי השבחה ברמת מסד הנתונים מבטיחה שיש מספיק משאבים להשלמת כל עסקה. פירוט הנתונים מאפשר לכל סוחר להשלים סכומי עסקה אדירים ללא חשש שייגמר לכם שטח העיבוד. 

יתר על כן, הפלטפורמה מתגאה במהירות השלמת חסימות מהירה של 2 שניות לעסקה.

משתמשי GSX מאובטחים לחלוטין בעת ​​השלמת עסקאות בפלטפורמה. השקיפות של טכניקת הבלוקצ’יין וטריטת השברים מבטיחה למשתמש לא לאבד אפילו מטבעות בשווי דולר.

השקעה ב- GSX

התכונות לעיל הופכות את GSX לטוב יותר מכל מטבע אחר בעולם הקריפטו. למטבעות המסורתיים אין גיבוי ערך. לכן הם נוטים לצנוח מחירים שעלולים להוביל להפסדים קשים לבעלי הקריפטו. 

GSX משלב את התכונות של מטבעות היציבה וגם של הקריפטו. השילוב נותן לו גיבוי תוך שמירה על צמיחה תמידית. 

יתר על כן, התנודתיות של הקריפטו אינה משפיעה על ערך ה- GSX. גיבוי הזהב מבטיח שהמטבע לא יגיע לסף מסוים ויוביל להפסדים. זה המטבע היחיד בעולם שעולה בערכו לאורך זמן.

ניתן להשיג בקלות את נזילות המטבעות. זכור, GSX אינו מטבע רגיל; יש לו גם תכונות קריפטו-נכס. זה הופך אותו למגוון ביותר מבין כל המטבעות הקריפטוגרפיים בעולם כיום. המגוון מגדיל את הביקוש שלו ובהתאם מגביר את הנזילות שלו.

 יתר על כן, העובדה שמרכזי הבלוקצ’יין של אפולו GSX מגדילה את הנזילות של המטבע היציב. ה- Blockchain של אפולו יכול לארח מטבע לאומי ו פלטפורמת התשלומים הלאומית התומך ב- CBDC. הפלטפורמה תארח גם את דקס אפולו, מה שיחייב החלפה מהירה של מטבעות קריפטוגרפיים ומטבעות פיאט. המאפיינים הנוכחיים של הבלוקצ’יין הם רק חלק קטן מהרעיון העתידי הגדול שלהם של החברה. יש אפילו תוכניות להציג את פלטפורמת המדיה החברתית הטובה ביותר בכל הזמנים. 

מילה אחרונה

מטבע מאובטח בזהב היא ההשקעה הטובה ביותר ב- cryptocurrency. התכונות הכלולות על ידי צוות הפיתוח שואפות להפוך את עולם הקריפטו למערכת אקולוגית פיננסית טובה יותר. הצמיחה התמידית בערך המטבע הופכת אותו גם למטבע מטבע ייחודי וגם למטבע יציב.

העובדה כי זהב, אחת המתכות היקרות ביותר, מגבה את ערכו של המטבע היציב, הופך אותו למתכת פחות נדיפה, ולכן בטוחה. כוויות מטבעות מבטיחות שהמטבע אינו נוטה לניפוח, וכך נשאר סיכוי השקעה טוב. כתוצאה מכך, עובדה שמטבע ה- GSX ימשוך עוד יותר משקיעים למרחב הקריפטו. GSX היא ותישאר ההשקעה האולטימטיבית בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me