אסימונים של Hashrate: מהו אסימון סטנדרטי של Bitcoin Hashrate Aka BTCST?

לאחרונה, אסימון Bitcoin Standard Hashrate אסימון BTCST, שהושק ברשת Binance Smart (BSC) ב- 13 בדצמבר 2020 יצר הרבה באז בקרב כורי הצפנה. במהלך השבוע האחרון, “אסימוני hashrate”, המבטחים את כוח הכוח של הוכחת עבודה (PoW), התעוררו לחיים כשתי בריכות הכרייה הגדולות ביותר –בינאנס ו פולין – להוביל את הדרך. במאמר זה, אנו מתמקדים באסימון כוח החשיפה של Binance Pool,  

העלייה הגדולה במחיר הביטקוין ל -41.000 דולר הולידה שיגעון כרייה כאשר חישבון הבלוקצ’יין הגיע לשיאי כל הזמנים ב -18 בינואר 2021. דרישת הכרייה ראתה חידושים חדשים נובעים במרחב הקריפטו כשכורים מנסים להגדיל את רווחיהם ולשמור עליהם. עם שוק השוורים המשתולל. 

מה זה אסימון BTCST?

אסימון ההאשראט הסטנדרטי של ביטקוין, מקוצר BTCST, הוא אסימון מבוטח על ידי hashrate של Bitcoin, כל אסימון מייצג 0.1TH / s של כוח כריית Bitcoin בפועל ליעילות של 60 W / TH. כורים תורמים כוח כרייה בפלטפורמה בתמורה לאסימוני BTCST שהוטבעו לאחרונה. 

אסימון BTCST מכוון להביא נזילות לשוק הכרייה של ביטקוין, המאפשר לכל אחד להיות בעל חשיפה לתגמולי כרייה וכוח חשיש בכל גודל ובעלות נמוכה. האפליקציה מביאה נזילות ויעילות לשווקי כוח הכרייה באופן דומה לכך שמניית GBTC של גרייסקייל מביאה נזילות למשקיעים מוסדיים שרוצים להשקיע בביטקוין.. 

אסימון Btcstתרשים המציג את סך ההיסטרה של הביטקוין (תמונה: Blockchain.com)

בנוסף, “אלה ללא כוח כרייה המסומן על ידי BTCST כדי להתגונן מפני הסיכונים של תנודות מחירי עלות מכונות הכרייה”, הודעה מקריאה מבינאנס. 

מחזיקי אסימון BTCST יכולים גם לבחור להניח את מטבעותיהם על מנת לקבל הפצות יומיומיות של תגמולי כריית ביטקוין ביחס לסכום שהושקע.. 

הבנת הקצאת אסימונים BTCST & מחיר

לְהַשִׁיק & הקצאת אסימונים 

אסימון BTCST הושק בדצמבר 2020 עם אספקת אסימונים ראשונית של 1,000,000 אסימונים BTCST. על פי פוסט בבלוג של Binance, 4% מההיצע הראשוני במחזור יוקצה ל- Binance Launchpool והשאר יוקצה לכורה הראשוני של האסימון.. 

הערה: ניתן להנפיק אסימון BTCST רק כאשר כורים זכאים בוחרים לתקנן ולסמל את hashrate של Bitcoin. לכן, בפרויקט לא אוכללו אירועי מכירה ציבורית או פרטית.

מכסת האספקה ​​הכוללת של BTCST נקבעת על ידי סך כל אסימוני BTCST שהונחו באפליקציה. ככל שהנכסים בניהול יגדלו, ההיצע הראשוני של 1,000,000 יגדל בהתאם, אך כל אסימון שהוטבע לאחרונה יהיה כפוף ללוח הזמנות שבועי ליניארי של 25 שבועות..

היסטוריית מחיר אסימון BTCST

אסימון BTCST נסחר לראשונה בשוק המשני בבורסת Binance – נסחרת מול USDT – במחיר השקה של 74.86 דולר. המטבע מאז צנח ל -65.03 דולר נכון לכתיבת שורות אלה, מהווה ירידה של 13% ממחיר ההשקה. מחיר BTCST הגבוה ביותר שנרשם הוא 103.33 דולר, כפי שדווח על ידי קינגצקו. 


החל מה -20 בינואר, סך הכל 64,011 אסימונים BTCST מוערכים בפלטפורמה, שווה ערך hashrate של 6,401 TH / s. 

קרב כריית הקריפטו בין בינאנס לפולין 

עם זאת, Binance היא לא בריכת הכרייה היחידה שמשיקה אסימון hashrate משלה. Poolin, בריכת כריית הביטקוין השנייה בגודלה, הודיעה גם על השקת hashcoin משלה, pBTC35A, אסימון ERC20 המעגן 1TH / s של כוח hashing של Poolin ב 35 ג’אול לכל TH. 

סך של 50,000 אסימונים pBTC35A שוחררו על ידי Pooling, המייצגים 50,000 TH / s של כוח מחשוב של כורי ASIC החדשים במתקני Poolin.. 

שני המטבעות שואפים להילחם בזה במגמה חדשה זו – הוספת הנזילות והיעילות שהם מביאים לעסקי הכרייה של ביטקוין. עד כה נראה כי ל- hashcoin של Poolin יש יתרון על פני אסימון BTCST של Binance בכך שהוא תומך במימון מבוזר (DeFi) באמצעות פרוטוקול מאדים שהושק לאחרונה.. 

חיזוי מחיר BTCST – כמה רחוק יכול לעלות מחיר אסימון BTCST?

כמקובל בשוק הקריפטו, מחיר ההשקה של אסימון שונה לעיתים קרובות ממחיר השוק היעיל של האסימון. כך הוא המקרה של מחיר BTCST, אשר מוערך יתר על המידה במחירים שוטפים של 65 דולר, על פי כמה אנליסטים של ביטקוין.. 

תצוגת המומחה על מחיר BTCST

בציוץ שנשלח ב- 13 בינואר, זמן קצר לאחר רישום BTCST ב- Binance, טוען וו בלוקצ’יין, אנליסט כריית ביטקוין סיני, כי מחיר אסימון BTCST הוא 73 דולר (מחיר אז). נסחר כרגע ב -65 $ וכל אסימון BTCST המעגן 0.1TH / s, נגזר מחיר שווה ערך של 650 $ / TH / s של 60W / TH. 

ב -13 הושק Binance Hashcoin BTCST והגיע ל 73 דולר בשעה 19:00 שעון בייג’ינג. כל BTCST מעוגן ב 0.1T של 60W / TH, וזה שווה ערך מדהים של 730 $ / T. מטבע ה- hashrate שהשיק פולין הוא כ- USD 100 / T, 35W / TH, כלומר עלות החשמל נמוכה יותר. pic.twitter.com/7x3Vlf9JcA

– וו בלוקצ’יין (@WuBlockchain) 13 בינואר 2021

מכשיר כריית הביטקוין היקר ביותר, ה- Antminer S19 PRO מבית Bitmain כרגע גובה 80 $ / TH / s, ומראה פער עצום מכריית BTCST. זה יכול להוביל לכך שמחיר ה- BTCST יירד לרמות “רגילות” במהלך השנה, מכיוון שכורים ומשתמשים מוצאים את המחיר האופטימלי עבור האסימון, אמר וו.. 

“צפוי ש- BTCST יחזור למחיר רגיל יחסית בעתיד. המחיר הנוכחי מנופח ברצינות. “

אולם משתמש אחד טוען כי עלות אסדת הכרייה משפיעה רק על חלק קטן מהעלות הכללית של הכרייה ומכאן מחיר BTCST המנופח. לדברי המשתמש, אסימונים של BTCST מתנהגים יותר כמו אגרות חוב המקנות למחזיקים אפשרות להרוויח תזרימי מזומנים עתידיים ממנו. 

עלות האסדה היא חלק קטן וממש מעט מאוד קשור אליה. הן pBTC35A והן BTCST מתפקדים יותר כאג”ח, המתמודדים מסתכלים על תזרים מזומנים עתידי. BTCST הוא בערך 1/10 בקצב החשיש של pBTC35A-. רק לידיעתך.

– סר דוטלר אתינגטון (@DotGoDdotEth) 13 בינואר 2021

חלוקה צולבת בין כורים לבעלים של BTCST

המחיר הוא בהחלט נקודה מכריעה להתמקד בה בעת ניתוח אסימוני ההאשטה הללו, יותר מכיוון שהוא משפיע על ההתפלגות הכוללת של האסימונים.. 

אתגר מובנה לאסימונים / חוזים של כוח hash הוא לגרום לכורים למכור בשוק שור, ולקבל ספקולנטים לקנות בשוק דובים.

– ליאו ⛏ (@Leorzhang) 13 בינואר 2021

עלייה במחיר ה- BTCST בשווקי השוורים יכולה היה לראות שכורים מסרבים למכור את האסימונים שלהם, מה שמפחית עוד יותר את ההיצע, כאשר בתקופות של שוק דובי יהיה מחסום לממכר המחזיקים.. 

קרא גם: Bull Run מגביר את שיגעון האסימון של האשאט, Binance Hashcoin [BTCST] ואסימונים של Poolin הנמכרים במחירים מנופחים

הבאת ההימור להוכחת העבודה

כפי שנרמז, אסימון BTCST מפגיש בין איכויות ההימור לבין מנגנון ההסכמה הוכחה לעבודה באמצעות הפלטפורמה שלו. להלן נדון כיצד תוכלו להרוויח, לקנות ולהחזיק אסימון BTCST. 

כיצד לקנות BTCST?

אסימון BTCST זמין כרגע בבורסת Binance בלבד. הבורסה השיקה שלושה זוגות מסחר כלומר BTCST / BTC, BTCST / BUSD ו BTCST / USDT ב -13 בינואר. 

איך להמר BTCST?

במהלך Launchpool בתקופה, משתמשים ששיגרו את אסימון מטבע ה Binance (BNB), Bitcoin (BTC) או Binance USD (BUSD) בבריכה הרוויחו אסימונים BTCST. להלן המדריך כיצד להתחיל בהימור.

מה צופן העתיד במחיר BTCST?

נכון לעכשיו, מחיר ה- BTCST עדיין מוערך יתר על המידה ואולי אנו הולכים ל”פלאש מלאי “על פי ליאו ג’אנג, מייסד אניקה מחקר. מחזורי כרייה מגיעים בדרך כלל בארבעה שלבים ארכיטיפיים, המושפעים בעיקר משיעור המחירים של BTC וקצב השינויים בחישוב.. 

וכמובן שבכרייה יש יותר ממגמות שוורים ודובים, תלוי בשיעור המחירים לעומת השינויים בשיעור החשיפה, אנו יכולים לזהות ארבעה שלבים ארכיטפיים: pic.twitter.com/tdIlHQE5ZL

– ליאו ⛏ (@Leorzhang) 13 בינואר 2021

כאשר מחירו של הכורה היקר ביותר עולה 80 $ / ט ‘, קולין וו מצפה שמחירם של אסימוני hashpower, במיוחד BTCST יירד לטווחים “רגילים” בעתיד.. 

“צפוי ש- BTCST יחזור למחיר רגיל יחסית בעתיד”, אמר וו. “המחיר הנוכחי מנופח ברצינות.”

סיכום

כאשר רואים את הצמיחה בכרייה ובמחיר של מטבעות קריפטוגרפיים, שני אסימוני הכוח החשיש אמורים להיות אחריהם על ידי הרבה פרויקטים אחרים בעתיד. עם זאת, יש סבירות שהמחירים יתנפחו כאשר השוק ממהר להשיג חתיכה מסימני הכוח של הגיבוב..

שאלות נפוצות 

  1. מהו אסימון Hashrate סטנדרטי (BTCST)?

אסימון BTCST בנוי על Binance Chain Chain מבוטח על ידי 0.1 TH / s של כוח כריית Bitcoin אמיתי.

  1. כמה BTCST נמצאים במחזור?

אספקת אסימון ראשונית של 1,000,000 אסימונים BTCST הושקה. ההיצע הכולל במחזור יכלול תגמולי כרייה ובראש ההיצע האסימוני הראשוני. 

  1. האם החוזה החכם BTCST נבדק?

כן. BTCST עברה את הבדיקה של CertiK, אחת מחברות האבטחה המובילות בעולם בתחום הבלוקצ’יין, שקלעה 98 מתוך 100 בביקורת אבטחה.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map