banner
banner

HFTrading: עסקאות CFD בקריפטו, מט”ח בפלטפורמת המסחר הידידותית ביותר בעולם

מדולר ארה”ב ל- DAX30 הגרמני לתירס דרום אמריקאי, HFtrading הוא שער לגילוי וניצול הזדמנויות מסחר ברחבי העולם.

בחירת מתווך המסחר הנכון עלולה לבלבל גם אנשי מקצוע מנוסים. אך כאשר אתה יודע מה מגדיר פלטפורמת מסחר מצוינת, ההחלטה היכן לסחור הופכת להיות קלה.

על רקע זה, HFTrading, נראה כי פלטפורמת סחר פיננסית עולה במהירות עושה הכל כמו שצריך. הנה למה:

 • מעל 350 מכשירי מסחר
 • אפס עמלות וללא עמלות נסתרות
 • מרווחים תחרותיים מ- 0.03
 • תמיכה מסביב לשעון
 • מינוף 1: 500
 • מסחר במובייל

למען ההגינות, יש הרבה מתווכים המציעים שירותים דומים. אז מה מייחד את HFTrading? סקירה זו בוחנת לעומק את החברה בכדי להעריך את שירותיה, אגרותיה, מוניטין מקוון, יתרונות וחסרונות. 

HFTrading: סקירה כללית

HFT דירוג הוא מתווך חדש יחסית למסחר פיננסי שהוקם בשנת 2019. הוא מאוגד ומטה מטה בניו זילנד, כך שאתה יכול להיות בטוח שהוא אמיתי. היא רשומה באוסטרליה גם כחברת סחר לגיטימית זרה.

מכריע, ל- HFTrading יש אתר ואפליקציות המתאימות למחשבים שולחניים, טאבלטים וסמארטפונים. זה כולל גם מכשירי iOS וגם מכשירי Android. הוא מספק שירותי מסחר 24/7 עם הצפנת SSL כדי להגן על נתוני הסוחרים ושקיפות מהשורה הראשונה מעניקים להם שקט נפשי.

מכשירי מסחר

HFTrading היא פלטפורמת מסחר של עידן חדש, ומשמעות הדבר היא שהיא מציעה את כל מכשירי המסחר הפופולריים, החל מ- CFD במטבעות קריפטו ופיאט וכלה ב- CFD במתכת וסחורות. ישנם יתרונות שונים המבוססים על מה שאתה סוחר, אם כי:

 • מטבעות מטבעות

פלטפורמת המסחר כוללת טונות של מטבעות קריפטוגרפיים כגון bitcoin, Ethereum, Litecoin ו- dash. המטבעות משויכים לרוב USD, GBP או EUR. HFTrading מציע מינוף מרבי של 1: 1 למסחר, שהוא נמוך אך טוב מאף אחד.

 • סחורות

קפה, זהב, קקאו, נפט, גז – אתם קוראים להם. אתה יכול לסחור במוצר המועדף עליך באמצעות CFD או באמצעות מסחר נקודתי. יתרה מכך, הם מגיעים עם מינוף של 1: 125, כלומר תוכלו להגדיל את הרווחים הפוטנציאליים שלכם מאוד.

 • מט”ח

המט”ח הוא המקום בו המינוף הגדול טמון ב- HFTrading. בדיוק, אתה יכול למקסם את הרווחים שלך עם יתרון מסחרי של 1: 500. ובהתאם למטבע שתבחרו; אתה יכול להוקיר ממרחים של עד 1000 נקודות.

 • מניות

ניתן לרכוש מניות מטונות חברות ולהשקיע במינוף של 1:10. זה כולל מניות עבור חברות מפורסמות כמו פייסבוק ואמזון לחברות פחות מפורסמות הנסחרות בבורסה.

 • מדדים

מדדי המסחר מגיעים עם מינוף של 1: 125 ב- HFTrading. כמו כן, יש סיכוי לסחור בכל המדדים העיקריים בעולם: AEX, Nasdaq, Nikkei, Telaviv ו- Hang Seng, עד כמה שם..

 • זהב, כסף ומספר מתכות אחרות נופלים תחת סחורות ומתכות גם ב- HFTrading. ובלי קשר לאופן שבו אתה סוחר בהם, תהיה לך גישה למינוף 1: 125. עם זאת, על הרציף יש חמש מתכות: פלטינה, נחושת, פלדיום, זהב וכסף.

התחלת חשבון הדגמה ואקדמיה למסחר

במקרה שאתה לא מוכן להפקיד כסף ב- HFTrading, צור חשבון הדגמה ותרגל את כישורי המסחר שלך. ואם אתה מתחיל במסחר, הקפד להתחיל בהדרכה כיצד לסחור במדור החינוך.

HFT דירוג מציע הכשרה במגוון שיטות:

 • סרטון לפי דרישה
 • ספרים אלקטרוניים
 • הדרכות
 • קורסים

hftrading

לאחר שתשפר את כישוריך, החליט לאיזה חשבון מסחר אתה רוצה להצטרף ב- HFTrading. ישנם שלושה כאלה, כל אחד עם יתרונות וחסרונות משתנים.

 • חשבון כסף

חשבון כסף מתאים ביותר למתחילים. ההפקדה המינימלית היא 100 דולר ומגיעה עם גישה ליותר מ -750 נכסים. יש לה אפס עמלות, מינוף 1: 200 אך 0.7 מינימום מרווחים.

 • חשבון זהב

חשבון הזהב מגיע עם כל מה שיש לחשבון הכסף מלבד אלה: אתה יכול לגדר, 0.5 מרווחים מינימליים ותקבל הנחות להחלפה של 25%. אתה הופך לסוחר חשבונות זהב באמצעות ניסיון ב- HFTrading.

 • חשבון פלטינה

עם פיקדון מינימלי של 300 דולר, הסרגל לא גבוה מדי עבור סוחרי פלטינה ב- HFTrading. ונחש מה? אתה יכול ליהנות מעמלות של 0%, ממרווחי 0.3 מינימום, VPS בחינם ומינוף 1: 400.

סחר כמו מקצוען עם חשבון כסף אמיתי

ל- HFTrading יש תהליך הרשמה מקיף בו אתה מספק את כל פרטי האימות הדרושים לפני שתבצע את המסחר הראשון שלך. להלן מדריך שלב אחר שלב o מה זה כרוך:

 • דוא”ל הרשמה

השלב הראשוני הוא לספק את שמך המלא, מספר הטלפון וכתובת הדוא”ל שלך. עליך גם להגדיר סיסמה המורכבת ממספרים ואותיות כדי לשמור על אבטחת חשבונך.

 • כתובת ותאריך לידה

הבא הוא לספק את כתובת ביתך ואת תאריך הלידה שלך. צפה להודעה שתבקש ממך לאשר את הכתובת שלך או לערוך אם עשית שגיאה.

 • להפקיד כסף

אתה יכול ליצור חשבון הדגמה אם אינך מוכן לסחור בכסף. אבל אם אתה מוכן, מלא את חשבונך במינימום 100 דולר.

כהערה צדדית, אמצעי התשלום המועדפים על הברוקר הם ויזה, מאסטרקארד, Skrill, Neteller ו- V Pay. 

 • מסמכי אימות

HFTrading מבקש אימות KYC מיד בהפקדת כסף. מרבית החברות מבקשות את תעודת הזהות, חשבונות השירות והצהרת הבנק שלך בהמשך. עם זאת, למתווך ניו זילנד יש תהליך אימות מהיר. 

 • פלטפורמת מסחר: מטא טריידר 4

HFTrading תומך ב- Meta Trader 4 עבור Web Trader, אפליקציות סלולריות ותוכנות. ניתן לטעון שהיא הפלטפורמה הפופולארית ביותר בזכות ממשק המשתמש הידידותי שלה וכלים מועילים להפליא.

HFtrading

אולם ב- HFTrading, מסחר באינטרנט הוא זכות למסחר VIP. לכן, אלא אם כן אתה מוכן לשלם תוספת עבור השירות, האפשרות הטובה ביותר שלך היא להוריד את תוכנית MT4. בסך הכל אלה כמה מהיתרונות של שדרוג ל- Web Trader:

 1. תאורה במהירויות ביצוע מהירות
 2. סנכרון בין פלטפורמות (שולחן עבודה, טאבלט, טלפון)
 3. תרשימים מועילים הניתנים להתאמה אישית המציגים מכשירים באמצעות תרשים קו, פמוטים ועוד.
 4. כלים אנליטיים רבים
 5. בסיס ידע לשיפור כישוריך

שירות לקוחות

אחד הדברים הבולטים ביותר באתר HFTrading הוא בוט צ’אט חי צף. זו הדרך הקלה ביותר ליצור קשר עם המתווך ולציין שזה במרחק קליק אחד. הדרישה להשתמש בבוט היא שתספק את כתובת הדוא”ל שלך, מספר הטלפון ותכתוב את ההודעה שלך.

ישנן שתי דרכים נוספות ליצור קשר עם HFTrading. אתה יכול לשלוח דוא”ל בכתובת [מוגן בדוא”ל] או התקשר אליהם מיום שני עד שישי 08:00 עד 11:00 GMT. 

ביקורות מקוונות מראות כי הצוות ב- HFTrading מגיב בזמן טוב לאחר ביצוע בירור. הם גם מקצועיים ובקיאים בנושאי סוחרים. 

סיכום

HFTrading יכול להיות מתווך חדש, אבל זה נותן לפלטפורמות מבוססות להפעיל את הכסף. בתור התחלה, הוא מותאם אישית הן למסחר בנייד והן למחשבים שולחניים. זה מגיע עם מאות מכשירים, אפס עמלות ותמיכת לקוחות מספקת.

זה לא הכל. HFTrading מאובטח, מוסדר ומשתלם במהירות. יש לו מוניטין מוצק וניהול נגיש. 

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב וכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me