banner
banner

סקירת MyCointainer: פלטפורמת ההימור האולטימטיבית והמסטרונודה

התחלה עם מסחר בקריפטו יכולה להיות מעט מאתגרת, במיוחד אם אין לך רקע מסחרי ממניות או משוק מט”ח. יצירת רווחים משמעותיים היא גם לא טיול בפארק. בין אם אתה מתחיל או מומחה, אתה יכול לפוצץ את חשבונך בקלות בגלל התנודתיות הגבוהה המתוארת ב מטבעות קריפטוגרפיים

עם זאת, ישנן דרכים חכמות אחרות להרוויח רווחים משמעותיים בקריפטו, מלבד רק הקנייה המסורתית הנמוכה והמכירה הגבוהה. דרך אחת כזו להרוויח בצורה חכמה עם סחר בקריפטו היא דרך הוכחת מטבעות בהימור, מכונה גם מטבעות קריפטוגרפיים המשלמים דיבידנד הנסחרים בפלטפורמות קופה כמו MyCointainer. בהקשר זה, סקירה זו תעמיק ב- MyCointainer בניתוח מושגי המפתח שלה.   

סקירה כללית על MyCointainer 

MyCointainer הוא מקוון אוטומטי היערכות פלטפורמת masternode שמייצר רווח עבור סוחרי הצפנה בצורה של ‘הימור’. MyCointainer מזכה את עצמה כדרך הקלה והבטוחה ביותר להימור ולהרוויח מטבע קריפטוגרפי. הפלטפורמה היא פלטפורמה פשוטה הכוללת אפשרות אחת המאפשרת למשתמשים לבחור את מטבעות ה- PoS שלהם ולקבל תגמולים מסכימים ממספר נכסי הצפנה בבת אחת. הפלטפורמה מציעה גם סטמינג אוטומטי מתקדם אך עבור אלטקוינים נבחרים. 

מהי הוכחת מטבעות ההימור?   

נתחיל ראשית בהגדרת Proof of Stake (PoS) במטבעות קריפטוגרפיים. PoS הוא מושג מעניין המאפשר לאדם לכרות או לאמת עסקאות חסימה על סמך המטבעות שהוא או היא מחזיקים. למעשה, זה פשוט אומר שכורים שמחזיקים ביותר מטבעות קריפטו הם בעלי כוח כרייה רב יותר. PoS נוצר כחלופה ל- Proof of Work (PoW), שהיה מנגנון הקונצנזוס המקורי בביטקוין ובטכנולוגיית הבלוקצ’יין כולה.. 

הבעיה עם PoW היא שהיא דורשת מכורים להיות בעלי כוחות גיבוב עצומים, שניתן להשיג רק באמצעות כמויות אדירות של אנרגיה שיכולה להיות יקרה ומכאן להפחית את שולי הרווח. PoS הוא פיתרון מצוין לצריכת החשמל העצומה שכן הוא נותן כוח כרייה על בסיס אחוז המטבעות המוחזק על ידי כורה. כמו כן, הוכחת ההימור (PoS) נוטה פחות להתקפות פריצה מכיוון שמבנה הרשת הופך אותה כמעט לחסינה מפני התקפות כרייה.. 

הוכחת מטבעות ההימור מבוססת על מנגנון ההסכמה של PoS. הדבר הטוב ביותר במטבעות PoS הוא שהוא מספק למחזיקי המטבעות קיימות וערך אמיתי הודות לדיבידנדים המתקבלים באמצעות הנחת המטבעות שלהם על פלטפורמת בריכה והרכבת masternode כמו MyCointainer.  

איך MyCointainer עובד? 

MyCointainer בעצם עובד מהימור והפעלת masternode. בבסיסה של MyCointainer היא בריכת ההימור, שהיא תשתית התגמול המועילה לכל משתמש שגרף את מטבעותיו, אפילו אלה עם מספר קטן של מטבעות. הפלטפורמה מסוגלת לייצר גישה אוטומטית לצמתים ראשיים משותפים כאשר כל תגמול המנותב למגבבים כפוף לריבית דריבית. בדרך כלל התשואות מבוססות על כל כלל קונצנזוס מטבעות ובדרך כלל משתנות בין 1% ל 149%. בעוד שלרוב ההשקעות אין דמי תגמול, חלקן זוכות לתגמול של עד 9%. בדרך כלל כל העמלות שקופות, והמשתמשים יכולים להציג אותם בלוחות המחוונים שלהם. 

מה שגורם ל- MyCointainer להתבלט משאר פלטפורמות ההימור וה- masternode הוא שכל משתמש מרוויח אפילו את אלה עם כמויות מוגבלות של מטבעות. כמו כן, כל תגמול כפוף לריבית דריבית, ולכן ככל שתמשוך יותר זמן את המטבעות שלך, כך תרוויח יותר תגמולים. עם מערכת כזו, בעלי נכסים דיגיטליים יכולים להגדיל את הרווחים שלהם בקלות וביעילות בלי טרחה רבה – רק להיות חלק מקהילה מערימה..  

MyCointainer כרגע תומך מעל 40 נכסים דיגיטליים שונים כאשר המספר צפוי לעלות בימים הקרובים. חלק מהנכסים הנתמכים כוללים את Divi Coin, Energi, Rupaya, Polis, BitBay, היחידה המוניטרית Neblio, בין היתר. הפלטפורמה משלבת גם טכנולוגיית צמתים ראשית משותפת, המקבצת אנשים במגזר כך שיוכלו להשקיע בקלות יחד בסכום הביטחונות..    

כיצד להרוויח תגמולים באמצעות MyCointainer? 

להרוויח תגמולים ב- MyCointainer זה פשוט. ראשית, אתה מתחיל בהפקדת מטבע קריפטו לבחירתך לכתובת ההימור של MyCointainer. ההימור מתחיל אוטומטית לאחר הפקדת המטבע. כאשר ההשקעה מתבצעת באופן אוטומטי, תגמולים עתידיים נזקפים ונוספים ליתרה שלך. 

כל התהליך של מרוויח באופן פסיבי דרך MyCointainer ניתן להרחבה, שקוף ואימות. כל משתתף בבריכת ההימור מקבל עותק ברור של כל ההימורים – עסקאות ותגמולים מזהים. היזמים גם מחפשים להשיק פיתרון שיכול לעזור למשקיעים להפריד את התגמולים שלהם על בסיס אלה שמגיעים מההימור ואלה שמגיעים ממסטרנודס..

היתרון של MyCointainer 

MyCointainer ממנף את טכנולוגיית Proof of Stake כדי לאפשר למשתמשים להרוויח מההימור על מטבעות. משתמשים ממקמים את מטבעותיהם כמאמתים בפלטפורמה ומקבלים בתמורה תגמולים עבור השקעתם. לפלטפורמה מספר יתרונות המתוארים להלן: 

  • ממשק ידידותי למשתמש – MyCointainer כולל ממשק אינסטינקטיבי וידידותי למשתמש שיכול לשמש גם את המתחילים וגם סוחרי קריפטו מנוסים. יש צורך במומחיות רבה בעת ניהול מטבעות או השקעה באמצעות הפלטפורמה 
  • שער ל- FIAT ל- Crypto – משתמשים יכולים לקנות crypto בקלות באמצעות FIAT ב- MyCointainer.
  • גישה ל- Masternodes משותפים – המשתמשים יכולים לגשת להערכת Masternodes משותפת הכוללת מגוון רחב של מטבעות. כל תגמול כפוף גם לריבית דריבית; מכאן שלמשתמשים יש הזדמנות מצוינת לשפר את הרווחים שלהם.    
  • עניין ישיר – MyCointainer מציע גם עניין ישיר בתגמולים המאפשרים למשתמשים לייצר רווחים רבים יותר.  
  • העמלות הנגבות בגין שימוש בפלטפורמה מוחלות רק על תגמולים שנוצרו, וכך מאפשרות למשתמשים להרוויח יותר. 
  • כוח MyCointainer – שירותים מבוססי מנוי לסטיקים חכמים המעוניינים לוותר על עמלתם על סמך מנוי חודשי.
  • ערימה אוטומטית – עם MyCointainer, אתה בקושי עושה כלום, ואתה יכול לשכוח מאסטרטגיות מסחר או ביצוע ניתוח שוק. אתה רק צריך להפקיד את ההשקעה שלך, להחזיק ולמשוך. כל השאר יטופל באופן אוטומטי על ידי הפלטפורמה. שב וראה כיצד שיווי המשקל שלך גדל. 
  • מוסדר – הפלטפורמה מוסדרת על ידי יחידת המודיעין הפיננסי (FIU) ומורשית (מס ‘FVR000557 ו- FRK000469) לספק שירותי החלפת מטבע וירטואלי כנגד ניהול פיאט וארנק. זה מבטיח למשתמשים את אבטחת המטבעות שלהם. 
  • יתרונות ל חברי הקהילה שעוזרים לגדל את MyCointainer.
  • תקבל 20% מכל תגמול שיש להפניה שלך במערכת “הפנה חבר”.  

האם הכספים שלך הם SAFU?

MyContainer מבטיח את רמת האבטחה הגבוהה ביותר של כספים המופקדים על ידי המשתמשים באמצעות מבנה תאימות של KYC / AML. משתמשים מאומתים יכולים להפקיד, למשוך ולהפקיד כל אסימון מקובל בפלטפורמה המספק סביבה בטוחה למשתמשים ברחבי העולם. MyContainer מבטיח גם את רמת האבטחה הגבוהה ביותר למשתמשים באמצעות מערכת הבדיקה הכפולה שלהם על כל העסקאות שהושלמו בפלטפורמה. 

נכסים דיגיטליים מאוחסנים בארנקים לאחסון קירור כדי למזער כל איום מצד האקרים ומטבעות מועברים רק במהלך עסקאות. במקרה חירום כלשהו, ​​משתמשי MyContainer מוגנים על ידי קרן SAFU, קרן הנכסים המאובטחת למשתמשים.

סיכום

המשימה של MyCointainer היא לגדל קהילה של חובבי קריפטו כדי להעצים את החברים להרוויח באופן פסיבי הכנסה קבועה ללא טרחה או סיכון מסחרי רב. כל תגמול כפוף גם לריבית דריבית; לפיכך, משתמשים יכולים להרוויח עוד יותר הכנסה בהשוואה אם ​​הם יוכלו להימצא אך ורק. MyCointainer היא הבחירה הטובה ביותר עבור סוחרי קריפטו המעוניינים להרוויח בצורה פסיבית או לגדל את נכסיהם הדיגיטליים ללא סיכון רב. הירשמו עוד היום ותנו לכסף שלכם לעבוד בשבילכם.    

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me