פתח את עולמך להזדמנויות רבות באמצעות סוכן המסחר של Oinvest

החל מביצוע ידני של למעלה מ -350 מכשירי מסחר ועד לאספקת משאבים חינוכיים לשיפור כישורי המסחר שלכם.

סוכני מט”ח חדשים ממשיכים לצוץ כל חודש, מקפריסין וסיישל ועד בריטניה וארה”ב. אך האם כל אחת מהחברות החדשות הללו מציעה משהו שסוחרים טרם ראו? Oinvest, מפעילה חדשה המאוגדת בסיישל, מציעה שירותי סחר מעט שונים ממתחרותיה.

בנוסף לבחירת יותר מ -350 מכשירי מסחר, Oinvest מספקת גם משאבים חינוכיים לשיפור כישורי המסחר שלך. כמו כן, יש צוות אנשי מקצוע מנוסים העובדים כיועצים לכל מי שזקוק לסיוע מסחרי.

לאור התכונות המועילות הללו, בחנו את החברה יותר לעומק כדי לברר מה עוד מציעה Oinvest. להלן סקירה כללית:

 • תומך ב- MT4, WebTrader ומסחר במובייל
 • מספק CFD עבור קריפטו, מניות ומדדים
 • חשבונות מרובי שכבות, כולל חשבון אסלאמי
 • תומך במספר ארנקים אלקטרוניים וכרטיסי אשראי
 • תמיכה 24/7 באמצעות צ’ט בוט

Oinvest: רקע החברה והרגולציה

Oinvest הוא אחד ממתווכי המסחר הרבים שבימים אלה בוחרים לקבל רישיון מטעם הרשות לשירותים פיננסיים (FSA) בסיישל. היא בבעלות תאגיד Aronex ו- Habonix Solutions – האחרון שבסיסו בקפריסין.

אף על פי ש- Oinvest הוא מתווך חדש שהושק בשנת 2018, זו אחת מפלטפורמות המסחר הצומחות ביותר בעולם. זה גם זכה בפרסים שמאל, ימין ומרכז, מה שמראה שהוא עושה הרבה דברים נכון.

בשנה שעברה זכתה Oinvest בשני פרסים עבור מתווך המסחר המקוון הצומח ביותר בדרום מזרח אסיה ובעולם, מתוך מגזין העסקים הבינלאומי. עבור הלא יזמים, הפרסום מבוסס בדובאי ויוקרתי להפליא.

שווקים מסחריים: מרווחים ומנופים

ל- Oinvest ספרייה מקיפה של שווקי מסחר הנעים בין פיאט ומטבעות קריפטוגרפיים למניות ומדדים. המתווך מציע בעיקר מכשירים אלה באמצעות CFD. עם זאת, להלן השווקים, המרווחים שלהם והמינוף המרבי.

 • מטבעות: Oinvest מציעה מעל 50 מטבעות עם רווחים החל מ- 0.7 תמורת EUR / USD עד 100 עבור GBP.TRY – לירה טורקית. ניתן גם לסחור במטבעות אלה במינוף של עד 1: 500.
 • קריפטוסים: המתווך תומך במסחר קריפטו עם זוגות מטבע FIAT. למשל, לביטקוין, את’ריום וריפל יש שלושה זוגות: דולר ארה”ב, ליש”ט ואירו. עם זאת, תוכלו לסחור ביותר מ -30 אלטקוינים כמעט ללא מרווחים ומינוף 1: 2.
 • מדדים: Oinvest מציעה מעט יותר מתריסר מדדים. הם כוללים את מדד הדולר האמריקאי, NASDAQ, ASX 200, DOW 30, הונג קונג 50 ו- Nikkei 225. היא מציעה מסחר בשווקים אלה עם רווחים של 0.32 עד 5.3. עם זאת, יש לה מינוף מרשים של 1: 125.
 • סחורות: Oinvest מספקת מנוף של עד 125 לסוחרי סחורות. יש לו ממרחים הדוקים שנעים בין 0.03 לשמן ברנט ועד 30 לקקאו. אם כבר מדברים על זה, אתה יכול לסחור ביותר מעשרים מוצרים בפלטפורמה באמצעות CFDs.
 • מניות: למתווך יש כל כך הרבה מניות שהוא סיווג אותן לפי אזור. אתה יכול להשקיע במניות אמריקאיות, אוסטרליות או אירופיות עבור חברות ידועות בעולם כמו אמזון, גוגל, הייניקן ושיאומי. המרווח למניות קרוב למדי ונע בין 0.021 ל -0.21 והמינוף מוגבל ל -50.

פלטפורמות מסחר

כאמור, ניתן לסחור בשלוש פלטפורמות: WebTrader, MT4 או אפליקציה סלולרית. להלן מה מצפה מכל אחת מהפלטפורמות:

WebTrader

כפי שהשם מרמז, WebTrader מאפשר לך לסחור במטבעות, סחורות, מניות וציונים באינטרנט. הפלטפורמה מותאמת אישית כך שתציע את כל התכונות והכלים שתזדקק להם כסוחר. הוא נטען במהירות ובחלק ופועל 24/7. חלק מהתכונות הבולטות ביותר של הפלטפורמה הן:


 • ניתוח חי ותרשימים של עסקאות פתוחות וסגירות
 • קוביות פופולריות שיעזרו לך להתרכז בדברים חשובים כמו גדלי המון והנכסים המועדפים עליך
 • מגמות חזותיות שיעזרו לך לנתח את עסקאותיך ותנאי השוק שלך באמצעות גרפים ותרשימים
 • חשבון הדגמה באמצעותו תוכלו לדמות מסחר למשך שבועיים

החלק הטוב ביותר ב- WebTrader הוא שהוא ללא הורדות. כל מה שאתה צריך זה חשבון ב- Oinvest, ואתה טוב להתחיל לסחור.

מטא טריידר 4

מטא טריידר 4 היא ללא ספק פלטפורמת המסחר בעולם. זה מהיר להורדה והתקנה. זה פשוט להבנה ויש בו שפע של כלים שימושיים לסוחרים מתחילים ומנוסים כאחד.

תכונות עיקריות

 • צווי ביצוע פשוטים: לבצע עסקאות ב- MT4 קל כמו ללחוץ על “קנה או” למכור “. ניתן גם להגדיר עצירת הפסד ולקחת רווח כדי לבצע ביצועים אוטומטיים בשוק.
 • מסחר בלחיצה אחת: אתה יכול לגרור ולשחרר או ללחוץ על תכונות כדי לשנות את הגרפים, להתאים מסגרות זמן או למצוא כלים מתקדמים. הפשטות של MT4 היא אולי הסיבה העיקרית שתמצאו אותה כמעט בכל מתווכים
 • ניתוח טכני מתקדם: MT4 מאפשר לך לנתח את המקצועות שלך כמו איש מקצוע עם עד מסגרות תשע זמן ו -30 אינדיקטורים.

בטח, קיים מטא טריידר חדש (MT5), אך רוב האנשים עדיין משתמשים ב- MT4 למסחר. הסיבה העיקרית לכך היא מכיוון ש- MT4 מציעה את כל מה שאתה צריך כסוחר, מהיר, מהיר ובטוח.

אפליקציה לנייד עבור iOS ו- Android

ל- Oinvest אפליקציית מסחר שתוכלו להוריד מחנויות אפל או גוגל פליי ולהשתמש בה למסחר. היתרון העיקרי שלה, כמובן, הוא בכך שהוא מאפשר לך לסחור באמצעות הטלפון החכם שלך. לכן, בין אם אתה בבית ובין אם ברכבת התחתית, אתה יכול לבדוק את העסקאות שלך, לקנות או למכור בנוחות.

תכונות עיקריות

 • תרשימים אינטראקטיביים שיעזרו לכם לסחור בזמן אמת
 • ספרייה מקיפה של הזמנות סחר ומכשירי מסחר
 • מסחר בלחיצה אחת

שכבות חשבון: כסף, זהב ופלטינה

חשבונות שכבתיים נמצאים בעלייה, ואינווסט לא שונה. החשבונות העיקריים של החברה שונים מבחינת המרווחים, המינוף והשירותים. עיין בטבלה למטה לקבלת פרטים נוספים:

  כסף זהב פְּלָטִינָה
  מרווחים מרווחים מרווחים
EUR / USD 2.2 1.3 0.7
GBP / USD 2.8 2 1.5
  מינוף מינוף מינוף
מט”ח 1: 200 1: 400 1: 400
מניות 1:20 1:40 1:50
מדדים 1:50 1: 100 1: 125
  שירותים שירותים שירותים
נְסִיגָה 7 ימי עסקים 7 ימי עסקים 7 ימי עסקים
ניהול חשבונות לא כן כן
החלף הנחה אף אחד 25% 50%

אתה מבין את הנקודה. אם אתה רוצה עסקאות טובות יותר בכל מה שקשור לממרחים, מינוף ושירותים, פעל בדרך לרמת פלטינום. Oinvest לא חושפת את הדרישות להצטרף לכל נדבך, אך תוכל לפנות לדלפק תמיכת הלקוחות שלה לקבלת מידע נוסף.

אם תבחר לבצע הפקדה ותעבור ישר לפלטפורמות המסחר, בחר באחת מאפשרויות הבנקאות הללו;

 • וִיזָה
 • מאסטרקארד
 • מָאֵסטרוֹ
 • סקריל
 • נטלר
 • V שלם

מרכז חינוך

אם אתה סוחר חדש, מרכז החינוך הוא כנראה המקום הראשון שאתה צריך לבקר בו ב- Oinvest. הוא מכיל ספרים אלקטרוניים מועילים, סרטונים וסמינרים ברשת שדרכם תוכלו ללמוד כיצד לסחור באופן מקצועי.

אתה יכול להירשם לקורסים או להשתמש בהדרכות בחינם כדי לשפר את כישורי הלמידה שלך. אתה יכול גם לבדוק את לוח השנה הכלכלי כדי לשער טוב יותר את תנועות השוק.

אנשי קשר

אם יש לך שאלות נוספות על Oinvest, אולי לגבי העמלות ותוכניות ה- VIP שלך, אתה יכול להשתמש בערוצים הבאים: קשר טלפוני, צ’אט בוט חי או דוא”ל הממוען ל [מוגן בדוא”ל].

סיכום

Oinvest הוא מתווך מסחרי לגיטימי המאוגד ומוסדר בסיישל. הוא תומך בלמעלה מ -350 שווקי מסחר, כולל מסחר בקריפטוסים ו- CFD. למרות היותה פלטפורמה חדשה, היא הולכת וגדלה בפופולריות די מהר, במיוחד מכיוון שזכתה בפרסים על שירותיה.

Oinvest מציעה מסחר באמצעות אפליקציות MT4, WebTrader וניידים. הוא כולל מרווחים הדוקים לרוב המכשירים ויש לו צוות ייעודי של חברי תמיכת לקוחות.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map