banner
banner

סקירת ארביסמארט: פלטפורמת סחר בטוחה, אוטומטית לביטוח קריפטו

פלטפורמת השקעות קריפטו מוסדרת באיחוד האירופי המתמחה בסחר אוטומטי בארביטראז ‘.

בצורתו הפשוטה ביותר, ארביטראז ‘ מסחר מתייחס לקנייה ומכירה של נכס כדי להרוויח מהפרשי מחירים בפלטפורמות המסחר. ידוע גם בשם מסחר צחיח, ארביטראז ‘הוא אחת הדרכים הבטוחות ביותר לסחור במטבעות, נכסים וקריפטו.

על רקע זה, סקירה זו מתעמקת בעולם המסחר בשוליים, ויותר מכך, בארביטראז ‘אוטומטי. אנו מתמקדים Arbismart.com: פלטפורמת מסחר אוטומטית מורשית של האיחוד האירופי עולה במהירות בחצי הכדור המסחרי בקריפטו.

אך ראשית, הנה השוואה של ארביטראז ‘עם סוגי מסחר אחרים

ארביטראז ‘ רווח מהפרשי מחירים של נכס (קריפטו) בבורסות שונות.
סחר יומי קנייה ומכירה של נכסים באותו יום
מסחר בתנופה סחר בנכסי קריפטו במסגרת זמן מסוימת (בדרך כלל פחות משבוע). 
מינוף מסחר מערכת שמאפשרת לך לסחור עם הרבה יותר הון ממה שבבעלותך.
עתיד חוזה המחייב סוחר ומתווך לבצע נכס במחיר ספציפי במועד מוגדר בעתיד.
סחר באלגוריתמים שימוש בבוטים לסחר

אחד היתרונות של סחר בארביטראז ‘הוא פוטנציאל הסיכון הנמוך שלו. עם זאת, המחירים משתנים במהירות. לכן, אם אתה מתעכב בהשלמת העסקאות, קיימת האפשרות להפסיד.

בצד השני, ארביטראז ‘נעשה בצורה הטובה ביותר כאשר יש לך הון הוגן. כדי להמחיש: דמיין ש- XRP הולך על 0.24 דולר בבורסה A ו- 0.26 דולר בבורסה B.

אתה יכול להרוויח שני סנטים על ידי רכישת XRP אחד בבורסה A ומכירתו בבורסה B. עם זאת, רכישת XRP בשווי 1000 דולר ב- A ומכירתם ב- B תזכה אותך בסנט 2000, שווה ערך ל -20 דולר. באופן דומה, השקעה של 10,000 דולר עשויה להרוויח לך 200 דולר.

בסך הכל, השקעה עם ArbiSmart כוללת את היתרונות הללו;

 • אין צורך בניסיון קודם
 • פלטפורמת מסחר מהירה, יעילה ואוטומטית ביותר
 • חוויית השקעה בטוחה ומוסדרת
 • תשואות גבוהות עם סיכונים נמוכים
 • הכנסה פסיבית
 • חווית שירות לקוחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר

אפילו טוב יותר עם תנודתיות

משקיעים רבים מקמטים פנים על הרעיון של תנודתיות גבוהה. אבל כשאתה משקיע חכם שיכול לקנות ולמכור קריפטו באופן מיידי, התנודתיות יכולה להרוויח לך כסף במהירות. הסיבה לכך היא שהיא מאלצת את חילופי הקריפטו להמשיך ולעדכן מחירים, לפעמים בשיעורים שונים באופן משמעותי.

באמצעות בוט מסחר חכם תוכלו לזהות בורסה עם המחיר הנמוך ביותר עבור נכס ואחר עם המחיר הגבוה ביותר באופן מיידי. באופן דומה, תוכל לבצע את העסקאות הדרושות בזמן הנכון, ולהפוך רווחים ממה שסוחר אנושי יכול לעשות.

עם זאת, בואו נסתכל על ArbiSmart, אחת מפלטפורמות ההשקעה בקריפטו המדורגות ביותר TrustPilot.com.

סקירה של ArbiSmart

ArbiSmart היא פלטפורמת השקעות קריפטו המתמחה בסחר אוטומטי בארביטראז ‘. היא ממוקמת באסטוניה ומוסדרת על ידי האיחוד האירופי עם שני רישיונות: היתר לספק חילופי קריפטו ואחר לארנקי הצפנה שלה..

האיחוד האירופי מצווה על עסקים שרוצים לעבוד בשליטתו להוכיח שהם בטוחים על ידי אספקת חלק מהמסמכים והמדיניות הבאים:

 • הוכחת מוצר עובד
 • מודל עסקי לטווח ארוך
 • הון הולם לפעולות ותשלומים למשתמשים
 • מסגרת ניהול סיכונים מתקדמת
 • רישומים פליליים של כל בעלי העניין והעובדים
 • מבקרי חובות מבקרים פנימיים וחיצוניים
 • מדיניות פרטיות ואבטחת נתונים קוליים
 • מדיניות נכונה נגד הלבנת הון

עם שלה שני רישיונות, ארביסמארט מוכיח שאין לו מה להסתיר. זה לגיטימי, בטוח ונקי. ההיתרים פירושם גם שהסטארט-אפ ההולך וגדל יכול לספק את שירותי המסחר שלו למשקיעים ממגוון רחב של מדינות ביעילות.

אם כבר מדברים על מתן שירותים ביעילות, יש ל- ArbiSmart מערכת הבנויה להתמודד עם כמויות קריפטו גדולות במיוחד. היא עובדת עם למעלה מ -20 בורסות מסחר כדי להציע את הנזילות המסיבית הדרושה בכדי לשמור על צמיחת עסקיה לשנים הבאות.

 איך עובד ArbiSmart

כאמור, ArbiSmart משתמש בבוט מסחר חכם כדי להרוויח רווחים באמצעות סחר בארביטראז ‘. בדיוק, החברה סוחרת בכספי משקיעים. זה אומר שאתה מוזמן לנסות את השירות כל עוד אתה מעל גיל 18 ולא אזרח או תושב בארה”ב.

למרות שתצטרך לרשום חשבון ולהפקיד כספים, ArbiSmart עושה את כל העבודה הקשה בשבילך. זה נסחר אוטומטית ומאפשר לך למשוך את הרווחים שלך בסוף היום.

מחלקת הלקוחות ב- ArbiSmart עובדת מסביב לשעון. לכן, אם יש לך שאלות, פנה אליהם בטלפון, או שלח אותם בדוא”ל בכתובת [מוגן בדוא”ל]. אתה יכול גם להשתמש בצ’אט בוט או בתיבת הדואר הנכנס של פייסבוק, הטוויטר, הטלגרם של החברה ומנהלי קהילות מדיה חברתית אחרים.

ArbiSmart שואף לספק שירותים מותאמים אישית מסיבה פשוטה: הצרכים של כולם משתנים. הם פועלים גם 24/7 כדי להבטיח שתקבלו פתרונות לבעיות שלכם בכל שעות היום, שבעה ימים בשבוע.

ממשק משתמש של אתר ArbiSmart

ArbiSmart כולל אתר מאורגן ומעוצב בצורה מקצועית הבנוי סביב חינוך משקיעים. בדיוק, האתר מתמקד פחות בבקשת הכסף שלך ויותר במה כרוך במסחר ארביטראז ‘.

האתר מחולק לחמש קטגוריות עיקריות: ארביטראז ‘, חשבונות, שותפויות, אודותינו ותמיכה. אתה יכול לגשת לאתר בשפה האנגלית, הטורקית או הגרמנית, אז הגדר אותו בהתאם להעדפתך.

ה מדור חשבונות זה המקום שבו אתה רוצה למקד את העיניים שלך. הוא כולל את ארבעת סוגי המשקיעים ב- ArbiSmart: מתחילים, מתקדמים, מומחים ואליטה. אתה מקבל הטבות שונות בהתבסס על רמת החברות שלך.

להלן כמה מהיתרונות:

חֲבֵרוּת הערכה רווחים חודשיים (%) תשלומים ב- BTC, ETH, RBIS ו- EUR 24/7
מַתחִיל 0.9-1.2 נתמך נתמך
מִתקַדֵם 1.2-2.1 נתמך נתמך
מוּמחֶה 2.1-3.3 נתמך נתמך
עִלִית 3.3-3.75 נתמך נתמך

תהליך ההרשמה

רישום חשבון ב- ArbiSmart לוקח פחות מחמש דקות. בדיוק זה כולל:

 1. ספק את שם פרטי ושם משפחה
 2. אשר שאתה לא אזרח אמריקאי
 3. ספק את כתובת הדוא”ל שלך ומספר הטלפון שלך
 4. הגדר סיסמה
 5. מסכים לתנאים ולהגבלות
 6. אשר שאתה מעל גיל 18

השלב הבא הוא לממן את חשבונך. אתה יכול להשתמש ביורו או בקריפטו כדי לבצע הפקדה. עם זאת, ArbiSmart ממיר את הכספים שלך לאסימונים של RBIS: אסימון הבית של הפלטפורמה.

שוב, עליך להחליט כיצד ברצונך לקבל את הרווחים שלך:

 1. משוך כספים דרך חשבון רגיל לחשבון הבנק שלך באיחוד האירופי או ל- BTC / ETH
 2. שמור את הכספים שלך בחשבון ארוך טווח: תאריך הפירעון יהיה לקראת סוף שנת 2021

עבור החשבון הרגיל, הרווחים מועברים מדי 24 שעות בשעה 00:01 UTC. השתמש במחשבון החברה, https://arbismart.com/calculator/, לאמוד את הרווחים שלך כאשר אתה משקיע ברמה כלשהי של ArbiSmart.

המינימום שאתה יכול להשקיע ב- ArbiSmart הוא 300 אירו או שווה ערך ב- BTC או ETH. כמובן, אתה עומד להרוויח יותר רווחים כאשר אתה מפקיד מ- $ 1000 ואילך.

בסך הכל, לשני חשבונות ArbiSmart יש יתרונות משלהם. החשבון הרגיל מאפשר לך לפדות את הרווחים שלך בכל יום. החשבון לטווח הארוך נותן לך אפשרות למשוך סכום חד פעמי לאחר שנתיים.

למרבה המזל, אתה תמיד יכול להשקיע את הרווחים שלך בחזרה למערכת ArbiSmart כשנוח לך. לא רק שתרוויח יותר רווחים מדי חודש, אלא גם תגדיל את ציון חשבונך ותעמוד להרוויח יתרונות נוספים.

בונוסים, תכניות חינם והפניות

ArbiSmart מכיר בכך שאנשים אוהבים חינם. כתגובה, היא מעניקה מדי פעם אסימונים בחינם של 5% עד 15% למשקיעים חדשים.

לפעמים החברה מפעילה מבצעים של רכישה חוזרת כדי לעזור למשקיעים להגדיל את רווחיהם. לדוגמה, אם קניתם אסימונים של RBIS ב -1 אירו, ארביסמארט יכולה להציע לכם 2 אירו לכל אסימון כאשר היא מריצה את הצעות הרכישה שלה. אתה יכול למשוך את הכסף או להשקיע אותו מחדש לפי רצונך.

 • תוכנית הפניות: תוכל להרוויח עמלות נדיבות על ידי הפניית משקיעים ל- ArbiSmart, החלה רק על ההפניות הישירות.
 • תוכנית Bounty: צרו מודעות לגבי ArbiSmart ברשתות החברתיות ותוכלו להרוויח אסימוני RBIS בחינם

לשם הבהרה, ArbiSmart אינה מפעילה תוכנית שיווק רב שכבתית (MLM). ככזו, היא אינה מרכזת את המודל העסקי שלה בהפניות, ואינה שוללת סיכונים הקשורים לפירמידת השקעות, MLM או תכנית פונזי.

המודל העסקי של ArbiSmart: אסימון RBIS

ארביסמארט מרוויחה כסף בעיקר באמצעות מערכת המסחר בארביטראז ‘. לחברה צוות שעובד על המערכת מסביב לשעון כדי להבטיח שהיא יעילה, בטוחה ואמינה. ואז יש את מחלקות השיווק, הכספים ושירות הלקוחות.

יחד, הצוותים ב- ArbiSmart מבטיחים שהיא פועלת בצורה חלקה תוך הרחבת טווח ההגעה שלה לשוק העולמי.

לגבי אסימון RBIS, זה מצרך מוגבל. פירוש הדבר שיגיע זמן בו ההיצע שלו יהיה נמוך מהביקוש שלו, ויגדיל מאוד את הביקוש שלו. יום זה יגיע ברגע ש- ArbiSmart יאפשר לחילופי קריפטו לרשום את האסימון שלו.

בשל כך, זה אסימון ששווה להשקיע בו, במיוחד אם אתה רוצה גם להרוויח ממערכת המסחר ArbiSmart.

סיכום

ארביסמארט הינה פלטפורמת השקעות קריפטו אוטומטית. היא מתמחה במסחר בארביטראז ‘: סוג מסחר של תשואה בסיכון נמוך. החברה רשומה ומורשית באיחוד האירופי, כלומר היא לגיטימית ובטוחה.  

ארביסמארט מציעה ארבע רמות חברות, כל אחת עם יתרונות משתנים. אתה יכול להשקיע מ- € 300 בלבד או שווה ערך בקריפטו. אך כפי שמדגיש אתר ArbiSmart, הדרך הטובה ביותר להרוויח ממסחר בארביטראז ‘היא להשקיע סכום כסף נכבד משמעותי כדי לנצל טוב יותר את מרווחי ארביטראז’ והזדמנויות לרווח גבוה יותר..  

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me