banner
banner

ביקורת של מלבט – סוכנות הימורים בתשלום מהיר

מלבט הוא אחד מאתרי ההימורים הפופולריים ביותר כיום למרות שנפתח לפני פחות מחמש שנים. הפלטפורמה מציעה מאפיינים משתלמים והרבה ענפי ספורט הימורים המעניקים לשחקנים גישה לאירועי ספורט לפי בחירתם. מלבד אירועי ספורט רבים, הפלטפורמה מעסיקה את הטכנולוגיה העדכנית ביותר בהימורים בספורט, גורם שגם מנוסים וגם שחקני מתחילים יגידו לך עושה הבדל עצום בכמות הזכיות שאפשר לעשות..

האתר תומך בכ- 200 אירועי הימורים שונים, החל מכדורגל, בייסבול, קערות, כדור קרקע, פורמולה אחת, סקי והוקי בין היתר. למלבט יש את כל מה שאתר הימורים אמין יכול להציע, החל מתשלומים מהירים ובמהירות וכלה בשירותי שירות לקוחות הנגישים 24 שעות.

ממשק משתמש

Melbet עשתה אופטימיזציה לדף הנחיתה שלה כדי להקל על השימוש במשתמשים מנוסים וחדשים ללא קושי רב. כשאתה פותח את האתר, כל השווקים המוצעים באתר מוצגים עם הקישורים המתאימים המפנים אותך לכל משחק מסוים שתבחר. תפריט נפתח זמין בכל קישור המאפשר למשתמשים לבחור ישירות את החלק בו מעוניינים.

תכונות אחרות כגון כפתור ההרשמה וההתחברות ממוקמות בצד ימין של הפלטפורמה. לאחר הכניסה למשתמשים, משתמשים מקבלים גישה לאירועי ספורט להימורים, בונוסי קבלת פנים ומבצעים אחרים שנועדו לתת טיפ ללקוחות מלבט חדשים ונאמנים..

יצירת חשבון

מלבט להציע למשתמשים שלוש אפשרויות בהן הם יכולים להשתמש כדי לרשום את חשבונם. אפשרות הרישום בלחיצה אחת שלהם יכולה להיעשות באמצעות:

 1.  לחיצה אחת
 2. אימייל
 3. פלטפורמות מדיה חברתית
 4. מכשיר טלפון

ברגע שאתה ניגש לאתר מהסמארטפון או מהדפדפן של המחשב, גש ללחצן ההרשמה והקש עליו. בחר באפשרות ההרשמה, בלחיצה אחת, בטלפון, בדוא”ל או במדיה החברתית. תהליך ההרשמה הוא מהיר במיוחד ללא קשר לאפשרות שנבחרה. מרשים יותר הוא ההצעה המוקפצת אשר נעזרת בסיוע מיידי במקרה שמתקשים במהלך התהליך.

הימורי שוק

מלבט מבינה את החשיבות של קייטרינג לכל צרכי הלקוחות שלהם ולכן הפלטפורמה ממשיכה להגדיל את מספר אירועי הספורט להימורים. בין אם אתה תומך נלהב בענף ספורט נישה מסוים ובין אחד מאותם המהמרים שאוהבים להתנסות באפשרויות הימורים שונות, מלבט היא חנות עצירה עבור כל המהמרים..

הפלטפורמה מציעה קטלוג של שווקי הימורים ומציעה מהמרים הזדמנות לבחור את ענפי הספורט שהם הכי נוחים איתם. השווקים משתנים בהתאם לסוג הספורט שנבחר. לדוגמא כדורגל מכיל סה”כ שערים, סה”כ מעל / מתחת, אי זוגי / זוגי, נכות ומרווחים סה”כ.

אם אתם הרפתקנים יותר ואוהבים להמר על אירועים שאינם ספורט, אתם תאהבו את מלבט. יש להם אפשרויות הימור על מזג האוויר, הפוליטיקה, המלוכה הבריטית ונחשו מה, גם סוף העולם.

בטיחות פיננסית

מלבט הצליחה לאורך השנים לשפר את האמינות שלהם מה ששיפר את אמון השחקנים במערכת האבטחה של החברה. מקרים של שחקנים שמפסידים כסף באמצעות חברות הימורים במרמה או שפרטיהם הכספיים נקלעים לידיים הלא נכונות נפוצים בקרב חברות הימורים במערב אירופה. Melbet עם זאת שמרה על שיא נקי באמצעות הצפנות מתמדות ועדכון מערכותיהם.

הרבה מהמרים ובעיקר המנוסים יגידו לך שלהשיג חברת הימורים שמכבדת זכייה בשכר לחלוטין זה לא קל. ההתחייבות של מלבט לכבד שכר זכייה ללא קשר לסכום הגדילה את המשך השנים שלה. המשרד משלם משיכות גם בזמן ובאפשרויות תשלום שונות. 

סוכן ההימורים מקבל את אפשרויות התשלום:

 • ביטקוין ואלטקוינים
 • סקריל
 • וִיזָה
 • מאסטרקארד
 • קיווי
 • כסף מושלם
 • WebMoney
 • נטלר
 • ג’טון
 • אקופייז
 • שכר מקל

ההקדמה האחרונה של תכונת הפדיון הרשימה שחקנים רבים מאחר ולא צריך לחכות עד שהמשחקים יסתיימו כדי שהם יקבלו תשלום. חוץ מזה, המהלך הגדיל את אמון הלקוחות בנוגע למחויבות הפלטפורמה לכבד את הימורי הלקוחות שלהם.

תכונת ספורט אלקטרוני

Esports הוא כיום אירוע ההימורים הצומח ביותר כיום והמהמרים מחפשים פלטפורמות המציעות אירועי הימורי eSports משתלמים ביותר.

מלבד היצע מגוון רחב של אירועי eSport שמעניינים את האהבה, מלבט הלכה צעד קדימה בכדי להציג תכונות חדשניות כמו MelZone אשר בעצם מאפשרות למשתמשים ליצור אינטראקציה עם מלווים חיים ולקבל תוצאות בזמן אמת..

חלק מטורנירי ה- eSports בהשתתפות melbet כוללים Tekken, Quake, Buttlefield ו- Rugby. אהבות כדורגל לא נשארות מאחור. הפלטפורמה מציעה eSoccer המציג אנגלית, רוסיה, אירופה, ליגת האלופות וגביע העולם. כל משחק אורך 20 דקות, מה שבדרך כלל נותן לשחקנים הזדמנות להרוויח יותר תוך זמן קצר.

בונוסים של מלבט

כיום, שחקנים מחפשים פלטפורמות הימורים נדיבות בהצעות הבונוס והקידום שלהם. למלבט יש בונוסי הרשמה אטרקטיביים מאוד ומבצעים אחרים למשתמשים רשומים עם תנאים נוחים מאוד לפני הנסיגה בהשוואה לפלטפורמות הימורים אחרות בסדר גודל שלה..

בונוס על הפקדה ראשונה – הפקדות בפעם הראשונה הן הרווחיות ביותר במלט. עם ההרשמה מוענקים שחקנים עם בונוס של 130% עד 130 יורו לכל היותר. זה לא הכל. מלבט מציעה מגוון הימורים בחינם, הרבה התאמות חלופיות לבחירה.

לקוחות קיימים יכולים ליהנות ממבצע הצבירה. השאלה היא, איך זה עובד? מדובר בקידום שנועד ליצור ביטחון אצל שחקנים שנהנים לשלב בין כמה אפשרויות. לכן, עליכם לבחור רק שבעה מצברים לפחות. במקרה שהימור אחד במצטבר מפסיד, תקבל החזר של יתרתך במלואה.

יתר על כן, תרוויח 30 יורו הימור בחינם אם אתה מהמר באמצעות אתר Melbet, אתה מרוויח 20 אירו ו -10 יורו אם אתה מהמר ראשון באמצעות האפליקציה הסלולרית שלך. בכדי שתוכלו לתבוע את הבונוס, עליכם להפקיד לפחות 10 אירו ולהמר על סכום השווה לסכום שהופקד.

שירות לקוחות

מלבט הבטיח כי לחניכים את החוויה המקוונת הטובה ביותר על ידי שירות לקוחות זמין 24 שעות ביממה, בכל ימות השנה. לכל שאלה שיש למתערבים, בין אם זה נושא רישום, ענייני פיקדון ומשיכה או פשוט בירור על שוק מסוים שאי אפשר לעטוף את דעתם, יש צוות יעיל ללקוחות שמוכן להתמודד עם זה.

מה שמעניין הוא שאתה יכול לגשת לשירותים בערוצים מגוונים כגון דוא”ל, שיחת טלפון או שליחת הודעה ישירות. אולם הצגתו של תכונת צ’אט בשידור חי הייתה מחליפת המשחק. באמצעות התכונה, אתה לא צריך לחכות שעות לפני שמישהו יענה לשאלות שלך, אתה רק צריך לשאול את השאלה שלך ומישהו יענה על שאלתך מיד.

סיכום

מלבט היא בין סוכנויות ההימורים הבודדות שזוכות לביקורות מרשימות מהמשתמשים. המאמץ שלהם להמשיך ולשפר את הפלטפורמה הבטיח ללקוחות ליהנות מפונקציונליות יוצאת דופן. התכונות הייחודיות שלהם הכוללות זני הימורים, אפשרויות משחקים חיים, קזינו ו- eSports גורמות לאתר להתבלט. למרות הגידול במספר חברות ההימורים, מלבט שמרה על הפופולריות שלה אשר בהחלט מראה על אמון הלקוחות בפלטפורמות האמינות עדיין קיימת. 

** אתה יכול להשתמש ב- Promocode: COINGAPE כדי לקבל בונוס רישום.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me