הלוואות בנקרה: פלטפורמת ההלוואות הטובה ביותר לבעלי קריפטו?

מציאת הלוואות קריפטו היא משימה מרתיעה. ראשית, אתה צריך לדאוג שלא להילחם. אם אתה מוצא נושה לגיטימי, ייתכן שתצטרך להסתפק באינטרסים נצלניים. אבל זה לא המקרה עם הלוואות בנקרה, אפשרות הלוואות צומחת במהירות לבעלי קריפטו.

סקירה

הלוואות בנקרה פותחו על ידי אותו צוות שעומד מאחורי בנקרה ו SpectroCoin עם ניסיון של מעל 6 שנים בשוק הפינטק והקריפטו. למרות שיש לה שחקנים אחרים בתעשייה המציעים שירותים דומים, החברה עשתה לעצמה שם בגלל ריביות נמוכות וקלות הגישה להלוואות הן לאנשים פרטיים והן לעסקים בכל רחבי העולם..

ההבדל העיקרי הוא שהלוואות בנקרה מהוות חלופה מימון לבעלי מטבעות קריפטוגרפיים הזקוקים למימון ואינם רוצים לחסל את אחזקותיהם. בהתאם לסכום ההלוואה, ניתן לחלק את ההלוואות שמציעה בנקרה לשלוש קטגוריות:

  • מיקרו
  • תֶקֶן
  • גָדוֹל

הלוואות קטנות

כפי שהשם מרמז, הלוואות מיקרו הן הקטגוריה הנמוכה ביותר מבחינת סכום ההלוואה שניתן להשיג והיא נעה בין 25 אירו ל -1000 אירו. בעת הגשת בקשה להלוואה, הלקוחות נדרשים לבחור בין שלוש חבילות הלוואות זמינות בהתאם לצרכיהם.

שלוש החבילות שמציעה הלוואות בנקרה הן: התעריפים הנמוכים ביותר, הפופולריים ביותר ו- LTV מקסימום. חבילות אלה נועדו להקל על הבנת הלקוחות את שיעורי הריבית הנגבים על ההלוואות שהושאלו ומטבעות הביטחונות המקובלים.

הלקוחות יכולים לבחור מבין שלוש החבילות בהתאם לסכום ההלוואה הדרושים להם ולסכום הביטחונות בארנק ההלוואות שלהם. יחס ההלוואה לערך (LTV) נע בין 25% לכדי 75% (מהגבוהים בשוק). שיעורי הריבית יהיו כמובן תלויים בחבילה שנבחרה. בחבילת LTV הנמוכה ביותר יש את הריבית המינימלית, ולחבילת ה- LTV הנמוכה ביותר הריבית הגבוהה ביותר.

בעת הגשת בקשה להלוואת מיקרו, ניתן להשתמש במגוון מטבעות קריפטוגרפיים כבטוחה. הם כוללים (BTC), Ether (ETH), NEM (XEM) ו- Dash (DASH). 

הלוואה סטנדרטית

קטגוריה זו מציעה הלוואות שנע בין 1000 אירו למקסימום 5000 אירו. שיעור הריבית והריבית שוב יהיו תלויים בחבילת ההלוואות שלקוח בוחר. עם זאת, אם לקוח יבחר באופציה הפופולרית ביותר או Max LTV כאופציית חבילת ההלוואות שלהם, מטבעות הביטחונות המקובלים יוגבלו רק לביטקוין ואתר..

הלוואה גדולה


הלוואות הנכללות בקטגוריית הלוואות גדולות נעות בין 5000 אירו למקסימום מיליון אירו. היא פתוחה הן לאנשים פרטיים והן לארגונים ארגוניים, ותנאי הגישה להלוואה זהים לתנאים של הקטגוריות האחרות.

תהליך רכישת הלוואות בהלוואות בנקרה

קבלת הלוואה מגובה קריפטו בהלוואות בנקרה היא די פשוטה. בצע את השלבים הבאים:

שלב 1. 

התחל בהרשמה כדי שתוכל ליצור חשבון בנקרה הלוואות. התהליך כולו ייקח לך רק דקה בערך.

שלב 2.

ברגע שאתה מחובר, יהיה עליך לטעון את ארנק הבנקרה הלוואות שלך באמצעות המטבע הקריפטוגרפי שתשתמש בו כבטוחה שלך. לאחר שהפקדת את הקריפטו בארנק שלך, תועבר על ידי הנחיות למקום בו תסופק לך סכום ההלוואה העומד לרשותך..

שלב 3.

לפני אישור ההלוואה שלך, יהיה עליך לבחור את חבילת ההלוואה המתאימה לך ביותר. כפי שנדון קודם לכן, החבילות מפולגות למחירים הנמוכים ביותר, הפופולריים ביותר ו- LTV מקסימום. אז תצטרך לבחור את סכום המשיכה והמטבע המועדפים עליך. הלוואות של בנקרה מציעות אפשרויות משיכת פיאט וקריפטו, כולל יורו (EUR), קשירה (USDT), ביטקוין (BTC), Ether (ETH), NEM (XEM), דאש (DASH) והמטבע הקריפטוגרפי של בנקרה עצמו – אסימון בנקאי (BNK). 

יהיה עליך גם לבחור את תקופת החזר ההלוואה שלך, שיכולה להיות לטווח הקצר או לטווח הארוך, בהתאם לבחירתך. אין לוח זמנים להחזר הלוואות קבוע כלומר ניתן להחזיר הלוואות עוד לפני מועד הפירעון של ההלוואה. כך או כך, התקופה המקסימלית לא תעלה על 24 חודשים. עם זאת, הלוואות בנקרה מציעות אפשרות להאריך את תקופת ההלוואה לשנה נוספת עם ריביות גבוהות יותר אם המועד האחרון לא יתקיים.

סכום הביטחונות יחושב באופן אוטומטי בהתאם לסכום ההלוואה שאתה לווה. לאחר שתסיים, תראה את סכום ההלוואה שלך ואת כל התנאים המוצגים בדף אחד. נְקִישָׁה לְקַבֵּל והמתין לבקשת ההלוואה שלך לבדיקה. אם יאושר, תקבל את מלוא סכום ההלוואה שיופקד בחשבון הלוואות בנקרה שלך.

תנאי גישה להלוואות בנקרה

בניגוד למלווים כספיים מסורתיים, שירותי הלוואות בנקרה הם הרבה יותר נגישים וניתנים להתאמה אישית בהתאם לדרישות האישיות כמו משך ההלוואה, הסכום, מטבעות הביטחונות ואפשרויות המשיכה. בנוסף, ההלוואות נרכשות כנגד הסכום המופקד, דבר שאינו זמין במערכות האשראי המסורתיות. 

לאחר שקראת את התנאים וההגבלות שנקבעו להלוואות בנקרה, יהיה עליך ללחוץ על קבל ממש לפני הגשת בקשת ההלוואה כאינדיקציה לכך שאתה מסכים לכל התנאים שניתנו..

תשלום בתשלום 

שיעורי הריבית הנגבים על הלוואות תלויים בחבילה בה הלקוח בוחר. כל חבילה מכתיבה את גובה הריבית שיש לחייב במסגרת הזמן של שנה או שנתיים. חבילות תנאי ההלוואה הן כדלקמן;

  • המחירים הנמוכים ביותר; מ- 6.95% עבור 25% LTV
  • הכי פופולארי; מ- 9.95% עבור 50% LTV
  • מקסימום LTV; מ- 12.95% עבור 75% LTV

שיעורי הריבית נמוכים בהרבה אם תבחר באסימון BNK כמטבע ההחזר.  

הלוואות בנקרה גם בתהליך הכנסת מטבעות קריפטו נוספים להוסיף לאלה המקובלים כמטבע ביטחוני. מהלכים כאלה יקלו על תהליך הגישה להלוואות בנקרה מכיוון שלא יצטרך לעבור המרות מטבע במקרה שהלקוח לא מחזיק במטבע המקובל.. 

שירות לקוחות

לקוחות גישת שירותי הלוואות בנקרה מכל מקום בעולם. החברה מתגאה בצוות תומך לקוחות מוכשר שזמין 24 שעות ביממה. פנה לתמיכת החברה בכתובת [מוגן בדוא”ל] או דרך תכונת הצ’אט החי שלהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map