ביטופיה – מה שהופך את המפץ הגדול שלך

במהלך השנים האחרונות, רובו ייעוץ ובינה מלאכותית שינו את השקפותיהן של חברות ניהול הון וניהול השקעות מסורתיות. מצטרפים חדשים אלה לתעשיית ההשקעות העתיקה הפכו את הענף למחקרי יותר וממוקד תהליכים יותר מאשר יותר מבוססי מעיים.

בעוד שמנהלי העושר נהנים כעת מיתרונות הטכנולוגיה לייעץ ללקוחותיהם בכל הקשור למכשירי השקעה מסורתיים כמו מניות ואג”ח, לא רבים הצליחו להביא לה מטבע קריפטוגרפי. עם מכשולים ניכרים כמו תנודתיות ושוני מחירים מהיסודות, מיפוי אלגוריתמים מורכבים היה המכשול הגדול ביותר עבור השחקנים שניסו לשלב טכנולוגיה בחיזוי מחירי הצפנה. חברה אחת שהצליחה לשלב את רובו ייעוץ בהשקעה בקריפטוגרפים היא ביטופיה.

ביטופיה – מבוא

ביטופיה מציג את עצמו כשירות ניהול תיקים אוטומטי המשתמש במערכת מורכבת של חוקים ואלגוריתמים לבחירת תיקי השקעות מתאימים על בסיס תיאבון הסיכון של המשקיעים ומסגרת הזמן. מבדיל את עצמו ממתחריו ויועצי הרובו, משתמשי ביטופיה, סוחרים במוצרי השקעה מרובים בפלטפורמת תיווך באמצעות הכלים והתוכנות האלגוריתמיים הזמינים שמספקת ביטופיה..  

מוצרים המוצעים

ביטופיה מבינה את הצורך המגוון של המשקיעים ושילבה מספר מכשירי השקעה בפלטפורמה אחת. הפלטפורמה מאפשרת כיום למשקיע לסחור במט”ח, במטבעות קריפטו וב- CFD במקום אחד תחת חשבון אחד. הצוות שמאחורי ביטופיה מבין שהמסחר ב- CFD הופך פופולרי יותר ויותר מכיוון שסוחרים רוצים יותר שליטה בתנועת המחירים, ויש להם את היכולת להיכנס ולצאת משווקים בקלות על פי דרישה, מה שמקנה את היכולת להביא למסחר בתדירות גבוהה וסוגים אחרים של מסחר. אלגוריתמים לסחור בחשבונות בשם הלקוחות.

ביטופיה – מבדילים מרכזיים

על ידי הצעת שילוב זה של מכשירי השקעה, ביטופיה הופכת לחברה ראשונה שמשלבת שני עולמות זה עם זה ובכך מאפשרת ללקוחות קמעונאיים לסחור בקריפטו, במט”ח וב- CFD באמצעות אלגוריתמי מסחר, על סמך יעדי ההשקעה והעדפותיהם כגון יכולות השקעה, סובלנות סיכון, יעד ארוך טווח וקצר וכו ‘..

מלבד פלטפורמת ההשקעות המרובות, Bitopia מציעה כמה תכונות ייחודיות

  • ממשק המשתמש קל ביותר אשר מעשיר את חוויית המשתמש ומאפשר ממש קל למשתמש להבין היכן מושקע כספו וגם עוזר לו לשלוט בחשיפה שלו על סמך פרופיל הסיכון שלו.
  • שלא כמו המתחרים שגובים עמלות כבדות עבור חשבונות מנוהלים, ביטופיה ממליצה ובונה תיקים באמצעות אלגוריתמים מתוחכמים ללא כל עמלות חודשיות.
  • ביטופיה אינה מחזיקה בכספים ואף אינה נוגעת בה. הכספים מוחזקים בחשבונות האישיים של המשתמשים אשר מוחזקים על ידי מתווכים. למשתמש יש שליטה מלאה על חשבונו והוא יכול להיכנס ולהציג, לסחור או למשוך כספים מהתיק שלו בכל עת ישירות מול המתווך..  
  • אלגוריתמי ביטופיה מתוכננים להפליא לבצע מגוון טכניקות שונות על בסיס תנאי השוק המוצעים. ה- AI חזק מספיק בכדי להבין כיצד לפתוח עסקאות קצרות וארוכות, לשלב גדרות ולהפעיל אותן על סמך דפוסים שונים ואישורים טכניים.
  • כדי לתמוך ולהעשיר את חוויית הלקוחות, הפלטפורמה מספקת תמיכת לקוחות 24/5.

ביטופיה- כיצד להשתמש בפלטפורמה

  • עם ההרשמה ל- Bitopia, המשתמש או המשקיע מוקצים אוטומטית לאחד התיווכים המומלצים של Bitopia אשר יטפל בכספי המשתמש. כל משיכות הפיקדונות וביצוע הסחר יטופלו על ידי מתווך שהוקצה.  
  • לאחר כניסה, המשקיע צריך לציין את סוגיו ואת העדפותיו בין האפשרויות הבאות, כגון זהירות, הרפתקניות או אי שם בין לבין. משתמשים יכולים לאפשר בחירה, סכום ההשקעה שלהם ורמת הסיכון / התשואה
  • לאחר ביצוע הבחירה, רובו יועץ מבוסס הבינה המלאכותית של Bitopia בוחר באסטרטגיה המתאימה ביותר לצרכי המשתמש. בדרך כלל התוכניות עוקבות אחר האסטרטגיה של רמת הסיכון גבוהה יותר, התשואות הפוטנציאליות גבוהות יותר.
  • לאחר סיום תהליך ההעלאה, המשתמש יכול לממן את חשבונו במחיר של עד 250 דולר בלבד ולגשת לאסטרטגיות החזר גבוהות יותר הזמינות לכל סוגי הסוחרים..

בזמן ביטופיה מביאה את רובו לייעוץ לקריפטוגרפיה. היא מתקתקת את כל התיבות הנכונות כדי להפוך את עצמה לפלטפורמה פופולרית ומצליחה. בעתיד, ביטופיה עשויה להעשיר את הפלטפורמה שלה עוד יותר על ידי הוספת מכשירי השקעה חדשים יותר ובכך לסייע בגיוון תיק המשקיעים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map