banner
banner

סקירת PrimeBit: דרך חדשה לסחור בקריפטו

השגת רווחים משמעותיים בעסקי ההשקעות בקריפטו אינה תלויה בהכרח בשאלה האם נסחרת כבר שנים או שזו המסחר הראשון שלך. בחירת פלטפורמת חילופי קריפטו אמינה והתחברות למקור מידע המעניק לך עדכונים בזמן על מה שמגמת בעולם ההשקעות בקריפטו מקדימה אותך לפני הצאן.

פריימביט היא אחת מאותן חברות החלפת הצפנה של P2P בעלייה מהירה שנותנת למשתמשים פלטפורמה לסחור בחוזים נצחיים. לאחר שהושק בשנת 2019, הבורסה צוברת פופולריות במהירות בזכות התכונות הייחודיות הללו:

 • זו פלטפורמה ידידותית למתחילים
 • Metatrader 5 משולב
 • ערך נקודה קבוע
 • עמלות שקופות נמוכות

תהליך ההרשמה ל- PrimeBit

 פריימביט מאפשר כמעט לכולם לגשת ולסחור בפלטפורמה שלהם. האתר מארח גם ממשק משתמש קל לשימוש שנוח למשתמשים חדשים ומנוסים כאחד. יצירת חשבון היא קלה ומהירה. להלן השלבים העיקריים שיש לבצע.

שלב 1

למרות שילוב תוכניות מורכבות המסייעות לאתר להתנהל ביעילות, הממשק הוא מהידידותי ביותר למשתמשים אי פעם. לחיצה בודדת על הקישור “הרשמה / התחברות” מפנה אותך לתפריט שבו יתבקש פרטיך כמו שם מלא, מספר טלפון, דוא”ל וסיסמה.

שלב 2

מלא את קוד ההפניה שלך אם יש לך, ואז המתן להרשמת דוא”ל ההפעלה שיישלח אליך. זה ייקח רק כמה דקות.

שלב 3

בדוק ולחץ על דוא”ל ההפעלה שנשלח אליך. סיסמה בת שש ספרות תישלח אליך. תידרש לשנות זאת ולהגדיר את הסיסמה שלך שקל לזכור אבל קשה לשכפול.

כעת, חשבון PrimeBit שלך מוכן. אבל לפני שאתה צולל לעולם המסחר בקריפטו, הנה כמה דברים שעשויים לעניין אותך לגבי PrimeBit שמתחרים אחרים בענף עדיין לא השיגו.

 • מטאדרר 5
 • תכנית שותפים
 • מינוף גבוה של עד 200x
 • תרשימים מקצועיים
 • חיובים נוחים

סוחר האינטרנט עודכן וחשבונות קשירה חדשים

אם החמצת את זה, ל- PrimeBit יש אפליקציית טריידר אינטרנט מעוצבת שהושקה במרץ האחרון. תוכל לאשר זאת על ידי ביקור ב- app.primebit.com והתחברות לחשבונך באמצעות פרטים קיימים. 

עם זאת, הפלטפורמה החדשה היא בטוחה יותר, מהירה יותר ומאובזרת בתכונות מסחר מתקדמות. חלק מהכלים החדשים הם:

 • פריסת תרשים הניתנת להתאמה אישית עם תכונת צילום מסך
 • תכונת תצוגה מקדימה לבדיקת עומק השוק 
 • עסקאות אחרונות
 • ספר הזמנות לכל המקצועות שלך
 • אזור גישה מקיף לכל התכונות ב- PrimeBit

לאחר שהעניק ל- WebTrader שלה מראה חדש, PrimeBit הוסיף גם את Tether לרשימת האלטקוינים הנתמכים שלו. יתרה מכך, תוכל להפקיד ולמשוך את כספיך באמצעות Tether כדי להשיג את ההטבות הבאות:

 • כדי להגן על הכספים שלך משווקים תנודיים
 • לנוחות
 • תשלומים מהירים באמצעות פרוטוקולי Tether של Omni ו- ERC-20

עד כה יש ל- PrimeBit שלושה זוגות מסחר עבור Tether: BTC, ETH ו- LTC. זה ימשיך לעדכן את הרשימה עם הזמן. אבל בינתיים, מדובר בזוגות לשימוש.

מסחר במינוף PrimeBit

מלבד התכונות לעיל, PrimeBit מציעה את המסחר הממונף המניב ביותר של עד פי 200. המשמעות היא שסוחרים יכולים לקנות חוזים ששווים עד פי 200 מקרן אחת. זה פשוט אומר ש- PrimeBit מבטיחים לך חשיפה גבוהה יותר לעלייה או לירידה במחיר קריפטוגרפי שונים מבלי שיהיה לך בהכרח את הנכסים הנדרשים..

אבטחה ראשית

עסק ההשקעות בקריפטו רגיש מאוד לנושאי אבטחה בשל הסיכונים הכרוכים בכך. PrimeBit מציעה פלטפורמה בטוחה ונוחה ששמרה עד כה על היסטוריית מסחר ארוכה ונקייה מאז השקתה.

PrimeBit משתמש באחת ממערכות האבטחה החדשניות ביותר הקיימות בשוק כיום. למשל, 99% מהפקדות המשתמשים נשמרות בארנק קר שהשיטה הבטוחה והבטוחה ביותר כיום לאבטחת כספים מגישה לא מורשית. הארנק הקר הוכיח שהוא חסין פריצות אלא אם כן את הפריצה המקוונת משלימה בהתקפה פיזית, שקרובה לבלתי אפשרית.

בנוסף לכך, PrimeBit משלב אימות דו-גורמי שמוסיף שכבת אבטחה נוספת. במקרים מסוימים, סוחרי PrimeBit משנים את המכשירים העיקריים שלהם אולי ממכשירי אנדרואיד למכשירי iPhone. אימות דו-גורמי מבטיח שחשבון הסוחר יישאר מאובטח ואף אחד לא יכול לגשת לחשבון ללא שני פרטי האימות.

דמי פרייבטביט וחוזים

פריימביט נחשב נדיב למדי בעמלותיו. ההפקדות באתר הינן בחינם לחלוטין בעוד המשיכות מחויבות בעלות סטנדרטית של 0.0001 BTC. מלבד זאת, סחר בנגזרים כרוך בעמלות של נוטלי שוק ויצרני שוק.

דמי היצרן– הסוחר שמבצע הזמנה בספר ההזמנות מכונה יצרן השוק. מכיוון שמייצרים תורמים לכל הנזילות, PrimeBit משלם ליצרנים 0.025% בגין ביצוע הזמנות שמועברות לנוטלים.

דמי הלוקח– הנוטלים הם סוחרים המוציאים את הנזילות שהוצבו על ידי יצרנים מהשוק על ידי ביצוע הזמנות התואמות למחיר המבוקש שצוין על ידי היצרן.

הרחק מהעמלות, לחוזים של PrimeBit אין ציר זמן מוגדר לתוקף, מה שאומר שהסוחרים חופשיים להחזיק חוזים כל עוד הם רוצים כל עוד הם יכולים לשלם את דמי המימון.

תוכנית השותפים PrimeBit

לחברה תוכנית שותפים משתלמת שנועדה בעיקר לתגמל את לקוחותיה בנתח הכנסות של 20% בכל הפניה. הנה פירוט של אופן הפעולה של התוכנית.

 1. קבל קישור הפניה

לכל סוחר ב- PrimeBit יש גישה לקישור הפניה אותו הם יכולים לשתף עם חברים או בפלטפורמות הרשתות החברתיות שלהם כדי למשוך סוחרים חדשים..

2. בנה רשת

כדי שסוחר ירוויח מהתוכנית, צריך ליצור רשת טובה של סוחרים חדשים שיזם לאתר PrimeBit. מה שמעניין הוא שאתה יכול להרוויח בעקיפין מסניפים שהשותפים שלך יזמו ל- PrimeBit. התגמול שאתה מרוויח הוא 20% מדמי השותפים. המשמעות היא שככל שהשותפים שלך מייצרים יותר, כך תקבל יותר הכנסה.

מטבע נתמך

הפלטפורמה מוסיפה ברציפות קריפטו נוסף לרשימת המטבעות הקריפטוגרפיים המקובלים בפלטפורמה. נכון לעכשיו, הפלטפורמה מקבלת את ביטקוין כאופציית התשלום היחידה אשר מציבה את האתר כפלטפורמת מסחר בנגזרות קריפטו בלעדית. עם זאת, המסחר יכול להתבצע ב BTC / USD, LTC / USD ו- ETH / USD הנסחרות כחוזים נצחיים..

Metatrader 5 (MT5)

פריימביט משלבת את טכנולוגיית MT5 החדשנית אשר נפוצה במסחר במט”ח. MT5 מספקת פלטפורמה קלה לשימוש המסדירה את הפלטפורמה לרמה עולמית. כמה מהמפרט שמציעה פלטפורמת MT5 לסוחרי PrimeBit כוללים;

 • פלטפורמת תרשימים מותאמת אישית מספקת כלים שימושיים המספקים תרשימים מתקדמים. מה שיותר מעניין הוא שאתה יכול להתאים אישית את מסגרת הזמן וסוג התרשים כך שיתאימו להעדפת המשתמש. זה בהחלט יישום שימושי לסוחרי קריפטו.
 • פריסות – עבור סוחרים שאולי ירצו להתאים את מראה הממשק שלהם, ל- MTF5 יש המון אפשרויות. למשל, אפשר להתאים את התרשימים לשוק בו הם נסחרים להיות גדולים יותר מהאחרים. ניתן לכוונן את סמלי תיבת המידע כך שיתאימו לתחזית שהמשתמש חפץ בה.
 • סוגי הזמנות – בעזרת פלטפורמת MT5 תוכלו להתאים אישית את סוג ההזמנה. בתור התחלה, תוכלו להגדיר הזמנות נגררות ולהגדיר גבולות. היתרון בנגרר הוא בכך שהוא פקודות הפסד המאפשרות לסוחרים להרוויח בשוק נע במהירות.

שירות לקוחות

הפלטפורמה מציעה שירותי טיפול בלקוחות מסביב לשעון. אתה יכול לפנות אליהם באמצעות דוא”ל, טוויטר או פלטפורמת פייסבוק. פנה לסוכני תמיכת הלקוחות של PrimeBit בכל שאלה. תוכל גם לעבור על קטע השאלות הנפוצות בפלטפורמה כדי לקבל תשובות לכל שאלה שיש לך.

מידע נוסף

פריימביט מציע אינדיקטורים חיוניים המוכחים שימושיים לניתוח טכני. אינדיקטורים כאלה כוללים ממוצעים נעים, להקות בולינגר ואיכימוקו. בנוסף, הפלטפורמה מציעה כלים לניהול סיכונים אשר יועילו בכל הנוגע להגבלת הפסדי סחר. כלים כאלה כוללים לקיחת פקודות רווח והפסקת הפסדים. בין אם אתה סוחר מתחיל או מומחה, כלים כאלה מזהירים את סוחרי PrimeBit מהפסדים קיצוניים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me