banner
banner

פוקר SwC – משחק פוקר אמיתי לביטקוין בלבד

בעוד שהקריפטוסים עדיין מנסים למצוא את רגליהם בענפים אחרים, תעשיית ההימורים המקוונים קיבלה את הצורה החדשה של “כסף” בשתי ידיים. זה הוביל להרבה אתרי הימורים קיימים ועתידיים שהציגו מטבעות קריפטוגרפיים כשיטת הפקדה / משיכה, רק עם חלק מהאסימונים לחלוטין. זה המקום בו SwC Poker מתבלט כשהוא מציע לחובבי הפוקר חווית פוקר מקוונת מעשירה – אך עם “אין בנקאות, רק ביטקוין”.

סיכום פוקר SwC

פוקר SwC הוא אתר פוקר ביטקוין טהור שהושק במרץ 2015 לאחר ש- SealsWithClubs נסגרו מבחינה אתית. שמורות משתמש וכמויות קריל נשמרו. האתוס של האתר החדש היה דומה לזה הישן, עם דגש על חשבונות אנונימיים, מגרפה נמוכה ותשלומי כסף מהירים. ארגון מבוסס אינטרנט עם שרתים ועובדים המופצים גיאוגרפית, SwC פוקר צובר פופולריות אט אט לאחר השקתם המחודשת של “Bitcoin Poker 3.0” בנובמבר 2018. מאז שהתוכנה המשודרגת עלתה לאוויר, השחקנים נהנו מחוויית פוקר מקוונת יציבה על פני 4 גרסאות לקוח: Windows, Mac, Android ו- HTML5. SwC פוקר מקבל שחקנים ברחבי העולם, כולל שחקנים אמריקאים בכל המדינות.

תוכנה חדשה: אמור שלום ל- Bitcoin Poker 3.0

מכיוון שהגרסאות הקודמות של המשחק לא הציעו לשחקנים את חווית הפוקר המקוונת והיציבה והנדרשת שהם דרשו, צוות SwC החליט לחדש את כל הפלטפורמה ולתת את הגרסה החדשה “ביטקוין פוקר 3.0”. ניתן לשחק כעת פוקר ביטקוין ב- SwC על ידי הורדת אפליקציות מקוריות לאנדרואיד, מק ו- Windows, או שניתן לשחק בדפדפן בלקוח HTML5, מה שמקנה לשחקנים דרך מהירה וקלה להתחיל. בזמן שמשחקים במשחק בדפדפן מסירים את הטרחה של ההורדה, הורדת הלקוח מאפשרת למשתמש לקבל ניהול רב-טבלאי נהדר בפריסות אריחים או מדורגים. אמנם ממשקי ה- PC ו- MAC די נקיים ומאפשרים לשחקנים רציניים לשחק במספר שולחנות, אך עיצוב אפליקציית Android מאפשר חוויה בתנועה..

הַרשָׁמָה

כדי לספק חוויה אנונימית, ההרשמה לחשבון SwC Poker היא מהירה וקלה. היא לא מבקשת מידע אישי כלשהו לתהליך ההרשמה ובכך מאפשרת למהמרים ברשת ליהנות מהמשחק מבלי לחשוף את זהותם. רק כתובת דוא”ל נדרשת כדי להירשם.

גרוף וטווח שולחנות

ל- SwC Poker יש הגרפה הנמוכה ביותר בתעשייה, שניתן באמצעות שימוש בביטקוין בלבד, ובכך לא נגבה עמלות בנקאיות שיכולות להיות מעל 30% על כל פיקדון עבור אתרי פוקר מקוונים מבוססי פיאט. נכון לעכשיו, ל- SwC Poker יש מגרפה של 0% -2.5% ממשחקי המזומנים עם מכסה נמוכה ו -2% -5% עבור טורנירים עם סיכוי ל- 50% Rakeback באמצעות תוכנית הנאמנות שלה Krill. מגרפה “זולה לא הוגנת” זו הופכת את העסקה המוצעת ב- SwC ללא תחרות בשום מקום במרחב הפוקר המקוון. 

בעוד המגרפות נמוכות, זה לא מפחית מחוויית המשחק מכיוון שהאתר מספק מגוון שלם של סוגי משחקים הכוללים:

  • Hold’em: אין מגבלה, מגבלה קבועה ומגבלת סיר.
  • מגבלת פוט אומהה: גבוה / נמוך, 5 קלפים ו -5 קלפים גבוה / נמוך.
  • הרבעה: מגבלה קבועה.
  • פוקר סיני, כולל OFC ו- OFC 2-7.
  • תיקו: מגבלה קבועה.
  • סיפון קצר: ללא הגבלה.
  • מעורב: HORSE, 8-Game, 11-Game ו- Lowball.

טורנירים, Freerolls 24/7, & הכנס את הקופה Bad Beat

האתר שואף לספק תכונות ומבצעים ידידותיים לשחקנים. לאחרונה היא הציגה את Jackpot The Beat Beat שהוא שולחנות משחק מזומנים ללא הגבלה אשר בונים קרן קופות מבלי לגבות כל מגרפה נוספת מעל הסכום הרגיל. ההסמכה להכות את ה- BBJ ב- SwC Poker היא אסים מלאים בעשרות פעימות או טובות יותר, כאשר שני השחקנים משתמשים בשני קלפי החור. זה גורם להיטי BBJ תכופים, בממוצע 1 מכל 50,000 ידיים.

עבור שחקני הטורניר, ה- BIG BTC הוא טורניר הדגל של האתר ולעתים קרובות יש דרכים בחינם או בזול להשיג כניסה. אם בודקים את לובי הטורניר הם ימצאו את כל הדרכים השונות להיכנס. 10,000 צ’יפס או 0.01 ביטקוין הם הרכישה, וסכום הפרסים מתחיל מ -1,000,000 צ’יפס או ביטקוין אחד.

האתר מספק גם טורנירי פריירול שפועלים 24/7/365. תמיד יש פרילרול בהרשמה מאוחרת או ברישום לא פעיל בתוך 30 דקות מההתחלה, כך שחקנים חדשים יכולים לבדוק את התוכנה מבלי לבצע הפקדה או פשוט לשחק בחינם מתי שהם רוצים. כאשר שחקן פרירול זוכה במספר קטן של צ’יפס, יש להם רכישה לשולחנות “ללא מגרפות מיקרו” אשר לוקחים 0 מגרפות. טבלאות מיקרו אקלים אלה מציעות לשחקני הגבול הנמוך ביותר של האתר סביבה נהדרת לבחון אסטרטגיות או לשחק פוקר כמעט ללא כל סיכון. המטרה העיקרית של SwC היא ליצור כלכלת פוקר בריאה מההימור הנמוך ביותר ועד הגבוה ביותר. 

פרטיות, שירות לקוחות וביטחון

בעוד שהאתר עובד באנונימיות מוחלטת, האתר כן מציע אימות דו-גורמי לפעולות חשובות בחשבון כמו כניסה או משיכת כספים. מלבד זאת בכל הנוגע לאבטחת ביטקוין, SwC מעסיקה מערכת המפרידה בין כספים של כל השחקנים בכמה ארנקים עם נגישות משתנה. מובטח גם לשחקנים שהם לא ירומים על ידי יריביהם. השדרוג של פוקר הביטקוין 3.0 מגיע עם כלים משופרים לזיהוי התנגשות.

לצורך טיפול בלקוחות, האתר פרש דוא”ל הוא ערוץ התמיכה הרשמי, אך משתמשים יכולים לקבל עזרה בסיסית בתיבת הצ’אט והאתר בטוויטר. מהירות התשובות היא בדרך כלל כמה שעות והדיוק כמעט מושלם.

סיכום

בהיותו ביטקוין בלבד, פוקר SwC מספק חווית פוקר קריפטו נפלאה ובמקביל. השילוש של תוכנות חזקות, מגרפות נמוכות והיותו אתר הפוקר הגדול ביותר של ביטקוין הופך אותו לאחד הטובים בענף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me