banner
banner

Upland.Me: משחק מסחר בנכסים וירטואליים הממופה לכתובות בעולם האמיתי

הנכסים המבוזרים המבוססים על EOS ומשחקי אספנות קרקעות בהשוואה למונופול המציע ערך חינוכי וכספי לשחקנים..

הנכסים המבוזרים מבוססי ה- EOS ואספנות הקרקעות משחקים בכבדות בהשוואה למונופול המציע ערך חינוכי וכספי לשחקנים. המשחק זמין כרגע בפלטפורמות חוצות, כלומר באינטרנט וב- Apple iOS App Store ו- Android חנות משחקים.

הוא תואר בטונים דומים כשילוב של מונופול (סחר בנכסים) ופוקימון גו (מבוסס על כתובות בעולם האמיתי), משחק הלוח / אספנות הפופולרי ביותר, אך שונה במבנה הליבה ובפריטים שלו. Upland.me, פלטפורמת משחקים מבוזרת הבנויה על ה- blockchain EOS, מאפשרת לשחקנים לאסוף פיסות אדמה ורכוש ייחודיות במקום רחובות במונופול ויצורי הפוקימון המפורסמים.

נכס אי-המשתנות בבלוק-צ’ינס מאפשר לנכסים שנרכשו להישאר בשליטת המשתמשים לתמיד. הָיָה יָכוֹל Upland.me תהיה המהפכה הבאה לפלטפורמות המשחקים של אספנים ברגע שהיא תשיק מאוחר יותר בשנת 2020 לשוק ההמונים?

לאור הצמיחה של Upland.me בעבר הקרוב אנו בוחנים לעומק את פרויקט המשחקים המבוזר. מבט מקרוב על הנחיות המאמר:

  • הגדרה מחודשת של כלכלות המשחק המסורתיות.
  • נכסים וירטואליים ב- EOS blockchain.
  • פתח את הפעלת בטא
  • “בעלות אמיתית” מבוזרת על רכוש וירטואלי.
  • אפלנד מגייסת יותר מ -2 מיליון דולר במימון הון סיכון.

‘הגדרה מחדש של כלכלות המשחק המסורתיות’

שוק הגיימינג המסורתי מאפשר למשתמשים לשחק ולקנות אסימונים במשחק שלמרבה הצער הם רק מבלים במשחק. פירוש הדבר שלאסימונים המוצעים ברוב המשחקים הללו אין “בעלות אמיתית” מכיוון שאינך יכול למכור או להעביר אותם לשחקן אחר. Upland.me שואפת לפתור בעיה זו במשחק אספנות הנדל”ן המבוזר הווירטואלי שלהם שנבנה על EOS blockchain.

“אחת הבעיות במודל הרכישה הנוכחי באפליקציה היא ששחקנים לא באמת מחזיקים במוצרים הדיגיטליים שלהם או שולטים בהם. הם לא יכולים למכור או לסחור בהם, ולסחורות אלה בדרך כלל אין ערך מחוץ למשחקים עצמם “, אמר דירק לואת, מייסד שותף של Upland.me.

פלטפורמת Upland.me יוצרת אסימונים שאינם ניתנים לפריצה (NFT) ייחודיים לאזורים ספציפיים ולמאפיינים במשחק ומספקים בנוסף שוק למשתמשים לקנות, לסחור ולמכור את ה- NFT הללו. זה מאפשר היבט מונטיזציה של המשחק ככל שהשוק הולך וגדל. המחירים נקבעו בתחילה באמצעות מחירים בעולם האמיתי.

 “Upland מפתחת משחק אספנות וירטואלי המייצג נכסי נדל”ן; בתחילה בסן פרנסיסקו ובהמשך בערים ואזורים אחרים ברחבי העולם. […] בעלות על נכסים באופלאנד אינה תלויה בבעלות על נכסים בחיים האמיתיים. “

עידן צוקרמן, מייסד שותף של Uplandme, Inc..

נכסים וירטואליים של Upland.me ב- EOS blockchain.

ההיברידי של משחק מעוצב של פוקימון ומונופול נותן תחושה דומה אליו שכן הוא מאפשר למשתמשים לצבור עושר עצום על ידי רכישת נכס, הרווחים ממנו ואז מכירתו ברווח (כל החיובים מחושבים ב- UPX, המטבע המקורי של המשחק). או שהם יכולים לצאת לציד אוצרות כדי לזכות בכמה UPX כפרס. ל- UPX תעריף קבוע לדולר ארה”ב וניתן לרכישה ישירות באינטרנט באמצעות כרטיסי אשראי וחיוב, PayPal או מטבעות קריפטוגרפיים. מכיוון ש- Upland זמין בחנויות האפליקציות, ניתן לרכוש גם בתוך האפליקציה. החברה הודיעה כי היא עובדת גם על אפשרות פיאט-אאוט בהמשך השנה שתאפשר לשחקנים למכור רכיבי NFT לשחקנים אחרים בשוק Upland תמורת כסף אמיתי.. 

לאחר רכישת UPX, המשתמש מחפש נכסים ברחבי הערים כאשר כל נכס מחזיק בתואר ייחודי. הנכסים הם משאבים נדירים: כל נכס הוא ייחודי ויכול להיות מוחזק על ידי שחקן אחד בלבד בכל זמן נתון.

השקת בטא פתוחה של Upland.me

החברה השלימה בהצלחה את השקת הבטא הסגורה שלה ב- EOS minit באמצע 2019. מתחילת 2020 המשחק היה זמין גם כגרסת בטא פתוחה באמצעות הרמה. נכון לכתיבת פוסט זה, משתמשים יכולים לצוד נכסים דיגיטליים בלעדיים בסן פרנסיסקו. 

בחודשים הקרובים הצוות מתכנן להשיק בעיר ניו יורק. הצוות שואף לאפשר ולהפעיל מערכת נסיעות כדי שמשתמשים יוכלו לשלוח את קטעי המשחק שלהם המכונים “חוקר הבלוקים” מסן פרנסיסקו לניו יורק ולהיפך. אותם שחקנים שבבעלותם חבילות בשדה התעופה SFO (נמל התעופה סן פרנסיסקו) או ב- JFK (נמל התעופה ג’ון פ. קנדי ​​בניו יורק) ייהנו מתשלומים ששחקנים צריכים לשלם כאשר הם רוצים לנסוע בין הערים. חבילות המסוף המקומיות של SFO נמכרו בעיקר תוך מספר דקות לאחר שהוצגו למכירה. בקרוב החבילות של JFK יגיעו לשוק. ניתן לצפות שחלקם ימכרו גם הם במהירות. 

הדו”ח קורא,

“אנו צופים את פתיחתה של העיר ניו יורק במחצית השנייה של 2020.”

“בעלות אמיתית” מבוזרת על רכוש וירטואלי.

כשאתה נרשם ל- Upland אתה מקבל בונוס הרשמה ל- UPX. אתה הופך למבקר שיש לו ויזה שיש לחדש אותה כל 7 ימים כדי למנוע שכל הנכסים ימוחזרו. השתמש בסייר החוסמים שלך כדי לגלות נכסים שניתן לרכוש. לאחר שצברת 10,000 UPX חשבון המבקרים שלך משתנה ל- “Uplander”, אזרח הפלטפורמה. אז אתה יכול גם לקנות ולמכור בשוק Upland.

להיות Uplander מציע לשחקן “בעלות אמיתית” מבוזרת על הנכס הווירטואלי. השחקנים מחזיקים בזכויות הקניין לנצח, ובכוחם לרכוש, למכור, להחזיק או להחליף את הנכס לצמיתות.

אם אינך אוהב לאן שהסייר החוסם לקח אותך לעיר, “שלח תכונת סייר” מאפשר לך לשלוח את קטע המשחק הקטן שלך למקומות אחרים באמצעות התכונות הבאות;

·     שלח לנכס שלי

שלח את סייר שלך לכל אחד מהנכסים שבבעלותך, מתי שתרצה! שליחת הסייר שלך לנכסים שלך היא בחינם ובלתי מוגבלת.

·     שלח לנכסים אחרים

אתה יכול גם לשלוח את סייר שלך לנכסים שבבעלות שחקנים אחרים. שליחת האקספלורר שלך לנכסים בבעלות אחרת תעלה עמלת UPX, המשולמת לבעלים של הנכס, והתכונה מוגבלת לשלושה שליחות ביום..

אוצר האנט 2.0

Upland משחרר במאי 2020 את החדש ביותר עדכון מסדרת Treasure Hunt המפורסמת שלה עם שחקנים שעומדים לחוות פיצ’רים חדשים כולל; מירוץ לשעון וסוגי גילוי אוצרות תחרותיים חדשים. ישנם גם אירועים מתמשכים המתרחשים באולנד. האחרון היה ציד ביצי פסחא שקהילת אפלנד נהנתה ממנו מאוד.

לפתח נכסים

בהשקפה שהמייסדים נתנו במהלך אמ”א הם הודיעו גם כי עליונים יוכלו לפתח את האדמה שבבעלותם. מרוממים יוכלו לנהל כל מיני עסקים שיכולים להיות ארקייד או משתלה המאפשרים לשחקנים אחרים לרכוש צמחים וירטואליים כדי לשפר את מראה הנכסים שלהם..

מה מונח על כף המאזניים?

מאגר ה- UPX של 100 מיליארד דולר. סכום זה מחולק לשתי בריכות עיקריות;

1. בריכת אפלנד

מחצית הבריכה מוקצבת למכירת UPX עבור פיאט וקריפטו לשחקנים. הכנסות אלה משמשות למימון הפעילות של חברת Upland.me, Inc. העומדת מאחורי Upland. כדי להבטיח מימון של פיתוח וצמיחה מתמשכים של הפלטפורמה, מאגר Upland יקבל סכום משתנה של UPX לכל שחקן פעיל (שנוצר לאחרונה על ידי מערכת ההטבעה Upland) לאחר Upland ייצא מבטא..

2. הבריכה הקהילתית

המחצית השנייה, 50 מיליארד UPX, הוטבעו כדי לנהל ולקיים את הכלכלה. מאגר זה מאופיין במספר זרמי UPX נכנסים ויוצאים. חלק מזרמי הזרימה כוללים UPX שהוטבע מדי שבוע במערכת ההטבעה של Upland, עמלות מעסקאות במשחק בין שחקנים ותמורה ממכירת נכס ראשונית. חלק מההזרמות כוללות רווחים חוזרים ומוגברים עבור בעלות על נכסים, תגמולים חד פעמיים עבור השלמת אוספים ומשימות וכן קמפיינים שיווקיים..

הצמיחה של פלטפורמות משחק מבוזרות

הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים לרכוש, למכור ולסחור באסימון המקורי שלה במשחק, UPX, אשר בנוי על גבי תוכנת ה- EOSIO ופועל על גבי ה- EOS minet כאמור לעיל. פלטפורמות גיימינג מבוזרות תופשות נתח משמעותי בכל שטח הבלוקצ’יין החוזי החכם. עם זאת, גידול הנפח הרחב עדיין אינו מתורגם למשתמשים פעילים מדי יום.

עולם המשחקים מוביל את שוק היישומים המבוזרים בצמיחה ו- Upland.me שואפת למלא תפקיד משמעותי בצמיחה זו. Upland.me נכנסת לשוק המשחקים בזמן הנכון שכן תעשיית ה- dApp המשחקים ב- EOS נאבקת כיום והיא המפתח לזינוק אפשרי במספר המשתמשים הפעילים היומי לרמות שנראו לאחרונה בינואר 2020. מאז נוצרה Upland עם אימוץ שוק המוני בחשבון שיש לו פוטנציאל לקדם לא רק את ה- EOS- אלא גם את כל המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין לשלב הבא..

פיתוחים חדשים: Upland.me מגייסת 2 מיליון דולר בסיבוב בסדרה א ‘

במטרה להמשיך ולהתפתח במשחק, גייסה Upland 2 מיליון דולר בסבב המימון של סדרה A בהובלת קרן Finlab EOS VC ביוני 2019. מייסד שותף של Upland.me, עידן צוקרמן.,

“Blockchain מציג כל כך הרבה הזדמנויות מרגשות למשחקים, המאפשרות מערכות אקולוגיות שלמות סביב מוצרים דיגיטליים ייחודיים. פשטנו את החוויה, ממוסגרת בהקשר מוכר, כדי להדגים את היתרונות של בלוקצ’יין בצורה מהנה ונגישה. “

עד כה, מפתח משחקי הבלוקצ’יין שותף עם יוצר Second Life, מעבדת לינדן, כדי לאפשר לשחקנים למכור את פריטי המשחק שלהם במטבע פיאט בעולם האמיתי. הפלטפורמה תשתמש טיליה שלם לייצר רווחים מפעילות במשחק המסחר בנכסים וירטואליים באופלאנד.

“זה נהדר לעבוד עם שותף כמו Upland שחולק את החזון שלנו לכלכלות אמיתיות במשחק ולבעלות אמיתית”, אמר אסטון וולדמן, מנכ”ל טיליה, וסמנכ”ל הכספים של מעבדת לינדן. “אנו מעריכים את החזון של Upland להכניס את היתרונות של בלוקצ’יין למיינסטרים ולזעזע את אופן הטיפול בבעלות על מוצרים דיגיטליים במשחקים.”

Upland.me נגד COVID-19

לבסוף, גם Upland עושה טוב. כאשר העולם ממשיך במאבקו נגד מגיפת הנגיף COVID-19, קהילת הקריפטוגרפים תומכת במאבק נגד התפשטות והקלה מהשפעות הנגיף. Upland.me, ביחד, ממלאת את חלקה בכך שהיא תרם 100% מההכנסות ממכירות ציד ביצי הפסחא שלה לקרן התגובה וההשפעה של NYC COVID-19.

אודות Upland.me

Uplandme, Inc הינה חברה שבסיסה בעמק הסיליקון שנוסדה בשנת 2018 על ידי דירק ליית ‘, בעל תואר דוקטור מבית הספר למנהל עסקים אירופי, עידן צוקרמן ומני הוניגשטיין. לצוות זה של יזמים סדרתיים יש רקע חזק וניסיון בתחום הבלוקצ’יין, הפינטק והמשחק. המשימה של המשרד היא להעצים כלכלת שוק בה המציאות והדיגיטל משולבים בעולם אחד המציע כל מיני הזדמנויות להרוויח חדשות..

אנשי קשר

אם יש לך שאלות נוספות ב- Upland.me על המשחק, על תהליך ההרשמה, או כיצד תוכל להרוויח בונוס הרשמה תוכל להגיע לצוות ב מַחֲלוֹקֶת, בינוני, מִברָק, פייסבוק אוֹ טוויטר.

למידע נוסף אנא בקרו https://upland.me/.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me