סקירת קריפטו: התחל היום במסחר בקריפטו תוך מספר דקות כמתחיל באמצעות פלטפורמת המדינה של WhaleTank

סחר יומי בשוק הקריפטו אינו מתאים לכל אחד, הצבת שעות עבודה מול המסך, ניתוח וצפייה בתנועות סורגים וניסיון לקבל החלטות קנייה או מכירה יכולות להיות מתוסכלות ואף להביא לתוצאות לא מוצלחות, לכן אנו יכולים לראות מספר גדל והולך של ספקי אותות בפלטפורמות שונות כגון Telegram, Discard, Reddit ועוד.

לאחר חיפוש וניסיונות רבים משירותים אלה מצאנו את השירות שהשיג את תשומת ליבנו ביותר – בנק Whaletank.

סקירת האתר שלהם מגלה פלטפורמה מעוצבת ומאובטחת באופן מקצועי. משולב עם הטלגרם, המשתמשים יכולים להירשם בקלות בסמארטפונים שלהם תוך שניות ספורות ולהתחיל ליהנות מכל שירותיהם הכוללים, אותות לטווח קצר, אחזקות תיקי מידע, מידע על מטבעות, חדשות בזמן אמת והשירות האחרון שלהם, קריאה אוטומטית- Action API, שבמילים פשוטות, הופך אותם לקרן גידור.

בסקירה זו נבחן כמה מהתכונות הייחודיות שלהם וננסה להבין את הטכנולוגיה הבסיסית. על ידי כניסה לחשבון פשוט יופיע בצד שמאל תפריט המגלה את כל התכונות הנוכחיות:

סחר אוטומטי:

פתרון אוטומטי לחלוטין לאותות Binance. באמצעות שירות המסחר האוטומטי החדש שלהם, חברי פרמיום מסוגלים להעמיד את כל אותות ה Binance שלהם לביצוע אוטומטי בכמה צעדים פשוטים. השירות פועל בחודשיים האחרונים וניתן לבחון את התוצאות בגיליון הגוגל שלהם.

Whalefolio:

שירות אחזקה ארוך טווח, נותן לך דרך פשוטה להזין את הסכום שאתה רוצה להשקיע ויחשב באופן אוטומטי את הסכום עבור כל מכשיר שצריך לכלול בתיק ההחזקה. לוח מחוונים פשוט לשימוש המחולק לשלושה חלקים המציג את נקודת הכניסה לסכום, תצוגת החזקות על ידי כל מכשיר והזמנות הביצוע, כל חלקה האחורי של המערכת מחובר למרכזיות ומספק את הנתונים בזמן אמת..

לוּחַ מַחווָנִים

יסכם את כל המידע העדכני בנוגע להחזקותיך, מחולק בין אותות יומיים לבין האחזקות לטווח הארוך.

תיקי עבודות

סעיף זה משתלב עם תכונת Whalefolio, ומספק לך את החדשות הקשורות רק לכלים בו.


איתותים

חלק זה מסכם ומציג את כל האותות, אנו יכולים לראות את הדמיון בינם לבין האותות ארוכי הטווח ב- Whalefolio שיצרו פשוט להתאמה מהירה..

לוויתנים

תכונה זו תוכננה לאיסוף נתונים ממעל 100 מקורות, ביניהם המדיה הפיננסית הגדולה ביותר כמו פורבס, WSJ, בלומברג, הטלגרף וכו ‘. היא גם עוקבת אחר גופי הרגולטורים כגון SEC, IMF, FCA. ודמויות חשובות כמו דונלד טראמפ, וורן באפט, ביל גייטס, ועוד הרבה השפעות פיננסיות. אפילו בנקים והמנכ”ל שלהם. שום דבר חשוב לא יחמוק ממך כל עוד אתה עוקב אחר התכונה המדהימה הזו בזמן אמת.

ויקיקו

המטבעות ויקיפדיה, בחלק זה תוכלו למצוא את המידע על כל מטבע. הרשימה מתעדכנת מדי שבוע עם מטבעות חדשים.

על ידי בחינת הקהילה והפלטפורמה של Whaletank מגלה שירות מקצועי מאוד, גם כאשר שוק הקריפטו מציג עליות וירידות לא יציבות הם ממשיכים לספק אותות מדויקים תוך הימנעות מפעולות מסוכנות ולכן, מתן ביטחון ואמון ללקוחותיהם..

Whaletank ROI Google Sheet http://bit.ly/whaletanksignals

אתר Whaletank: http://www.whaletank.trade

מה מייחד את הערוץ הזה:

1. ההצעה:

זהב – (0.05 BTC) – מנוי לחודשיים פלטינום – (0.01 BTC) – מנוי לשישה חודשים Diamond – (0.2 BTC) – מנוי 24 חודשים

2. האותות: אותות שוליים בביביט

אותות רגילים – מתאימים למספר המרכזיות ביותר (אנו מעדיפים את בינאנס).

3. התוספות והתכונות המיוחדות: 1. Whaletank פיתחה מחשבוני סיכון מיוחדים לניהול הסיכון (למסחר בשוליים ולרגיל)

2. מנקודת מבט חינוכית, Whaletank מספקת עדכוני שוק וגרפים עם תיאור כמעט לכל החלטה שהם מקבלים.

4. תמיכה:

ניתן להגיע במהירות ובקלות באמצעות מברק, גם באמצעות הפלטפורמה שלהם, ניתן לקבל תמיכה בכל עמוד בפינה הימנית העליונה.

5. התוצאות: Whaletank מפרסמת את כל התוצאות שלהם ב- Google Drive. קישור: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1v1j51bispZzZhv8ST62QU3in9xhsEE1YPZLI6eWKOQ/edit?us p = drivesdk

6. וולטנק הינה מערכת אקולוגית ייחודית ומקצועית המשלבת ניתוח אנושי ומגוון נרחב של כלים טכנולוגיים בזמן אמת, ולכן Whaletank יכולה לשמור על ביצועיהם בראשם עם השינויים המהירים בשוק הקריפטו. בנוסף, תוצאותיהם ושקיפותם עוזרים להם להתמקד במהירות רבה ופיתחו קהילה חזקה מאוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map