banner
banner

שבוע סקירה: ניתוח מחירי מטבעות קריפטוגרפיים לשבוע 17 בדצמבר עד 23 בדצמבר

פרסומת פמקס

חברי הקונגרס דארן סוטו מציג את חוק הטקסונומיה של אסימונים

השבוע שוב הציג הדמוקרט דארן סוטו, לצד חבר הקונגרס וורן דוידסון, את חוק הטקסונומיה של אסימון. תוכניות הצעת החוק החדשה מבהירות את הבלבול סביב סיווג המטבע הקריפטוגרפי. והכי חשוב, הוא קובע כי נכס דיגיטלי אינו עוד ביטחון ברגע שהוא הופך לרשת בתפקוד מלא. לפני כמה שבועות, סאטו שילב ידיים עם טד באד בכדי לשים קץ למניפולציה על מחירי מטבעות קריפטוגרפיים. שני הגברים הציגו כמה הצעות חוק ש”מנחות את CFTC ורגולטורים פיננסיים אחרים להמליץ ​​על המלצות קריטיות כיצד לשפר את הסביבה הרגולטורית הן לצד הצרכן והן לפיתוח עסקי. “

פייסבוק חזרה עם כותרות קריפטו

על פי דיווח של בלומברג השבוע, “אנשים המכירים את העניין” הצהירו כי פייסבוק עובדת על יצירת מטבע יציב להעברת כספים בוואטסאפ. החברה ככל הנראה מתכננת להתחיל בהודו, שם יש למדינה למעלה מ -200 מיליון משתמשי ווטסאפ ו -69 מיליארד דולר בתשלומי העברה שנתיים. כמו תמיד, יהיה עלינו לקחת את החדשות הללו עם גרגר מלח מכיוון שההודעה אינה מפייסבוק עצמה. פייסבוק יוצרת מטבע קריפטוגרפי – סיפור עתיק כמו הזמן. פייסבוק הגדירה את צוות הבלוקצ’יין שלה, עם זאת, והתגאה בכ- 40 חברים על פי לינקדאין. נשיא פייפאל לשעבר דייוויד מרקוס מנהל את אפליקציית פייסבוק מסנג’ר מאז 2014 וכיום מוביל את חטיבת הבלוקצ’יין.

ויטאליק מעניק הון לסטארט-אפים של אתריום

אוסף חדשות מטוויטר, יוצר אתריום המוביל של מטבעות קריפטוגרפיים שלישי, ויטאליק בוטרין, העניק 300 אלף דולר בקריפטוגרפים לסטארטאפים של אתריום. בוטרין מסר את 300K $ לשלושה סטארט-אפים של Etherum: Prysmatic Labs, ChainSafe Systems ו- Sigma Prime. כל אחד מהסטארט-אפים קיבל את אתריום 1K מבוטרין, שנחשף מאוחר יותר בשרשור טוויטר. על פי הדיווחים כל שלושת הסטארט-אפים עובדים על שיפור רשת את’ריום והעברתה לאת’ריום 2.0. ChainSafe יוצרת לקוח תואם Ethereum 2.0; מעבדות Prysmatic פועלות לשיפור המדרגיות, ו- Sigma Prime עובדת גם על לקוח 2.0 בשם Lighthouse.

הונג קונג להחמיר את חוקי המטבעות הקריפטוגרפיים

בעוד שסין יבשת כמעט סגרה את שעריה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים במדינה. ICOs ומסחר במטבעות קריפטוגרפיים עדיין מותר בהונג קונג. כעת, הופיעו דיווחים שזהו, חילופי הצפנה, סוחרים, משקיעים, חברות מבוססות קריפטו או מוסדות; כל אלה יועברו לפיקוח הדוק יותר של נציבות ניירות ערך וחוזים עתידיים (SFC) בהונג קונג. על פי ההנחיות האחרונות של SFC, כעת ואילך, יידרש רישיון לכל קרנות השקעה שמהוות יותר מ -10% מביטקוין או מכל מטבעות או אסימונים אחרים. ניתן למכור את הכספים למשקיעים מקצועיים בלבד.

Binance תשיק DEX ועוד 10 בורסות פיאט בשנת 2019

השבוע לבורסה התראיין לאחרונה מנכ”ל בינאנס צ’אנגפנג ‘CZ’ ג’או בנוגע להתפתחויות האחרונות ב- BTC ובינאנס והשקפתו על השוק להתקדם. במהלך הראיון נשאל CZ על השינויים באסטרטגיית ההתרחבות של בינאנס עקב התכה בשווקים שעליהם השיב ואמר “האסטרטגיה שלנו לא השתנתה כלל. השקנו עד כה בורסת פיאט אחת ואנחנו עומדים להשיק 2-3 נוספים בחודש הקרוב. בשנה הבאה אנחנו עדיין רוצים לבנות עוד 10 מרכזיות פיאט ואנחנו משיקים את הבורסה המבוזרת שלנו (DEX) שהיא מרכזית מאוד מבוססת טכנולוגיית בלוקצ’יין.

תרשים מחיריםמקור: Coin260.com

ביטקוין (BTC)

הנה מגיע חג המולד וכך גם עצרת סנטה קלאוס שמביאה את כל הירוקים לשווקי הצפנה. זו הייתה הפעם הראשונה בשבועיים האחרונים שבה ביטקוין עבר מעל 4000 דולר והמשיך במסע כלפי מעלה. המחירים הגיעו לנקודת השיא של 4,198.43 דולר ולנקודה הנמוכה ביותר של 3,253.12 דולר במהלך השבוע. הבורסות שהיו פעילות יותר, בהיקפים, עם BTC על פני זוגות שונים השבוע היו, BitMex (21.94%), CoinBene (3.72%) ו- DOBI Trade (2.93%)

בין החדשות הבולטות סביב ביטקוין, מייקל נובוגרץ חזה כי הביטקוין יגיע בין 3,000 ל -6,000 דולר בטווח הקצר

אדווה (XRP)

XRP עדיין במקום השני מכיוון שאת’ריום ממשיך להכות מכות. בראש הדף, מחירי ה- XRP עמדו על 0.393330 דולר ולקראת התחתית, היא ציינה 0.286942 דולר. החילופים שהיו פעילים יותר, בהיקפים, עם XRP בזוגות שונים השבוע היו ZB.COM (13.07%) Bitbank (11.00%) ו- ZBG (7.62%)

עבור XRP השבוע, XRP נבחר כ”מתנת הקריפטו “הטובה ביותר לחג המולד בטוויטר

אתריום (ETH)

אתר, כמו BTC נמצא בעלייה ועכשיו הוא יושב מעל לרמות של 100 דולר ארה”ב. Ethereum בראש הדף, השבוע עמד על 119.09 דולר והיה בשפל של 85.38 דולר. השווקים שהיו פעילים יותר, בהיקפים, עם ETH על פני זוגות שונים השבוע היו DOBI המסחר (6.46%), OEX (4.77%) ו- OKEx (4.74%)

בין החדשות סביב Ethereum השבוע, ג’וזף לובין, מייסד שותף של Ethereum ומייסד ConsenSys, פוצץ את מבקריו (במיוחד “עיתונאים ובלוגרים” קריפטיים), ואמר כי הוא יכול לראות עתיד “מאוד מזהיר” עבור Ethereum והמערכת האקולוגית שלו..

המובילים האחרים והשייקרס

המטבעות האחרים שהגיעו לראשונה ולמטה השבוע על פי שווי שוק המטבעות (הגישה אליהם ב 23 בדצמבר בשעה 15:35 IST) היו

הובלות

  • מטבע – מראה עלייה של 211.20%
  • NKN – מראה עלייה של 152.07%
  • Spendcoin – מראה עלייה של 149.16%

שייקרס

  • ורוס – מציג ירידה של 95.95%
  • מטבע empowr – מציג ירידה של 94.79%
  • סיפון אמיתי – מציג ירידה של 82.20%

מה לדעתך יהיה הרגש של שווקי הקריפטו בשבוע הבא? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me