ויטאליק בוחן צמיחה ברשת את’ריום מאז 2017, מה הלאה בשנת 2020?

פרסומת פמקס

שלוש השנים האחרונות עברו במהירות, מכיוון שתעשיית הקריפטו הייתה עדה לאחת התקופות הצומחות ביותר אי פעם. מאז שהגיע לשיאי כל הזמנים במחיר בדצמבר 2017 – ינואר 2018, Ethereum חווה צמיחה מואצת בקהילה ופיתוח הפלטפורמה, וויטאליק בוטרין, מייסד שותף של Ethereum, פנה לטוויטר כדי להסתכל אחורה על חלק מההתקדמות שעשתה. בשנה האחרונה.

ויטאליק מסתכל אחורה על ההצלחה של Ethereum מאז 2017

ויטליק פירט כמה פרויקטים שהבטיחו את המשך הצמיחה של הבלוקצ’יין מאז ה- Bull Run 2017 בציוץ מעריך קצר. Maker, Uniswap, אפס אוספים (ZK), ורשתות הבדיקה ברשת הוכחת המימוש המתוכננת (PoS) ביצעו את הקיצוץ. עם זאת, ויטליק דחק בפרויקטים לא לאבד את צעדיהם בפיתוח או להסתכן ב”הדבקה “מפרויקטים אחרים.

דברים שיש לאת’רום בשנת 2020 שלא היו להם בשנת 2017:

* Uniswap

* https://t.co/wwBUgU78ob

* סטטוס

* MakerDAO

* אוספי ZK (למשל Loopring), >קיבולת TPS 2k

* רשתות PoS

* שיעורי הדוד < 10% עם 10 מ ‘גושי גז

* מענקי גיטקוין


הזז את קורות השער מהר יותר, אחרת נתעדכן!

– vitalik.eth (@VitalikButerin) 27 במרץ 2020

בתגובה לציוץ לעיל, אנו בוחנים מקרוב את ההתפתחויות המואצות שנעשו בפלטפורמת החוזים החכמה הגדולה ביותר וההשקות הקרובות ברשת.

את’ריום על השנים הטובות ביותר מאז השקתו

מספר קוראים יכולים לטעון שרשת ETH הגיעה לשיאה בשנת 2017 במהלך הריצה השורית המסיבית. ובכן, בהתחשב בשיאו ל -1,400 דולר בתקופה זו, הוויכוח עשוי להחזיק אך הצמיחה המתמשכת ברשת שכן, אפילו בחורף הקריפטו בשנת 2018, זה מראה שהשנים הטובות ביותר של את’ריום היו מאז מגמת העלייה חסרת התקדים..

ת. צמיחה אקספוננציאלית במרחב דפי

הערך והמספר של יישומי מימון מבוזרים המבוססים על Ethereum זינקו לגבהים שלא יאומן מאז 2017. בשיאו, מוצרי Defi כמו Maker, Synthetix ו- Uniswap החזיקו נכסים של יותר ממיליארד דולר, צמיחה אדירה לעומת 5 הדולרים שהחזיקו אוקטובר 2017. כן, 5 דולר!

תמונה: Defipulse

נכון לעכשיו הערך הכולל הנעול במוצרי Defi עומד על 624 מיליון דולר.

B. ZK-Rollups מגיעים ל -2000 טפ

תחום נוסף העד לחידוש ופיתוח מוגבר הוא אוספי הידע האפסיים, פיתרון של שכבה שנייה להגברת הסקלביליות של בלוקצ’יין את’ריום. בשלוש השנים האחרונות, אוספי ZK כגון Loopring הצליחו לבדוק למעלה מ -2,000 עסקאות בשנייה, צעד עצום מה- 7-15 tps Ethereum משלים..

מטבעות יציבים מבוססי ERC-20

אחד ההישגים הגדולים ביותר של את’ריום בשלוש השנים האחרונות צריך להיות מטבעות יציבים כמו Tether (USDT) שעוברים לרשת. נכון לעכשיו, מטבעות יציבים בבלוקצ’יין את’ריום מסתכמים בלמעלה מ -4.5 מיליארד דולר – USDT מוביל את החבילה עם 4.1 מיליארד דולר. מספר המטבעות היציבים ב- Ethereum לפני 2017 גדל גם הוא סביב 10 בתחילת 2017 ליותר מ- 50 בזמן כתיבת שורות אלה..

עם זאת, ויטליק ביסס את “האופי הריכוזי של כמה מטבעות יציבים אלה,

זה גם מספר מרשים, אם כי חלק מהרכיבים הבסיסיים אינם משקפים את ערכי הביזור האמוניים / ממזערים של אתר ואת הערכים המסורתיים של ממשל ריכוזי טוב ולכן אני מעדיף לא להדגיש אותם.

– vitalik.eth (@VitalikButerin) 27 במרץ 2020

קיימים מגוון התפתחויות מאז 2017, כולל אורקלות, הקמת מענקי Gitcoin והמעבר לרשת ההוכחה (ETH 2.0), שצפויה לצאת השנה..

מה הלאה עבור את’ריום בשנת 2020?

בתחילת השנה, הבטיח ויטליק לקהילה שהרשת חזקה מתמיד, תוך כדי רעש על ההשקה הכושלת של ETH 2.0. המעבר של את’ריום ל- PoS אמור להסתיים השנה על פי דיווחים קודמים המסמנים עידן חדש לקריפטו השני בגודלו.

יתר על כן, מספר פרויקטים ממשיכים לבנות על הפלטפורמה כמו פלטפורמת המטבע הדיגיטלי של הבנק המרכזי (CBDC), eThaler, שמטרתה לספק לממשלות בנק מרכזי לשער הצרכנים לתשלומים קלים ויעילים יותר..

שתף אותנו בהתפתחויות הקרובות ב- Ethereum בשנת 2020 להלן.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map