banner
banner

יוצר אתריום ויטאליק בוטרין מקבל “נעלב” על ידי 3 אישיות קריפטו תוך 24 שעות

פרסומת פמקס

פסוק הקריפטו שופע בידור למי שמחפש אותו. מקשקושים ידידותיים ועד דיבורים קלים ועד לריב מלא בין אישים בקריפטו, לעולם אין יום משעמם בטוויטר. הפעם היה זה ויטאליק בוטרין שהפך למטרה של כמה אישיות קריפטו בנושאים שונים. עם זאת, בוטרין לקח את “העלבונות” שלהם באופן ספורטיבי, וטוויטר הקריפטו עבר יום שדה על הקטטות.

ויטליק בוטרין וקלווין אייר

במסגרת של 24 שעות, ויטאליק בוטרין נעלב על ידי 3 אישיות קריפטו מרכזיות, ולחץ על המצב, הוא שיתף אותו בפוסט בטוויטר..

נעלבתי על ידי * שני * דמויות מטבעות קריפטוגרפיות גדולות היום! אנשים אומרים עלי דברים מהנים כל הזמן, אבל אני כן חושב שזה קצת שיא.https://t.co/pas4jLkPLkhttps://t.co/xw6fXXIla4

– vitalik.eth (@VitalikButerin) 26 בנובמבר 2019

העלבון הראשון הגיע מקלווין אייר, מייסד קבוצת אייר ותומך ביטקוין סאטושי ויז’ן (BSV), שהגיב על פוסטו של בוטרין כיצד מודלים כלכליים אינם רציונליים. אייר תרם את שני הסנטים שלו בנושא ואמר כי לוויטליק אין מושג לגבי כלכלה או בלוקצ’יין.

לוויטליק אין מושג בכלכלה או בבלוקצ’יין.

– קלווין אייר (@CalvinAyre) 25 בנובמבר 2019

ההערה התפרשה כעלבון על ידי בוטרין ששיתף אותה בפוסט שלו. באשר לטוויטר הצפנה, הוא חולק בין תומכי בוטרין לבין אלו שמצאו טעם בתגובתה של אייר.

vitalik buterinמקור: טוויטר

יש אנשים שבאופן ברור היו מוטרדים מההערות יותר מאחרים, והם לא טחנו את דבריהם בזמן שהם הגיבו להערה. באשר לבוטרין הוא פעל בצורה חכמה. במקום להגיב לציוץ של אייר בעצמו, הוא נתן לאחרים לעשות זאת.

ויטליק בוטריןמקור: טוויטר

ויטליק בוטרין ואדם בק

ההתגוששות השנייה של בוטרין הייתה עם ממציא האשקש ומנכ”ל בלוקסטרים, אדם בק. הפעם, עצם המחלוקת היה מצב הטכנולוגיה סביב מטבעות קריפטוגרפיים. בראם כהן, מחבר פרוטוקול BitTorrent שיתף את Buterin’s פוסט בבלוג על הנושא הנ”ל, באומרו שחלק גדול ממנו היה “בעל ראש שגוי”. על כך, אדם בק הגיב כי ההתבוננות בבוטרין על מצב הטכנולוגיה סביב מטבעות קריפטוגרפיים הייתה כמו להסתכל על אליזבת הולמס על מצב הביוטכנולוגיה..

זה כמו לחפש את אליזבת הולמס אחר מצב הביוטכנולוגיה. למה ציפית.

– Adam Back (@ adam3us) 25 בנובמבר 2019

על רקע ההקשר, אליזבת הולמס היא המנכ”לית לשעבר של תרנוס, חברה שלא נענתה כעת, שפרסמה חדשות על כך שפיתחה שיטה לבדיקת דם תוך שימוש בכמויות דם קטנות ומפתיעות, כמו מטביעת אצבע. הולמס נבחרה על ידי פורבס לתפקיד המיליארדר הנשי הצעיר והעשיר ביותר באמריקה באמריקה בשנת 2015, כאשר החברה שלה הגיעה לשווי של 9 מיליארד דולר. עם זאת, הצלחתה הייתה קצרת מועד שכן חקירות עיתונאיות ורגולטורים חשפו את המפוקפקות של טענות החברה בכל הקשור לטכנולוגיה המהפכנית שלהן. לאחר שנחשף להונאה, הוצג הולמס ברשימת “המנהיגים המאכזבים ביותר” של פורצ’ן..

גם על החוט הזה היו שני מחנות – תומכים ומתנגדים לבוטרין.

מקור: טוויטר

ויטליק בוטרין ופיטר מק’ורמק

ה”עלבון “השלישי הגיע ממקסימליסט הביטקוין ומארח מה שעשה הביטקוין, פיטר מקורמק. הוא הגיב לציוץ של אריק וויינשטיין, MD ב- Thiel Capital ומארח הפורטל, בו וינשטיין דיבר על כך שעשה פודקאסט עם Vitalik Buterin. מק’קורמק קפץ על החוט וכינה את את’ריום “שטויות vapourware”, והתייחס בעקיפין לבוטרין כרמאי.

פטר מקורמקמקור: טוויטר

ההערה לא נעלמה מעיניהם, ובוטרין שיתף אותה כעלבון השלישי ליום. השיח נמשך בפוסט של בוטרין, ומקורמק הבהיר שהוא לא מעליב את בוטרין, והזמין אותו לפודקאסט שלו. אבל, בוטרין העלה שהוא נקרא רמאי. מק’קורמק השיב כי הוא אחד בהיסוסים מסוימים, ובמקביל יעץ לו לחזור לביטקוין באנלוגיה של איאן רוש שחזר לליברפול..

מקור: טוויטר

על אותו שרשור, קהילת הקריפטו ניהלה מיני-ויכוחים בנושא בינם לבין עצמם.

מקור: טוויטר

מהשרשור ניכר שלמרות שהביטקוין הוא המטבע הצפוני הגדול ביותר, לאת’ריום יש מעקב מוצק משלו. פיטר מק’ורמק, שהוא מקסימליסט של ביטקוין, לא ראה תמיכה רבה בעמדתו הקבועה לטובת ביטקוין בשרשור.

לפיכך, בטוויטר הקריפטו היה יום שדה התבוננות והשתתפות במאבקים בין ויטאליק בוטרין לבין היריבים – קלווין אייר, אדם בק ופיטר מקורמק. על מה זה שווה, הטקט שבו טיפל בוטרין בביקורת שווה להעריץ. 

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me