3 סיבות מדוע Ethereum [ETH] עשוי להגיע לירח בשנת 2020

פרסומת פמקס

את’ריום, המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו אחרי ביטקוין, ממשיך להיות בין המועדפים על משקיעים ומפתחים כאחד. זה עלה על ידי XRP בקצרה בשנת 2016 ובשנת 2018, אך מלבד זאת, הוא החזיק בהתמדה בדרגה השנייה ב CoinMarketCap’s מטבעות קריפטוגרפיים מובילים לפי רשימת שווי שוק. אף על פי ש- 2019 הייתה שנה איטית עבור המטבע הקריפטוגרפי, שם נסחרה בפחות מ -10% מה- 13 בינואר 2018 ATH בסך 1432.88 דולר – והגיעה לשיא של 361.40 דולר בלבד ב- 26 ביוני 2019, מצב העניינים עומד להשתנות בשנה. 2020.

מחיר אתריוםמָקוֹר: משטרים

להלן 3 סיבות מדוע מחיר ה- ETH עלול לפגוע בירח בשנת 2020 –

# 1 – Ethereum 2.0 בדרך

בזמן השקתו, Ethereum הודיעה על מפת דרכים לפיתוח 4 שלבים, שבסופו של דבר תביא לכך שאת’ריום יהפוך למחשב-על המסוגל לבצע כל קוד ביעילות. ה 4 שלבים הם כדלקמן –

  • חזית (יולי 2015) – השלב הראשוני שאפשר למשתמשים לכרות את אתרים עם הסכמה של הוכחת עבודה (PoW) ומפתחים לבנות DApps.
  • בית מגורים (מרץ 2016) – השדרוג הניח את הבסיס לשיפורים עתידיים והקל על היזמים להשתמש בפלטפורמת Ethereum ליצירת מינימום מוצרים קיימאיים.
  • מֶטרוֹפּוֹלִין (אוקטובר 2017) – הצעות השבחת Ethereum (EIP) של שלב זה התמקדו באבטחה ומהירות בפלטפורמת Ethereum. היא התנהלה בשני שלבים – ביזנטיון וקונסטנטינופול.
  • רוֹגַע (בשורה לשנת 2020) – עדכון זה יביא סוף סוף אלגוריתם קונצנזוס Proof-of-Stake (PoS) לאת’ריום כדי להפוך אותו ליעיל יותר ולצרוך פחות אנרגיה בין היתר.

אנו נמצאים בשלב המטרופולין ושלב השלווה עומד להתחיל. היזם המוביל בקרן את’ריום פטר ציליאגי אישר לאחרונה כי המזלג הקשיח באיסטנבול אמור היה להיות יזום ב -4 בדצמבר 2019. המזלג הקשיח, שמטרתו להפחית את עלויות הדלק, להגדיל את התאימות עם Zcash, לשפר את יכולת ההרחבה ולהכניס צדדיות בחוזים. , יקרב את אתריום לגרסה 2.0.

שלב השלווה יכלול מספר EIP שיעזרו לאת’ריום להפוך למחשב-על. הם כוללים –

  • שיטת קונצנזוס הוכחת הימור (PoS) – אחד השדרוגים המרתקים שיקבל את’ריום הוא המעבר לשיטת הקונצנזוס של PoS מ- Proof of Work (PoW). שיטת קונצנזוס PoW כוללת פתרון בעיה מתמטית מורכבת לאימות חסימה, ובכך, מטבעות קריפטוגרפיים שלי. השיטה ספגה ביקורת קשה על כמות האנרגיה הגבוהה שהיא צורכת. עם זאת, פרוטוקול קספר, אשר ישתמש בשיטת ה- PoS, ידרוש מבעלי אתריום לשים את ה- ETH שלהם כדי לאמת עסקאות ברשת. לאחר אישור על חסימה, משתמשים בהימור יזכו בתגמולי חסימה ובדמי רשת. שיטה זו, מכיוון שהיא אינה דורשת כרייה כלשהי, תהיה הרבה יותר חסכונית באנרגיה.
  • רסיסים – Sharding הוא פתרון לשינוי גודל באת’ריום. בשבירה, עסקאות מחולקות בין קבוצות צמתים המכונות רסיסים. כל רסיס מעבד את מערך העסקאות שלו, במקום לעבד את כל העסקאות ברשת. באופן זה ניתן לעבד מספר עסקאות במקביל.
  • eWASM – Ethereum WebAssemly (eWASM) הוא תחליף למכונה הווירטואלית של Ethereum (EVM). זה יאפשר למפתחים לקודד בשפות שאינן של Ethereum – Solidity. כמו כן, זה יהפוך את אתריום ליותר תכליתי – מה שמאפשר לכתוב הרבה יותר פונקציות בחוזים חכמים ולפרוס על הבלוקצ’יין במקום לבצע מזלג קשה לאותו דבר..
  • פְּלַסמָה – פלזמה היא גם שדרוג שמטרתו לשפר את יכולת ההרחבה של Ethereum. בפלזמה, רשתות צדדיות או “רשתות ילדים” יוצגו על גבי בלוקצ’יין הראשי של את’ריום לעיבוד עסקאות. על ידי כך תצטמצם האפשרות לפקוק את הבלוקצ’יין הראשי של את’ריום.
  • ראיידן – רשת Raiden, כמו פלזמה, היא פיתרון להרחבה עבור Ethereum, בדומה למה שרשת הברק היא לביטקוין. הפתרון של Raiden ייקח עסקאות מחוץ לרשת, ויהפוך אותן לכמעט מיידיות, זולות ופרטיות יותר.

ב- Ethereum 2.0, מייסד שותף של Ethereum, ג’ו לובין אומר שזה יפתור בעיות רבות למגוון משתמשים – החל מעסקים לבנקים וכלה בצרכנים.

 “זה יאפשר לנו לבנות מערכת הרבה יותר מדרגית בזמן ויאפשר לנו לבנות סוגים שונים של סביבות ביצוע ממוקדות לסוגים שונים של בעיות. ארכיטקטורות שונות יעילות יותר עבור תחומי בעיה שונים. “

עבור ארגונים ובנקים, השדרוג הוא חדשות טובות מכיוון שהוא נותן פתיחת דלתות נוספות לחדשנות עבורם. Ethereum Enterprise Alliance (EEA) הוא ארגון המתמקד בפיתוח מפרט פתוח ובלוקצ’יין פתוח שמניע פעולה הדדית של עסקים וצרכנים ברחבי העולם. חבריה כוללים חברות כמו Accenture, Cognizant, Ernst & יאנג, מיקרוסופט ו- Price Waterhouse Coopers (PwC). לאחרונה הצטרפה לארגון גם ענק הבנקאות של בריטניה סטנדרט צ’רטרד.

השלווה תכלול יישום של כמה מהפתרונות הנ”ל שהופכים את אתריום ליעיל יותר, מאובטח, רב-תכליתי ונוח לשימוש. לפיכך, עם Ethereum 2.0, אנו יכולים לצפות ליותר מקרי שימוש עבור Ethereum, בעיקר פתרונות מבוזרים מדרגיים לעסקים, בנקים וצרכנים, אשר בתורם יגדילו את אימוץ ה- ETH..

מס ‘2 העתיד של Ethereum עשוי לקבל אישור רגולטורי מ- CFTC

עתיד אתרימָקוֹר: לְסַלֵף


נגזרות ביטקוין יצרו לעצמן שוק גדול. אבל, אתרים עתידיים (לא מוסדרים) מתעדכנים לאט לאט. BitMEX, OKEx (חוזים עתידיים), קראקן (חוזים עתידיים), דריביט ובינאנס JEX הם חלק מהבורסות המובילות המציעות חוזים נצחיים של את’ריום. חוזים עתידיים של Ethereum נסחרים בבורסות כמו BitMEX, Huobi DM, OKEx (futures), Kraken (futures) ו- Deribit. ישנן גם שלל בורסות אחרות המציעות נגזרות אתריום. הם כוללים את BiBox, Gate.io (עתידיות), BTSE (עתידיות) ביטפינקס (עתידיות) ובסיסי בריטניה. מונפקס.

נפח נגזרות אתריום, אם כי קטן בהרבה בהשוואה לנגזרות ביטקוין, הוא הגון. בזמן העיתונות, נפח ה- ETHUSD הפועל 24 שעות ביממה של BitMEX הוא מעל 165 $ מ”מ, מה שהופך אותו למוביל ביותר בקרב חוזים נצחיים של Ethereum. נפח ה- ETH_CQ 24 שעות ביממה ב- Huobi DM הוא מעל 288 $ מ”מ.

הסיבה לכך שנגזרות את’ריום עשויות להפוך למחליף משחק בשוק הקריפטו משום שהיא עשויה לקבל אישור רגולטורי מנציבות הסחר בחוזים עתידיים על סחורות (CFTC) בקרוב. באוקטובר, יו”ר CFTC, הית ‘טרברט, הציע כי החוזים העתידיים על אתריום עשויים להיות מוסדרים בחצי השנה הקרובה עד שנה..

“הייתי אומר שסביר להניח שתראה חוזה עתידי בחצי השנה הקרובה לשנה הבאה,”

אמר טרברט בזמן שדיבר בשבוע הפינטק של DC באוקטובר.

אישור נגזרות אתריום יפתח דלתות חדשות בפני משקיעים מוסדיים, וסביר להניח שמחיר אתריום יגיע לשיאים חדשים כשזה יקרה..

# 3 עלייתו של DeFi

מָקוֹר: דופק דפי

דבר נוסף שהתבשל באת’ריום הוא יישומי פיננסים מבוזרים (DeFi). סוג מיוחד של DApps מאפשר לאנשים רבים יותר גישה לשירותים פיננסיים כמו הלוואות והשקעות. היופי באפליקציות DeFi הוא שהן אינן נשלטות על ידי רשויות ריכוזיות, אלא על ידי חוזים חכמים.

לדוגמא, בפרוטוקולי ההלוואות, המשתמשים יכולים ללוות נכס קריפטו או מזומן על ידי מתן נכס אחר כבטוחה – ETH, בדרך כלל. לחוב יש ריבית צוברת שיש לשלם אותה יחד עם סכום הקרן. הביטחונות ששולמו גבוהים תמיד מסכום ההלוואה, ואם ערך הביטחונות מתחיל לרדת, אז על הלווה להוסיף את הביטחונות הקיימים יותר בכדי לשמור על הרמה שנקבעה. במקרה שערך הביטחונות יורד מתחת למסוים, הוא נעול ונמכר אוטומטית בשוק הפתוח. כללי ההשאלה בכל אפליקציית הלוואות מוטבעים בחוזים החכמים.

פרוטוקולי DeFi פופולריים כל כך, עד שתוך קצת יותר משנתיים, הערך הכולל הנעול באפליקציות DeFi הגיע לסכום עתק של 650 מ”מ. DeFi Pulse מפרט 20 אפליקציות DeFi, ומתוך 20 אלה 19 מבוססות על Ethereum. לשלושת האפליקציות המובילות, MakerDAO, Compound ו- Synthetix יש ערך של 341 מ”מ, 114 מ”מ ו -99 מ”מ דולר בשווי נעול בכל אחת מהן בהתאמה..

“המטרה של DeFi היא לשחזר את המערכת הבנקאית לכל העולם בצורה פתוחה ונטולת היתר. אתה מקבל את הזריקה הזו רק כל 50 שנה. “

אומר אלכס Pack, שותף מנהל ב- Dragonfly Capital, קרן קריפטו של 100 מיליון דולר.

כרגע דפי הוא שוק קטן, אך יש בו פוטנציאל לשבש שירותים פיננסיים עם מודעות ואימוץ גדולים יותר של אנשים. למעשה, הערך הכולל הנעול ב- DeFi (ב- Ether) הגיע לאחרונה לשיא של כל הזמנים ב- 9 בנובמבר 2019 עם 3.523 ETH. העובדה שדה-פי הופכת שירותים פיננסיים לנגישים יותר לאנשים בצורה מאובטחת, זולה ויעילה, היא טיעון חזק לטובת הנרטיב של שיבוש פיננסי של דפי..

האם אתה חושב שאת’ריום תנצח את ה- ATH לשנת 2018 בשנת 2020? שתף אותנו בדעותיך בתגובות למטה!

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map