ניתוח מחירים 4 באוקטובר: ביטקוין, Ripple [XRP], Litecoin, Credits ו- EOS

פרסומת פמקס

Ripple, Litecoin, EOS ו- Credits מתנתקות מהמגמה הדובית הכללית ורושמת עליות מרשימות יחסית ביום שישי.

EOS עשויה לצלול חזרה ל -2.6 דולר במקרה שתבנית דגל ההמשך תעמוד במרכז הבמה.

שוק המטבעות קריפטוגרפיים מעורב באדום וירוק ביום שישי בעקבות עייפות שבוע המסחר. מרבית מטבעות הקריפטו כולל ביטקוין דחפו מאוד להתאוששות, אולם מכשולים מרכזיים שמרו על עלייה משמעותית. שלושת הנכסים הדיגיטליים הראשונים עשויים לדחוף מעל אזורי עומס ספציפיים של מוכרים. למשל, ביטקוין פרץ מעל 8,500 דולר אך לא הצליח לחדור למשוכה של 8,600 דולר. Ethereum הרוויח מעל 180 $ אבל 185 $ היה אגוז קשה לפיצוח. לעומת זאת, אדווה דחפה כנגד אזורי תמיכה מרכזיים אך לא הצליחה לשבור התנגדות של 0.26 דולר.

במקום אחר בשוק, מנכ”ל אפל טים קוק הבהיר כי ענקית הטכנולוגיה אינה מתכוונת להנפיק מטבע קריפטוגרפי. קוק חושב שחשוב לעשות זה מטבע עדיף להשאיר למדינה.

הערותיו מגיעות על רקע השדולה המתמשכת על השקת המטבע הדיגיטלי מאזניים של פייסבוק בע”מ. יתר על כן, הרגולטורים בארצות הברית דורשים לפגוש את מנכ”ל פייסבוק מארק צוקרברג עד ינואר 2020.

בעוד ההתמודדות הרגולטורית נמשכת, הדיווחים המופיעים אומרים כי חלק מ -28 חברי איגוד מאזניים שוקלים לצאת מהפרויקט. על מאסטרקארד, ויזה ואפילו פייפאל יש רגליים קרות על מעורבותם. סיבה אפשרית לכפות הרגליים הקרות היא להבטיח שהן לא יפגעו במוניטין שכבר בנו עם הרגולטורים לאורך השנים. למעשה, פייפאל לא השתתפה בפגישה של איגוד מאזניים בוושינגטון הבירה שנערכה ב -3 באוקטובר.

ניתוח מחירים של ביטקוין – תרשים XBT / USD לשעה

הביטקוין יוצר דפוס שוורי משולש בעלייה לטווח קצר שמתקרב בהדרגה לפריצה. עם אישור הפריצה, הרגל השורית של ביטקוין תמקד את המשוכה ב -8,500 דולר. המשימה הקשה ביותר עבור שוורי הביטקוין היא להחזיק את המחיר מעל התמיכה העולה בקו המגמה. זה יאפשר להם להגדיל את הערכים אשר יחד עם תמונה טכנית חזקה יותר ונפח גבוה יניעו את הקריפטו לגובה של 9,000 דולר..

טבלת שעות XBT / USDXBT / USD תרשים לשעה לפי ראיית מסחר

בינתיים, התמונה לטווח הקצר מעידה על כך שהמוכרים הם בשליטה. הפרש ההתכנסות הממוצע הנע (MACD) תקוע בתוך האזור השלילי. חוץ מזה, הסטייה השלילית הגוברת מאותתת כי הפעולה הדובית תמשיך לשרוד עד שההתקנה השורית שנדונה לעיל תיכנס לפעולה. קרפטובן, אנליסט עם Tradingview חולק סנטימנטים דומים של פריצה:

“BTC יוצר ספר לימוד משולש עולה שורי חייב לשבור את ההתנגדות ב 8481 כדי לאשר דפוס שורי זה ולהחזיק את קו המגמה התומך. בוא נראה אם ​​שוורי btc יכולים לדחוף תנועות כלפי מעלה בטווח הקצר. “

ניתוח מחירים של אדווה (XRP)


Ripple מטפחת מגמה שורית ביום שישי ונראה שהיא נפרדת משאר המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים. זה בעקבות נפילה שמתרחשת מתחילת אוקטובר. רמת ה- Fib retracement של 38.2% שנלקחה בין שיא הנדנדה האחרון של 2636 $ לשפל נדנדה של 0.2324 $ ריפדה את הירידות שיצרו שפל של 0.24 $..

התיקון כלפי מעלה ביומיים האחרונים ראה את XRP עולה על רמות המפתח כולל הממוצעים הנעים (הן 50 MA והן 100 MA בתרשים לשעה). בנוסף לכך, המחיר חוזר לערוץ המגמה כלפי מעלה. הפרש ההתכנסות הממוצע הנע (MACD) מראה גם כי הקונים לוקחים בחזרה את השליטה.

קינגייפמָקוֹר: TradingView

ניתוח מחירים של Litecoin (LTC)

Litecoin תקוע בטווח שבין $ 52 (תמיכה) ל- $ 57.50 (התנגדות) כבר יותר משבוע. כל הניסיונות לפרוץ את מגבלת הטווח סוכלו על ידי לחץ המכירה הקיים. לדוגמה, הרגל השורית הקטינה ביום שישי הצליחה להישבר מעל ה- 50 MA בתרשים של ארבע שעות, אך הסתחררה ב -57.50 דולר. ליטקוין נסחר כרגע ב -57 דולר על רקע מומנטום דובי.

ראיית מסחרמָקוֹר: TradingView

הסטייה בהתמכרות הממוצעת הנע מרמזת על כך שהמגמה הנוכחית תישאר לרוחב. התאוששות האינדיקטור עלתה מעל הקו הממוצע אך לא הצליחה לשמור על מגמת העלייה. לעת עתה, אנו יכולים לצפות ש- LTC יישאר בטווח עד שיתרחשה פריצה לקראת 60 דולר.

ניתוח מחיר קרדיטים – תרשים CS / BTC 4H

על רקע הירידה בשוק הכללי, CS / BTC צמד המסחר מראה מגמה חיובית מבחינת צמיחה בהיקפים ובמחירים. בתרשים אנו יכולים לראות כי המחיר שוב התאושש מקו התמיכה באזור של 0.0000105-0.0000110 BTC ומתכונן לבדיקה חוזרת של אזור ההתנגדות סביב 0.0000127-0.0000130 BTC. שבירת אזור זה תאפשר למחיר לעלות לאזור של 0.000015-0.000016 BTC. מכירת יתר של אינדיקטורים טכניים יכולה להוות תמריץ נוסף למשקיעים כאשר הם מחליטים להיכנס לתפקיד כמו גם ביצועי חדשות בסיסיים.

נקודות זכותמקור תרשים מאת TradingView

ניתוח מחיר EOS

EOS מפתחת גם מסלול משלה לקראת התאוששות למרות שהתמונה הכללית בשוק הקריפטו היא שלילית. הפריצה המוחלטת בשבוע שעבר הופסקה ב -2.6 דולר (תמיכה גדולה) ופינתה את מקומה לפעולה השורית המתמשכת בתבנית דגל.

TradingViewמָקוֹר: TradingView

המחיר עלה ב -2% ביום והמסחר ב -50 MA בתרשים של ארבע שעות. גם המגמה כלפי מעלה היא מדד הכוח היחסי (RSI). הנמוכים של כתב האישום יצרו דפוס גבוה יותר. בזמן העיתונות, ה- RSI בגיל 50 עדיין מצביע כלפי מעלה ביחס לתיקון המתמשך שעשוי לעלות מעל 0.30 $

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map