חנות Alfacash מאפשרת למשתמשים להשיג חשיפה לקריפטו מבלי להיחשף

פרסומת פמקס

מטבעות קריפטוגרפיים הופכים למיינסטרים. מאישור ויזה ומסטרקארד ועד הפלישה של Paypal ו- Revolut לקריפטו, הקריפטו סוף סוף פגע בהמונים. עם זאת, לאור האופי הבלתי מורשה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, עדיין קיימים מכשולים רגולטוריים רבים העומדים בפני דרכם של מטבע הקריפטו לאימוץ המוני מלא.

אחד המכשולים הללו הוא הדרישות הכבדות של ידיעת הלקוח שלך (KYC) שהקימו מוסדות פיננסיים שהובילו לאחוז הולך וגדל של אוכלוסייה לא בנקאית ותחת בנקאות במדינות מפותחות ומתפתחות..

גם אם משתמשים מצליחים לגשת לשירותי בנקאות, לעתים קרובות הם נשללים משירותים פיננסיים בסיסיים שיעניקו להם אפשרות לשפר את חייהם. מטבעות קריפטוגרפיים מפרישים דמוקרטיזציה ועוזרים לבנק הלא בנקאי: כדי להזיז ביטקוין אתה רק צריך ארנק מקבל, זהו זה. לפי לנתוני הבנק העולמי, 1.7 מיליארד בני אדם לא היו בנקים בשנת 2017.

במטרה לרסן הלבנת הון, מימון טרור ושימושים לא חוקיים אחרים בקריפטוגרפים, הרגולטורים ברחבי העולם אילצו את פלטפורמת ההצפנה לאכוף בדיקות KYC על המשתמשים שלהם. לעתים קרובות זה מוביל לשיטות פולשניות מפלטפורמות קריפטו והרבה כאבי ראש כדי שמשתמשים יוכלו לנצל בתשלום מסיבי.

עם זאת, ישנן חברות במרחב שאושפות פתרונות לבעיות אלה, גם תוך עמידה ב בדיקות KYC. חברה אחת כזו היא חנות אלפקש, בורסת מטבעות חליפין שאינה משמורת, שפועלת מאז 2012.

חשיפה לקריפטו מבלי להיחשף

חנות Alfacash, כחברה מוסדרת התואמת את ההנחיה החמישית לאיחוד הלבנת הון באיחוד האירופי, אוכפת צ’קים של KYC. זה עושה זאת אחרת, אולם באמצעות תהליך המופעל על ידי Sumsub, מובילת שוק המאפשרת אימות KYC כמעט מיידי..

ב- Alfacash, המשתמשים פשוט צריכים להירשם ולאמת את זהותם באמצעות אחד משלושה מסמכי זיהוי שהונפקו על ידי הממשלה:

  • תעודת זהות בינלאומית
  • רשיון נהיגה
  • דַרכּוֹן

לאחר אימות זהותם במסמך שהונפק על ידי הממשלה, הם יכולים להמשיך ולצלם את עצמם כשהמסמך ביד ביד במטרה למנוע הונאה. לאחר צילום הסלפי ובתנאי שהמשתמש והמסמך נראים בבירור בו, האימות הוא אוטומטי לאחר שלוש דקות.

זהו זה. אין סרטונים המחזיקים שלטים בכתב יד, אין סיכונים מיותרים בשימוש במסמכים שלך, ובלי בקשות משפילות הדורשות מידע אישי. לאחר העברת KYC, המשתמשים לא צריכים לעבור את אותו התהליך שוב.

נוסף על כל זה, לעבור דרך KYC אפילו לא נחוץ אם הם מחליפים מטבע קריפטוגרפי לאחר, והוא ככזה נחוץ רק כדי סחר בהצפנות למטבע פיאט. ליישומון הפשוט של Alfastore יש ממשק משתמש ידוע ואינטואיטיבי.

אבטחה היא חשובה ביותר


מעבר לשלבים אלה מחייב באופן טבעי את המשתמשים לשתף מידע רגיש. Alfastore אוכפת הגנה חזקה על נתוני צרכנים במסגרת התקנה הכללית להגנת נתונים (GDPR) עקרונות.

בחלק מהמקרים, הנתונים הרגישים שמועברים מנוצלים ושחקנים גרועים משתמשים בהם כדי לנסות להונות משתמשים. ב כמה מקרים נדירים, הנתונים שהודלפו הספיקו לשחקנים אלה כדי לאיים ולנסות לתקוף משתמשים שיעברו אחרי אחזקות המטבע שלהם.

פעל על פי עקרונות ה- GDPR והקפדה על כך שנאסף מעט מידע ככל האפשר מבטיח את בטיחות המשתמש. עבודה עם מנהיגי שוק וארגונים אמינים מדגישה עוד יותר את מחויבותה של אלפסטור לביטחון.

בסופו של דבר, פירוש הדבר ש- Alfastore היא פלטפורמת מסחר מאובטחת של מטבעות קריפטוגרפיים. מכיוון שלא מדובר בפלטפורמה של משמורת, משתמשים יכולים להתחיל לסחור במוצרי הקריפטו שלהם מיד לאחר ההרשמה במקרה של עסקאות קריפטו-לקריפטו, או לאחר שעברו דרך KYC במקרה של עסקאות פיאט לקריפטו..

 בעתיד, אלפסטור מרחיבה את המערכת האקולוגית שלה באמצעות עיבוד מטבעות ושירותי ארנקים. הפלטפורמה כבר תומכת ברוב ההצפנות המובילות כולל BTC, ETH, XRP ו- LTC. הוא תומך גם באסימונים עיקריים ממרחב הכספים המבוזר (DeFi), כולל UNI, YFI, DAI, MKR וביטקוין עטוף..

א רשימה מלאה של קבצי קריפטו נתמכים ניתן למצוא באתר הפלטפורמה. Alfastore אמורה להוסיף גם מבצעים, הנחות ותוכניות מיוחדות אחרות שיעזרו למשתמשים המשולבים לחלל הקריפטו.

החברה מנוהלת על ידי צוות יצוא בכלכלת קריפטו ותכנות המאמין בתוקף בכוחם של מטבעות קריפטוגרפיים. מטרתה לבנות עסק בר קיימא ושקוף תוך מתן משתמשים והזדמנויות בתשלום נמוך. אתה יכול הירשם לפלטפורמה להתחיל לסחור בקריפטו מבלי להיחשף.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map