banner
banner

דרמת המזלג של BCH הופכת את מורקייר לעת עתה ויטאליק קופץ למכה על קרייג ווייט

פרסומת פמקס

המאבק על זיוף BCH בין רוג’ר ור וקרייג רייט העלה מספיק דרמה ברחוב כששניהם העיפו מכות זה על זה. אבל לפני שזה יכול היה להירגע לחלוטין נראה שמשקל כבד אחר הצטרף למאבק. אויביו הוותיקים ויטאליק וקרייג נכנסים כעת לקרב מילולי על הרשתות החברתיות.

ויטאליק וקרייג רייט מעולם לא היו באותו דף

בעוד שהדברים נראו רחוקים מההתיישבות בין ור ורייט סביב Bitcoin Cash Fork, נראה כי קרב חדש צץ ברשתות החברתיות ימים ספורים לפני המועד שהוכרז על המזלג. זה היה עד כי ויטאליק ורייט העירו הערות זו נגד זו.

כאשר טים קופלנד שיתף חדשות על הערותיו של קרייג על המזלג, הוא ציין כי “ויטאליק בוטרין מאמין שקרייג רייט לא צריך להיות קול”

ויטליק בוטרין סבור שקרייג רייט לא צריך להיות קול. בעוד שרבים אינם מסכימים עם אמונותיו, טקטיקותיו והתנהלותו – אני מאמין שיש לו זכות, כמו כל אחד, להישמע. אז הנה הצד שלו. @VitalikButerin @JihanWu @CobraBitcoin # ביטקוינקש #crypto https://t.co/W4AcMkT5Fi

– טים קופלנד (@Timccopeland) 12 בנובמבר 2018

עליו ענה ויטליק “קרייג רייט בהחלט צריך שיהיה לו קול. אבל כך, כולנו צוחקים מהטיפשות שלו. “

ויטליק בוטרין סבור שקרייג רייט לא צריך להיות קול. בעוד שרבים אינם מסכימים עם אמונותיו, טקטיקותיו והתנהלותו – אני מאמין שיש לו זכות, כמו כל אחד, להישמע. אז הנה הצד שלו. @VitalikButerin @JihanWu @CobraBitcoin # ביטקוינקש #crypto https://t.co/W4AcMkT5Fi

– טים קופלנד (@Timccopeland) 12 בנובמבר 2018

לפני כמה ימים השיב קרייג רייט גם בציוץ של ויטאליק וקרא לו מטומטם

הודל

איזה מטומטם https://t.co/5Jml7Gvxxb

– ד”ר קרייג רייט (@ProfFaustus) 11 בנובמבר 2018

ויטאליק בוטרין וקרייג רייט לא היו החברים הטובים ביותר אי פעם, שכן הם נראו מחליפים הערות מילוליות זה נגד זה מזה זמן מה. העיקר, באפריל כינה בוטרין את קרייג רייט “הונאה”. לאחר מכן הוא השמיע את דעתו באומרו כי סמל ה- BCC של חיבור ה- Bit שנכבש כעת צריך להיות ידוע כעת בשם Bitcoin Craig. הוא גם דחה את הטענות לפיהן קרייג רייט היה סאטושי נקאמוטו (כפי שטען קרייג רייט)

ויטליק בוטרין, שאין לו קשר מרכזי לביטקוין קאש, דן בשבוע האחרון במחלוקת בטוויטר. נראה היה שהוא נראה בצד של ABC כיוון שמורת רוחו של קרייג רייט כבר היה גלוי לעין. בעבר הוא צייץ גם באוגוסט וביקש מקהילת BCH שלא ללכת בעקבות קרייג רייט.

על קהילת ה- BCH לא להתפשר עם קרייג רייט כדי “להימנע מפיצול” ועליה לאמץ אותה כהזדמנות להתנחל ולדחות אותו באופן סופי. ביטקוין קרייג (BCC) יכול לקחת את סמל הטיקרים מהמטבע הקריפטוגרפי שכבר לא עבר אותו הוא יורש הולם..

– ויטאליק שאינו נותן את’ר (@VitalikButerin) 22 באוגוסט 2018

אירועי מזלג היו שנויים במחלוקת, אך זה שאנו עדים לו בקהילת ביטקוין קאש הוא משהו שתעשיית הקריפטו עדיין לא הייתה עדה לו. ביטקוין מזומן (BCH), שהתקיים כמזלג של ביטקוין קריפטוגרפי מרכזי, מתקרב במהירות למזלג משלו וגם מביא מחלוקת גדולה בהרבה אז התכנסה בהפרדתו מהביטקוין..

הקהילה חולקה בין Bitcoin Cash ABC ו- Bitcoin Cash Satoshi’s Vision (SV). הכיוון של ABC, המוצע על ידי צוות הפיתוח של ABC, הוא המזלג המועדף על ידי השוק ומגובה על ידי Bitmain כמו גם רבים אחרים. מצד שני, SV הוא הגרסה המוצעת על ידי קרייג רייט, הדמות השנויה במחלוקת שטוענת שהיא סאטושי נקמוטו..

בעוד בעלי העניין ב- BCH ציפו לרגיעה מסוימת בין השניים ככל שמתקרבים תאריכי המזלג, הדברים פשוט הלכלכו הרבה יותר כששני הצדדים הצליפו זה בזה בכל הרשתות החברתיות. צצו סרטונים והיו הערות מילוליות זו נגד זו. ועכשיו עם כניסתו של ויטליק נראה כי אין אור בקצה המנהרה. מה הולך לקרות עם המזלג הוא משהו שנדע רק ב -15 בנובמבר. המשך לעקוב

האם קהילת BCH תראה איזושהי תוצאה טובה מתוך המזלג הזה או שהיא הולכת לרדת לטמיון? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me