banner
banner

סטראטיס מביאה את Blockchain כשירות לכל העסקים באמצעות פלטפורמת C # Native שלה

פרסומת פמקס

7 בינואר 2021, לונדון, בריטניה – סטראטיס נוצר למטרה פשוטה – לספק לארגונים פתרונות בלוקצ’יין כשירות (BaaS), שנועדו ליישם ארכיטקטורת בלוקצ’יין מורכבת בשפות קידוד רגילות, המשמשות חברות יומיומיות הרחק מנישת ההצפנה. 

היא עושה זאת באמצעות פתרונות ענן, תמיכה בבניית יישומי C # ו-.NET, לצד התאמה אישית של כלים באמצעות פרוטוקול הקוד הפתוח שלה. התוצאה של זה? סטראטיס פותח את כוחה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין לעסקים המיינסטרים, ופותח את שוק המיינסטרים לתעשיית הבלוקצ’יין – שני שילובים חזקים.

חברות שמוצאות את עצמן מסתמכות על מערך הכלים Stratis ייגשו למסגרת בניית בלוקצ’יין פחות יקרה ופחות מורכבת. חברות כבר לא צריכות לרכוש ולנהל את הצמתים המלאים שלהן, והן גם לא צריכות לבנות תשתית בלוקצ’יין מאפס – משהו שהוא נישה ומהווה חסם כניסה עצום לפי עלות הגדרה לכל החברות הגדולות מלבד הגדולות. יתר על כן, עסקים הזקוקים לתמיכה בחוזים חכמים ישמחו לגלות כי סטראטיס תומכת במכונות וירטואליות באמצעות פלטפורמת הענן Azure של מיקרוסופט.

סטראטיס – מותאם לשלמות

סטראטיס מחזיקה בכמה ערכי מפתח ההופכים אותה לבחירה אופטימלית עבור פעולות בלוקצ’יין – ביזור, פרטיות, מדרגיות, פרקטיות, נגישות, אמינות, אבטחה וביצועים. כדי להבין זאת טוב יותר, חוסמי סטראטיס מריצים מספר צמתים מלאים מבוססי ענן, כך שניתן לבטח את הביזור. הפרטיות מובטחת – באמצעות הצפנה קריפטוגרפית, כל העסקאות והתקשורת נשארות פרטיות. סטראטיס גם מעוניינת לספק מידה ניתנת להתאמה של מדרגיות, המושגת באמצעות שימוש אינטואיטיבי בכלי צד. 

חברות המעוניינות למנף את כוחן של חוזים חכמים חייבות לדעת זאת סטראטיס היא הפלטפורמה היחידה המספקת תמיכה לביצוע C #, כך שמפתחים יכולים לקודד ביעילות תוכניות האכיפה העצמית תוך שימוש בכלי הפיתוח הקיימים שלהם והידע הקיים בשפת תכנות עשירה ורב-תכליתית. סטראטיס פועלת גם על מנת להקל על תקשורת בין שרשראות בין חוזים הפועלים במערכת האקולוגית של סטראטיס לבין אלה הפרוסים בבלוקצ’יין את’ריום, ומכאן להגדיל את התאמתם לעולם הקשור בימינו..

החלף STRAX על Binance

ב ספטמבר 2020, הצוות הציג את STRAX, פרוטוקול חזק יותר שנועד להשתלב ללא דופי במודל העסקי הקיים של הפלטפורמה. אסימני STRAT שהוטבעו בעבר הוחלפו לאסימני STRAX על בסיס 1: 1 באמצעות Binance. בעקבות השינוי, סטראטיס תציג סדרה של תכונות מתקדמות אחרות, כגון STRAX SideChain, Stratis InterFlux, תמיכה ב- SegWit, היערכות קרה, ספריית האפליקציות DeFi, כלי פיתוח IoT ורבים אחרים.. 

מכיוון ש- STRAX מבוסס על מנגנון ההסכמה של הוכחת המניות, משתתפי הרשת יכולים לקבל תגמולים מבוססי אסימונים בתמורה להעמדת אסימוני ה- STRAX שלהם. סטראטיס מודע היטב לסיכוני האבטחה הנובעים מאחסון ארנק חם, ולכן הצוות החליט להשתמש בהימור קר לצורך אבטחה סמלית אידיאלית..  

2021 – השנה לסטראטיס & BaaS 

ברבעון הראשון של שנת 2021, סטראטיס תשיק את ערכת פיתוח אחדות (המאפשר שילוב של NFT וזהויות מבוזרות בתוך המערכת האקולוגית של המשחק), ספריית תוכנת DeFi (קטלוג של חוזים חכמים סטנדרטיים של C #), סטראטיס DAO (אמצעי למימון פיתוחים מהדור הבא באמצעות הצבעה), חוזי מערכת סטראטיס (הכנסת לוגיקה בשרשרת ופישוט תהליכים המונעים על ידי משתמשים), וה- ארנק נייד עם תמיכה באסימונים (אסימונים תומכים שהונפקו ב- Cirrus Sidechain). 

ברבעון השני של שנת 2021, סטראטיס תשיק את ערכת פיתוח פיתון (המאפשר לקודדי פייתון לבנות על סטראטיס), ערכת פיתוח IoT (נועד להציג פתרונות Stratis לחומרת IoT), א גרסה חדשה של Proof-of-Stake (מתגאה באבטחה משופרת ותכונות נוספות), אורקלס סטראטיס (אמצעי מבוזר לגישה לנתונים מחוץ לרשת), ותמיכה של Dex Mobile (המאפשרת מסחר סלולרי של אסימוני SRC20). 

ברבעון הרביעי 2020, סטראטיס השיקה את יכולת הפעולה האינטרמית של Ethereum (הידועה בשם InterFlux, שאפשרה שימוש באסימני STRAX עטופים ברשת Ethereum), לצד STO & פלטפורמת נכסים דיגיטליים (המספקת את הכלים הדרושים לניהול הצעות אסימון).

עם כל כך הרבה שקרה בשנה שעברה, וכל כך הרבה באופק, 2021 נראית שנה מבטיחה עבור סטראטיס. לחץ כאן כדי גלה עוד על איך סטראטיס משנה את העולם בלוקצ’יין אחד בכל פעם.

עקוב אחר סטראטיס בטוויטר – https://twitter.com/stratisplatform

הצטרף לאקדמיה למפתחים סטראטיס – https://academy.stratisplatform.com/

בדוק את סטראטיס ב- GitHub – https://github.com/stratisproject

קרא את החדשות האחרונות של סטראטיס – https://www.stratisplatform.com/news/

פרטי יצירת קשר בתקשורת

שם איש קשר: צוות PR Press של Bitcoin PR

דוא”ל ליצירת קשר: [מוגן בדוא”ל]

קבוצת סטראטיס בע”מ היא מקור התוכן הזה. הודעה לעיתונות זו מיועדת למידע בלבד. המידע אינו מהווה ייעוץ השקעה או הצעה להשקעה. מטבע וירטואלי אינו מטבע חוקי, אינו מגובה על ידי הממשלה, וחשבונות ויתרות ערך אינם כפופים להגנת הצרכן.

על Bitcoin PR Buzz: Bitcoin PR Buzz משרת בגאווה את צרכי הפצת ההודעה לעיתונות הקריפטו של חברות סטארט-אפ בבלוקצ’יין מעל 8 שנים. קבל את שלך הפצת הודעה לעיתונות של ביטקוין היום.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me