banner
banner

פולקסווגן יוצרת עוד שותפות עם Blockchain עבור IOTA עבור “CarPass דיגיטלי”

פרסומת פמקס

פולקסווגן, אחת מחברות הרכב הבודדות שקיבלה והתנסתה בטכנולוגיות בלוקצ’יין. היא הקימה הרבה שותפויות עם חברות בלוקצ’יין בכדי לנצל את הפוטנציאל העצום שהיא מציעה לתעשיית הרכב הכוללת תחזוקה, לוגיסטיקה, רכבים עם נהיגה עצמית ופתרונות מיוחדים כגון מדדי מרחק. במהלך שנערך לאחרונה, פולקסווגן שותפה עם פרויקט IOTA להשקת מוצר העבודה הראשון שלה שנקרא Digital CarPass.

CarPass דיגיטלי – העתיד של הערכת קילומטראז ‘

הפרויקט עליו עבדו IOTA ופולקסווגן הוא שירות המכונה “Digital CarPass”. זה כמו כרטיס דוח לרכב המשתמש בספר חשבונות מבוזר על מנת להבטיח נתונים כמו קילומטראז ‘אמינים. לצורך פיתוח הטכנולוגיה הקליטה פולקסווגן את קרן יוטה, עמותה בברלין ואחת היוזמות הידועות בקהילת הצפנה..

ראש בלוקצ’יין ראש פולקסווגן, בנימין סינרם, באירוע בתל אביב, ישראל, פירט על 5 טייסי הבלוקצ’יין שענקית הרכב רדפה אחריהם, שהיוזמה עם IOTA הייתה הרחוקה ביותר בפיתוח. IOTA ופולקסווגן הודיעו על שותפותן בפברואר 2018, אך חדשות אלה מסמנות את ההתפתחות הגדולה הראשונה במאמציהם המשותפים להביא את IoT לתעשיית הרכב. ההשקה תהווה אבן דרך לפרויקט, ובדיקה ציבורית שתאפשר להם לאמוד יעילות ואיכות. סינרם אמר כי CarPass יושק בתחילת 2019.

גם IOTA שיתפה את אותן חדשות באמצעות ידית הטוויטר שלה

“לפיתוח הטכנולוגיה, # וולוו טפח על #יוֹטָה קרן, עמותה בברלין ואחת היוזמות הידועות ביותר ב #crypto קהילה. סינרם אמר את זה #CarPass יושק בתחילת 2019. ” #VW #סְבַך # SmartMobility https://t.co/sKGFBrQLSK

– חדשות IOTA (@iotatokennews) 26 באוגוסט 2018

קראו גם: ארנק שולחן העבודה המשולש המיוחל של IOTA של IOTA סוף סוף כאן, MIOTA קופץ 4%

פולקסווגן ובלוקצ’יין- התאמה מושלמת

בנאומו, בנימין סינרם, דיבר גם על יישום נוסף של בלוקצ’יין, צוות סינרם מפתח ספר ספר פתוח למעקב אחר שרשרת האספקה ​​של מכוניות מיצרן ללקוח..

פרויקט נוסף הוא “פרוטוקול טעינה” לרכבים חשמליים הפועלים ברשת את’ריום שתוכננה על ידי Energy Web Foundation, הדומה ל- Iota אך מתמקד ביישומי קריפטו בתעשיית האנרגיה..

סינרם גם הציג פרויקט שהתמקד בתיעוד קוד התוכנה המוטמע ברכבים מסוימים. בדוגמה שנתן,

“אם יש תאונה, blockchain מאפשר לנו לתעד ולהוכיח את גרסת התוכנה הנוכחית של המכונית. יש לנו הוכחה פומבית לשלמות הנתונים. ”

באופן פוטנציאלי, טכנולוגיה מסוג זה יכולה לספק מענה לשערוריית רמאות פליטת הסולר של החברה, בה הודתה פולקסווגן בתכנות המנועים של כמה דגמים לייצר פליטות נמוכות מהרגיל כאשר נבדקו הרכבים..

ביוני השנה נשמעה פולקסווגן בשותפות עם חברת CarVertical מבוססת ליטא, שפיתחה פלטפורמה לדיווחי היסטוריה של מכוניות משומשות. הוא אף התווסף לחממת הניידות העתידית של פולקסווגן (פולקסווגן) בדרזדן. לדברי נציגים, CarVertical נחשב להצעת המטבע הראשונית (ICO) המצליחה ביותר. הצוות הגיע למטרתו, לאחר שגייס כמעט 20 מיליון דולר במהלך קמפיין ה- ICO בינואר 2018. אפליקציית רשומות ההיסטוריה נועדה למנוע הונאות מכוניות משומשות, כאמור בבלוג carVertical. באפליקציה, משתמש עשוי למצוא רשומות לפי מספר זיהוי הרכב (VIN) ברכב שנמצא בדרכון הטכני שלו או על גוף המכונית..

באתר פולקסווגן בבלוקצ’יין נכתב כי דגמי הבלוקצ’יין מכסים מספר גישות שונות, שלכולן משותף אחד: הן מאובטחות מאוד. וקבוצת פולקסווגן מעוניינת להשתמש במאפיין האבטחה וההטמעה של בלוקצ’יין בווירטיקים שונים של חברת רכב הכוללת יישומי תחזוקה, לוגיסטיקה ודיגיטל לפתרונות מיוחדים כגון קריאות מד מרחק..

עם סוג המאמץ, צוות הבלוקצ’יין בפולקסווגן משקיע את זה נראה כאילו הוא עומד לשנות את הדרך בה תעשיית הרכב פועלת.

האם פולקסווגן תצליח לשנות את אופן הפעולה של תעשיית הרכב? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me