banner
banner

Chainlink [LINK] משאבות על פסיכולוגיה הפוכה? מעל 50 מיליון דולר במכנסיים קצרים חוסלו

פרסומת פמקס

ב- 15 ביולי פרסם Zeus Capital LLC א דוח מחקר שכותרתו, ‘The Chainlink Fraud Exposed’. הטענות נגד SmartContract, מפתח הפרוטוקול כוללות הצעת אבטחה בלתי חוקית, ממשל ובקרה מרכזית, שיווק מזויף, הכרזה על שותפות מזויפת ומה לא. 

ההיגיון ידרוש ירידת מחירים תלולה לאחר גילוי כזה. עם זאת, לאחר שהריץ את התיאוריות וההאשמות שלהם במשך 24 יום, נראה שזאוס קפיטל הפסיד בפני השואבים (או שמא הם השואבים עצמם?).

כלכלה פשוטה תאמר לכם כי ביקוש והיצע הם שני הגורמים המניעים את מחיר הנכס. עם זאת, מי שנסחר בבורסות נגזרים מתחרה בהזמנות הארוכות והקצרות. הקונה של חוזה קצר צריך למצוא מוכר ולהיפך. כאשר המאזן טיפים יתר על המידה לטובת צד אחד, ההזדמנות לגרום לסחיטה או לחיסולים הופכת להיות בת קיימא.

מחיר פעולה

LINK הושג רק מתחת ל -9 דולר ביום פרסום הדו”ח. לאחר מכן זה אפילו מתחיל מגמת ירידה עם שיאים גבוהים ונמוכים נמוכים יותר עד להיפוך מהיר מעל 6.5 $. זה יכול להיות בגלל שילוב של מוכרים שמזמינים רווח ומוכרים קצרים מפעילים לחץ על השוק.

לינקוסד קראקןLINK / USD תרשים יום אחד על קראקן (TradingView)

עם זאת, מאז המהפך למרות אזהרות והאשמות מתמשכות מצד זאוס קפיטל, Chainlink [LINK] המשיך את המהלך כלפי מעלה לשיא מעל 14 $..

אתמול, לפני העלייה ממש לפני העלייה הם צייצו כי MakerDAO ו- Compound מגבים מאורק התמחור של Chainlink. יחד עם זאת, קריאה ל- SEC לבדוק את הנושא. כל העניין הוצג בחוזקה בטוויטר.

מְאוּשָׁר! ראשון @MakerDAO, לאחר מכן @compoundfinance חוזרים אחורה מהאורקל של Chainlink הלא אמין ולא בר קיימא. $ LINK יורד.

DYOR & קרא את דוח החקירה – https://t.co/j5F8FMNkQU pic.twitter.com/28EAaHHQiV

– זאוס קפיטל (@ZeusCapitalLLP) 8 באוגוסט 2020

באופן חשוד מספיק, ההזמנות הקצרות של זאוס קפיטל יכולות להיות תרומה להסוות את הגעגועים המסיביים. סוחר קריפטו בולט נצפה,

הקצר (אם זה הם) היה חלק מקמפיין המשאבות. הם הבינו את האופי המנוגד של פסיכולוגיית הקריפטו והשתמשו בה לשאיבה. ככל הנראה כל ההפסדים היו זעירים בהשוואה לרווח שהפיקו לאורך זמן.

יתר על כן, ה- FUD היה סיבה מספקת עבור לווייתנים לנצל את הנזילות הקצרה. אם זאוס קפיטל היה כנה בגישתם או לא, לא באמת משנה עכשיו.

חיסולים

ב- Aave, פעולת המחירים של LINK (PA) גרמה לחיסולים מאסיביים של מעל 25 מיליון דולר. לפי הדיווחים על שעון aave, ההלוואות ב- USDC היו אלה שסבלו מרוב הפירוקים עד 96% מיליון. יתר על כן, לבורסות ריכוזיות כמו Binance, FTX, Huobi וכן הלאה יש חלק משלו בפירוקים.

קישור בינאנס עניין פתוחLINK / USDT חוזים עתידיים על תרשים ריבית פתוחה של Binance ל -4 שעות

רק ב- Binance, קרן הביטוח LINK / USDT צמחה ביותר מ -2 מיליון דולר, עם יותר מ -29 מיליון דולר ירידת פלאש ב- OI המצביעה על חיסולים קצרים.

התוכנית המושלמת

לדברי מומחים רבים, מדובר בקמפיין משאבות משוכלל ולא בדבר חדש בקריפטו. Meltem Demirors, ה- CSO של Coinshares הערות,

ה @ZeusCapitalLLP קמפיין “פעיל קצר” $ LINK מרגיש כמו עלילה שיווקית משוכללת בכדי לתמוך ולהעלות מחירים גבוהים כמה לדעתך הם הוציאו על (א) מודעות טוויטר (ב) אתר ו- (ג) כמה אנשים לטרול בטוויטר?

בשנה שעברה, תומכי BSV בראשות קרייג רייט וקלווין אייר עשו דבר דומה על ידי יצירת FUD סביב זכויות היוצרים של ביטקוין. מחיר BSV ממשיך להגיע לשיאים חדשים למרות החשיפה מאחורי החזית.

שוב בזה!

תיק DeFi של זֶה נמצא כי כתובת מסוימת חווה את אחד החיסולים הגדולים של מכנסי LINK ב- Aave. לינקסאקה (alias) במעקב אחר התיק אתמול מצא כי מחיר הפירוק של למעלה מ -6 מיליון דולר בהלוואות LINK עמד על 11.8 דולר. מאוחר יותר הוקפצו ביטחונות נוספים כאשר המחיר החל לעלות כלפי מעלה.

נכון לעכשיו, לחשבון יש יותר מ- 6.3 מיליון דולר בהלוואות LINK ששווין הנקי הוא 2.3 מיליון דולר. ייתכן שהחשבון הנ”ל שייך גם לזאוס קפיטל.

יתר על כן, LINK ממשיכה להיסחר מעל 12.7 $ עם נפח מסחר ניכר גואה בבורסות כמו Huobi. המטבע הקריפטוגרפי נמצא כרגע בשלב גילוי מחירים עם הרבה FUC ו- FOMO סביבו.

מה תהיה אסטרטגיית ההשקעה שלך או דעתך על Chainlink [LINK] כרגע? אנא שתף ​​אותנו בדעותיך. 

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me