banner
banner

היום בקריפטו: קבצי Coinbase להנפקה | הבנקים המרכזיים צפו בדולר חול של איי בהאמה יוצא לשידור חי | ג’פריס ראש המניות קוצץ חשיפה לזהב להשקעה ב- BTC

פרסומת פמקס

שוק הקריפטוגרפים ממשיך להתחזק לאחר העצרת מלאת הפעילות ביום חמישי בביטקוין (BTC) ובאת’ריום (ETH). מכיוון ששתי ענקיות הצפנה הללו עושות הפסקה רגעית ומתאגדת, XRP לקחה את החיוב בעלייה של 5.7% ונסחרה במחיר של 0.59 דולר בזמן העיתונות..

חוץ מזה חלו התפתחויות מעניינות נוספות כאשר פעולות מוסדיות נמשכות קדימה. להלן שלושת הסיפורים המובילים כיום בקריפטו.

  • החלפת קבצי Coinbase בקריפטו בהנפקה עם ה- SEC האמריקני.
  • בנקים מרכזיים עוקבים מקרוב אחר ההתפתחויות כאשר איי בהאמה מציגה מטבע דיגיטלי משלה ‘דולר חול’
  • כריסטופר וודס, ראש מניות בג’פריס גוזם את חשיפת הזהב שלו לטובת ביטקוין (BTC)

קבצי Coinbase להנפקה עם ה- SEC האמריקני

מוקדם יותר היום, Coinbase החלף מטבעות קריפטוגרפיים טיוטת רישום לרשות ניירות ערך האמריקאית (SEC) לצורך הנפקה ראשונית לציבור. ההודעה מגיעה בדיוק בזמן שביטקוין (BTC) ניפץ רשומות חדשות מדי יום.

Coinbase, שהושק בשנת 2012, מונה כעת למעלה מ- 35 מיליון איש ברחבי 100 מדינות הנסחרות בקריפטו. בבורסה יש יותר מ -300 מיליארד דולר בהיקף הנסחר הכולל עם נכסים בשווי של מעל 25 מיליארד דולר בפלטפורמה. על פי חוקרת מסארי מירה כריסטנטו, Coinbase יכול לבקש הערכת שווי בכל מקום קרוב ל 28 מיליארד דולר.

בעקבות הודעת ההנפקה של Coinbase אנו מעריכים את החברה בסכום של 28 מיליארד דולר. Coinbase היא אחת הבורסות הבולטות עם נפח יומי של מיליארד דולר בדצמבר -20.

בדוק את המודל שלנו וערוך אותו להנחות שלך. https://t.co/BQeSAxUd5j

– מירה כריסטנטו (@asiahodl) 18 בדצמבר 2020

התחזית של מסרי להערכת שווי Coinbase באה בהתחשב בכל הגורמים כמו עמלות משמורת, עמלות מסחר וקריטריונים אחרים. ובכן, אם יתברר שהערכות השווי נכונות, זו יכולה להיות אחת ההנפקות הגדולות ביותר שמכות ענקיות טכנולוגיה ופיננסיות כמו ויזה ופייסבוק.

הבנקים המרכזיים עוקבים מקרוב אחר ההתפתחויות כשדולר החול של איי בהאמה עולה לאוויר

המטבע הדיגיטלי של הבנק המרכזי של איי בהאמה (CBDC) דולר חול עכשיו חי מכיוון שכל אוכלוסיית 390,000 יכולה להשתמש בו לביצוע תשלומים ברחבי הארץ. עסקה עבור דולר החול מתרחשת באמצעות יישום מקומי. בשיחה עם רויטרס הסביר Dawn Sands, הבעלים של NRG – בית קפה בנסאו – את החוויה ממקור ראשון בשימוש בדולר החול. חולות אמר:

“זה מיידי – אני מקבל הודעה והוא מתקבל. ברגע שאנשים נהיים נוחים ומשכילים, אני חושב שזה יהיה גדול “.

בעוד בהאמה היא מדינה קטנה מאוד, דו”ח רויטרס מציע כי הבנקים המרכזיים הבולטים בעולם עוקבים מקרוב אחר ההתפתחויות הללו. זה כולל את הבנק הפדרלי של ארה”ב, בנק אנגליה, הבנק המרכזי האירופי ובנק העם הסיני (PBoC). כל הבנקים המרכזיים עבדו על ה- CBDC בהיקפים שונים.

השקת דולר החול על ידי איי בהאמה מציעה לבנקים מרכזיים את התובנות הדרושות כיצד CBDC יכול לעבוד בצורה אמיתית, החל ממשתמשי המשתמש ועד לסייע לעסקים לקצץ בעלויות העסקה. פיליפ מידלטון, סגן יושב ראש בנק הבנק המרכזי של OMFIF בלונדון אמר:

“כולם מעוניינים בכך – אני חושב שזה הצעד הראשון. אם אני מחפש שיעורים שהופקו עבור הבנים הגדולים, זה כל חינוך החינוך – אם זה מצליח, איך שכנעתם את האוכלוסייה להשתמש בזה? “

להלן תרשים מעניין כיצד ובאיזה שלב הבנקים המרכזיים העולמיים עובדים על CBDC.

באדיבות: רויטרס

כריסטופר וודס, ראש מניות בג’פריס גוזם את חשיפת הזהב שלו לטובת ביטקוין (BTC)

כריסטופר ווד, ראש אסטרטגיית המניות העולמית בג’פריס מצטרף לקהילת ‘ביטקוין-מעל-זהב’. בתיק הגלובלי הארוך היחיד של קרנות הפנסיה הנקובות בדולר, וודס קיצץ את החשיפה שלו לזהב תוך שהוא מגדיל את החשיפה לביטקוין. בהערתו השבועית למשקיעים, GREED & פחד, וודס כותב:

“משקל 50 אחוז מטילי הזהב הפיזיים בתיק יופחת לראשונה מזה מספר שנים בחמש נקודות אחוז מהכסף שהושקע בביטקוין. אם תהיה חיסרון גדול בביטקוין מהרמה הנוכחית, לאחר הפריצה ההיסטורית מעל לרמה של 20,000 $, הכוונה תהיה להוסיף לעמדה זו “.

יותר ויותר ענקים מוסדיים התחממו ל- BTC בתקופה האחרונה. בעבר אמרה JPMorgan כי זהב יכול לסבול במשך שנים בגלל ביטקוין. עם זאת, בניגוד לדעה זו, ענקית וול סטריט גולדמן זאקס אמרה כי הביטקוין אינו מהווה איום על זהב.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me