banner
banner

פנים מול Coinbase # מחק חרם Coinbase בצטטו רכישת צוות פריצות נייטרינו

פרסומת פמקס

חילופי מטבעות מטבע מטבעיים הם שם כזה שנמצא באור הזרקורים מדי יום – במיוחד בחודש פברואר 2019. נוסדה בשנת 2012, הבורסה המשיכה להגיע לשיאה עם מאגר משתמשים עצום ברחבי העולם – אך פלטפורמת מסחר זו עומדת לאחרונה בפני תוקפנות מצד קהל ארה”ב עיקרי בעקבות רכישת צוות ההאקינג האחרון של נוטרינו.

# מחק חרם על מחיקת נוטרינו

התוקפנות הביאה ל”חרם “שרץ בטוויטר עם ההאשטאג ‘#DeleteCoinbase‘- רבים מהעוקבים בטוויטר כנגד עסקת הרכישה של Coinbase עקבו אחר העצרת ובסופו של דבר מחיקת חשבון Coinbase שלהם. למעשה, משתמשים כאלה גם משתפים את הצמדות של חשבונות Coinbase שנמחקו כשמץ של ראיות לכעסם – כלפי עסקת הרכישה עליה חתמה Coinbase לאחרונה..

לא שאני @coinbaseהלקוח הגדול ביותר בכל דמיון, אבל סיימתי.

מעולם לא הייתי מעריץ, אבל זה יותר מדי. תודה @davidzmorris, @arjunblj, @ J9Roem על כך שהבאת זאת לאור.

מחק לי את החשבון וכך גם עליכם. שתף את התמונות שלך עם #DeleteCoinbase. pic.twitter.com/G2llRID5UF

– אודי ורטהיימר (@udiWertheimer) 27 בפברואר 2019

מחקתי את כל קישורי השותפים שלי ל- Coinbase @freedomnodecom, תרמתי את יתרת שאריותי (לא הרבה) @btcven ומחק את החשבון. אתה צריך #DeleteCoinbase גַם. אם אתה רוצה לעשות את זה יותר כיף הצטרף ל #DeleteCoinbaseTrustChain pic.twitter.com/Ect2skbWqV

– מריו דיאן ⚡️ (@mariodian) 28 בפברואר, 2019

המחקר של המומחה והמענה של Coinbase

האנטגוניזם של משתמשים אלה מגיע לאחר שמעטים המומחים שחשפו את ההיסטוריה שעומדת מאחורי צוות נוטרינו – כמו כן, כפי שדיווחתי ממש לאחרונה, מייסדי נוטרינו עבדו עם צוות הפריצה כמנהלים הראשיים למכירת כלי פריצה לסוכנויות ממשל. כאשר עובדה זו קיבלה דמויות קריפטו ויראליות ומשפיעות כמו ארי פול, פרנסיס פוליות וחובבי קריפטו אחרים החלו להתלבט על הרכישה השנויה במחלוקת..

"מיילים פנימיים מוכיחים כי לחברה הייתה שליטה בתשתית המעקב של לקוחותיה, בתיוג תוכנות זדוניות ושרתים."

לא מצליחים לרוץ מספיק מהר? למכור את הביטקוינים שלך ב- Coinbase, לקנות מטוס סילון ולקבל את הזיון משםhttps://t.co/O2tJwWrYyp

– פרנסיס פוליות? @ (@Francispouliot_) 20 בפברואר 2019

בנוגע לוויכוח, Coinbase הגיע לתקשורת באמצעות דוא”ל ומגיב להיבטים המרכזיים שמובילים לדיון. ואכן, בדוא”ל, Coinbase אומר ‘זה לא מועיל וגם לא יגן על הפעולות של צוות האקינג’. כתגובה לטענה זו, כתב Coinbase בדוא”ל

מודעים לכך שמייסדיו של נוטרינו עבדו בעבר בצוות האקינג, אותו סקרנו כחלק מחריצות האבטחה, הטכנית והשכירות שלנו. Coinbase אינו מתרונן וגם לא יגן על פעולות צוות Hacking, אך היה חשוב עבור Coinbase להביא את הפונקציה הזו לבית כדי לשלוט ולהגן באופן מלא על נתוני הלקוחות שלנו והטכנולוגיה של נוטרינו הייתה הטובה ביותר שנתקלנו בה כדי להשיג זאת. מטרה.”

מגמות בארצות הברית

גם לאחר תגובת Coinbase, שום דבר לא שכנע את כעסם של כמה משתמשים ב- Coinbase. על פי הניתוח של Coingape, שנעשה באמצעות מפת מגמות, ישנם 62% קהל אמריקני שמצפצף כל העת ועוסק בשיחה עם #Delete Coinbase. ואכן, ערים שתרמו בגדול לחרם זה הן NewYork עם 24%, סן פרנסיסקו עם &%, ברלין עם 7/5, מונטריאול עם 5%, לונדון עם 5%, דאלאס עם 4%, ונקובר עם 4% ובנגקוק עם 4% בהתאמה.

יתר על כן, להלן הפעילות בציר הזמן של #DeleteCoinbase מ 27 בפברואר ל 28 בפברואר שגדל מדי פעם

אף על פי כן, עד כה היו ב- Coinbase מספר רכישות ואף רכישה לא החרימה את הנוטרינו. במציאות, הרקע שנושאים מייסדי נוטרינו הוא מה שמפריע לכל מי שמחרים – FYI, מייסדי נוטרינו, כלומר ג’יאנקרלו רוסו, מרקו ולרי ואלברטו אורנה היו מעורבים במכירת כלי פריצה לסוכנויות ממשל. וזו הפכה בסופו של דבר לסיבה העיקרית מדוע משתמשי Coinbase מוחקים את חשבונותיהם.

מזל טוב ל- Coinbase על רכישת סטארט-אפ ניתוח השרשרת Neutrino!

לידיעתך, המנכ”ל, ג’יאנקרלו רוסו, היה לשעבר סמנכ”ל מ- HackingTeam (https://t.co/qyQ6mLU8XE), שמכר "יכולות חדירה ופיקוח פוגעניות לממשלות, רשויות אכיפת החוק ותאגידים." pic.twitter.com/VVza5AjIYa

– ארג’ון בלאג’י (@ arjunblj) 19 בפברואר 2019

מה החלק שלך ברכישת נוטרינו של Coinbase? האם אתה מסכים גם עם דעתם של חסידי טוויטר שמפעילים את החרם? או שאתה מסכים עם התגובה של Coinbase? ספר לנו את מחשבותיך. 

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me