Crypto Weekly: Bakkt מרחיב את אפוטרופוס הקריפטו, Blockchain.com משיקה שירותי הלוואת קריפטו ועוד

פרסומת פמקס

נקודות עיקריות מרכזיות 

  1. Bakkt מרחיב את פתרונות המשמורת הקריפטו בדרגה ארגונית לכל המוסדות
  2. בנק טנזניה מזהיר ציבור מפני שימוש במטבעות קריפטוגרפיים
  3. אנליסטים דוחפים את [BTC] לוחות הזמנים השוריים של ביטקוין מעבר ל -2021
  4. סין תעצים את חדשנות הבלוקצ’יין על ידי השקעה של 2 מיליארד דולר עד שנת 2023 – דוח IDC
  5. SBI Ripple Asia מכריזה על שירות העברת הכספים הראשון ביפן-וייטנאם באמצעות RippleNet
  6. Blockchain.com משיקה שירותי הלוואת קריפטו; הושלם 120 מיליון דולר בנובמבר
  7. הבנק המרכזי של סינגפור, JP Morgan לפיתוח מערכת תשלומים חוצי גבולות מבוססת בלוקצ’יין

באקט מרחיב את משמורת הקריפטו לכל המוסדות

באקט מציע כעת משמורת ביטקוין לכל המוסדות. לקוחות בכל רחבי העולם יכולים כעת להגן על הנכסים שלהם באמצעות ההצעה הארגונית של בקקט. יתר על כן, האחרון קיבל גם אישור ממשרד השירותים הפיננסיים בניו יורק (NYDFS) להציע משמורת ביטקוין לכל המוסדות. רשימת החברות שנרשמו כלקוחות ראשוניים כוללת את Pantera Capital, Galaxy Digital ו- Tagomi. חברות אחרות צפויות להצטרף תוך מספר שבועות. בעבר, בקקט סיפק שירותי משמורת רק ללקוחות המסחרים בחוזי העתיד של ביטקוין. 

בנק טנזניה מפרסם הודעה נגד שימוש במטבעות קריפטוגרפיים

בנק טנזניה בהודעה פומבית הזהיר את הציבור מפני שימוש במטבעות קריפטוגרפיים. יתר על כן, בהודעה נאמר כי מטבעות קריפטוגרפיים אינם מורשים כחוק בטנזניה. בהודעה מוזכר עוד כי ציין מגמה הולכת וגוברת בקרב הציבור העוסק בפעילויות מבוססות-מטבעות. כמו כן, האחרון מדגיש את העובדה שישויות מסוימות בטנזניה משווקות את התפיסה כי מטבעות קריפטוגרפיים הם מטבע חוקי במדינה.. 

תומאס לי וטוני וייז חוזים מחיר של 50 אלף דולר ביטקוין [BTC] לשנת 2022

האנליסטים המובילים תומאס לי וטון וויס הרחיבו את יעדיהם השוריים מעבר ל 50,000 $ עד שנת 2022. שוק הקריפטו חיובי לגבי פריצה שורית לפני המחצית במאי 2020. עם זאת, על פי Vays and Lee, האירוע עלול להיכשל לעמוד בציפיות המשקיעים. השוורים לא טועים בהיסטריה שביטקוין יכול להציע. אמר טון ויי

“אם הביטקוין מתחיל להתקרב ל -20,000. זה יעלה מהר מאוד “

עם זאת, לוחות הזמנים שלו לפריצה הם במחצית השנייה של 2021 עד תחילת 2022. יחד עם זאת, התחזית של טון מתקרבת לניתוח של טום לי על מחיר הביטקוין. לדבריו, מחירו של ביטקוין נשלט על ידי אפקט הרשת. יש לזה יחס אקספוננציאלי עם המחיר. לפיכך, בהמשך הדרך, יידרשו כמעט מיליון משתמשים עד שהמחיר יגע ב -25,000 דולר.

סין תוציא 2 מיליארד דולר על חדשנות בלוקצ’יין

דו”ח חדש של חברת ניתוח הנתונים האמריקאית, IDA (International Data Corporation), צופה CAGR של 67% בתעשיית הטכנולוגיה הסינית של בלוקצ’יין בשנים 2018 עד 2023. באוגוסט פרסמה IDC את דו”ח הצמיחה העולמי של בלוקצ’יין, המציין צמיחה שנתית מורכבת של 60% שיעור (CAGR) ההוצאות בענף הבלוקצ’יין העולמי, והביא אותו ל -16 מיליארד דולר בשנת 2023. השוק הסיני אמור לתרום לשמינית מקצב הצמיחה העולמי עם החדשות החיוביות האחרונות שהגיחו מהמדינה.

SBI Ripple Asia מכריזה על שירות העברת כספים ראשון באמצעות RippleNet

SBI Ripple Asia ו- SBI Remit, חברות בנות של SBI FinTech Solutions, חברו לבנק המסחרי המשותף של Tien Phong, בנק מסחרי וייטנאמי שהוקם במאי 2008 כדי להציג את שירות העברת הכספים הראשון ביפן-וייטנאם במטבע אמיתי תוך שימוש בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת (DLT) . אימוץ RippleNet יאפשר העברת כספים בזמן אמת ובעלות נמוכה בין SBI Remit לבנק Tien Phong. למען האמת, אוכלוסיית התושבים הווייטנאמים ביפן גדלה פי 4.57 בחמש השנים האחרונות ל -330,835. המערכת תאפשר העברות חלקות ותסייע בבניית בסיס לקוחות נאמן לשתי החברות.

Blockchain.com משיקה שירותי הלוואות קריפטו 


 לאחרונה הודיעה Blockchain.com על כוונתה להשיק את שירות הלוואות הקריפטו שלה שהוציא 120 מיליון דולר למוסדות רק בנובמבר. מאז השקתה באוגוסט (כגרסת בטא ללקוחות מוסדיים ספציפיים), החברה הייתה עדה להתעניינות עצומה בשירות כאשר שירות ההלוואות והשאלות של המוסדות חוצה 1.6 מיליארד דולר בפלטפורמה. עד כה בנובמבר, השווי נגע ל -120 מיליון דולר, המסמן עניין מוסדי עצום במוצר שמציע Blockchain.com..

הבנק המרכזי של סינגפור JP Morgan Synergy לפיתוח מערכת חוצי גבולות מבוססת בלוקצ’יין

הבנק המרכזי של סינגפור, הרשות המוניטרית של סינגפור (MAS) שותף עם ענקית בנקאות ההשקעות ג’יי פי מורגן ופיתח אב-טיפוס של בלוקצ’יין לתשלומים חוצי גבולות. אב הטיפוס יאפשר הסדרי תשלום באמצעות מטבעות שונים באותה רשת. לשם כך, תמסק, חברת השקעות שבבעלות ממשלת סינגפור תתמוך ביוזמת MAS ו- JPMorgan. 

אב הטיפוס מגיע כחלק מהשלב החמישי של פרויקט יובין. זה האחרון הוקם בנובמבר 2016 על ידי MAS בשיתוף תעשיית השירותים הפיננסיים של סינגפור לבדיקת הסדרי תשלומים וניירות ערך מבוססי בלוקצ’יין.. 

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map