אונטולוגיה מאשרת את מודל התמריצים dApp שלה, תציע הנחה של 60% ONG למפתחי dApp

פרסומת פמקס

בעוד קרב ה- dApp בין את’ריום, טרון ו- EOS בשיאו, משתתף בולט נוסף הצטרף למירוץ. על פי ההודעה האחרונה אונטולוגיה אישרה את מודל התמריצים שלה ל- dApp והיא תספק הנחה של 60% על דמי עסקה למפתחים..

אונטולוגיה משחררת ארבעה דגמי תמריצים חדשים לפיתוי מפתחי dApp

על פי ההתפתחות האחרונה שהעלתה אונטולוגיה בנושא שלה ערוץ בינוני רשמי, הפרויקט החליט ואישר את ארבעת דגמי התמריצים החדשים הייחודיים שלהם למפתחים המשתמשים במערכת האקולוגית dApp של אונטולוגיה להפעלת ה- dApp שלהם. הרשמי קובע

“ברצוננו כעת להודיע ​​כי בשלושת החודשים הראשונים (1 באפריל עד 30 ביוני) אנו נעניק הצעה מוקדמת של 60% הנחה בדמי עסקה של dApp למפתחים”

המודלים שאושרו על ידי הפרויקט זהים לזו שהוצעו בשבוע שעבר של דצמבר, שם הצהיר הפרויקט כי קרן אונטולוגיה תבחן את המודלים למשך שנה אחת – מה -1 באפריל 2019 ועד ה -1 באפריל 2020 – במהלכו הכללים לא ישתנו. התקופה שלפני אפריל 2019 תשמש לפיתוח והכנה טכנולוגית.

ארבעת הדגמים שהוצעו היו

  • דגם A: הנחה בדמי עסקה: 50% מכל עמלות העסקה (ONG) שנוצרו על ידי dApp יוחזרו למפתח ה- dApp. על פי מודל זה, אונטולוגיה רוצה לעודד מפתחי dApps אינטואיטיביים ויעילים
  • דגם B: תמריצי dApp פעילים: המודל השני המוצע מבוסס על תגמולים מתגמלים המדורגים בין 50 המובילים בפעילות. על פי מודל זה, קרן אונטולוגיה תעניק סך של 100,000,000 ONT ו- 100,000,000 ONG למפתחים עם ה- dApps הפעילים ביותר במכסות רגילות. דירוג התמריצים נקבע על ידי הפרויקט על סמך המשתמשים הפעילים של dApp ונפח העסקאות. מודל זה מעלה הערת אזהרה שאומרת לאחר שנה של הפעלת ניסיון, הקרן תקבע אם להתאים את המודל על סמך משוב קהילתי ואם יתגלה כי פעילות dApp תופעל, יונפק עונש. מודל זה אינו חל על dApps להימורים
  • מודל C: תוכנית הלוואות לפיתוח dApp: מודל זה הוצג על ידי הקרן בכדי לסייע למפתחים לזנק בבניית ה- dApps שלהם על אונטולוגיה. עבור מפתחים שמתחילים להתפתח ללא מימון, תוכנית ההלוואה תספק תמיכה כספית כבר מההתחלה. מפתחים יכולים להשתמש בהלוואה שהושאלה מקרן אונטולוגיה לשלב הראשוני שלהם בפיתוח, בדיקה ותפעול של dApp עד שהיא פועלת בצורה חלקה. פירעון הלוואה זו ישולם בשני תשלומים שווים – ראשית כאשר 70% מתהליך הפיתוח הושלם. החלק השני יונפק כאשר ה- dApp יופעל.
  • דגם D: תמיכה טכנית ושיווקית: על פי מודל זה, הפרויקט רוצה לשפר את יעילות הפיתוח ואת האפקטיביות התפעולית באמצעות תמיכה טכנית ושיווקית. על פי מודל זה, אונטולוגיה תקצה לבעל פרויקט שיעזור בפיתוח ושיווק ה- dApp לאורך כל מחזור חייו. מודל זה חל גם על מפתחים עם תמיכה כספית בפיתוח ותפעול במודל Incentive A ו- B. במסגרת תוכנית התמיכה, הפרויקט יספק את השירותים הבאים.

תמיכה טכנית

  • מתן פרוטוקולים שיעזרו ל- dApps להשיג את תכונת סריקה להפעלה (ONTO היא האפליקציה הסלולרית הראשונה התומכת בפונקציה כזו).
  • הנחיות לשימוש ב- TS-SDK.
  • הוראות קידוד וביקורת על חוזים חכמים.

תמיכה שיווקית

  • שיתוף קהילה עולמי: החדשות ששותפו כיסו מעל 200,000 משתמשים על פני 36 ערוצים ב -11 פלטפורמות מדיה חברתית.
  • פעולות שיווק גלובליות: תכנון אירועים, עיצוב פוסטרים, מהדורות חדשות, פרסום מקומי, תחזוקה קהילתית בזמן אמת ומשוב.

המודל שמספקת אונטולוגיה בהחלט מעורר קנאה ויהיה ממש מפתה עבור היזם להחמיץ אותם ואונטולוגיה עשויה בקרוב לאתגר את מתחרותיה במרוץ המערכת האקולוגית של dApp..

האם אונטולוגיה תצא כספקית המערכת האקולוגית dApp המובילה ביותר? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.


PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map