ניתוח פעולות מחיר של אלטקוין – מטבעות שנמצאים במקומות סחר טכניים מרכזיים, הרחבות התנודתיות קרובות (ETH, LINK, DOT, LTC & XRP)

פרסומת פמקס

  • מפתח רמות S / R מדי יום ויום שבועיות לפיקוח
  • אזורי בקרה בולניים ודוביים של RSI המעידים על חוזק / חולשה
  • מצבי גילוי מחירים עם הגדלת צומת נפח

מטבעות ה- ALT שיוסקרו במאמר זה נמצאים כולם במקומות סחר מרכזיים שבהם סביר מאוד להרחיב הרחבות נוספות. הבנה של פעולות מחירים בגישה הוליסטית תסייע בקביעת הטיה כיוונית.

ETH / USDT מדי יום

התרשים לפי ראיית מסחר

ETHUSDT ביום יום נראה די שורי עם מטרה ברורה להוציא את ה- Daily Daily S / R. חריגה מרמה זו תגדיל את ההסתברות לבדיקת ה- S / R השבועי. בהיותה רמה קריטית ביותר, נוכחות של נפח חייבת להיות נוכחת מכיוון שהדבר יצביע על שבירה אמיתית מגובה בתנופה.

ההקדמה נחשבת שורית למדי עם S / R Flips רצופים ואחריה התרחבות תנודתיות חזקה. ניכר חסימת הזמנות שורית שתמכה במחיר עם רכישה חזקה. זה איפשר פעולות מחירים כדי לשמור על מבנה שוק שורי המוביל לפריצה של כל הזמנים.

הניסיון הראשוני לשבור את ההתנגדות השבועית S / R נכשל עם מכירה אימפולסיבית. טחינה שהתמצקה מגובה בנפח הולך וגדל, תגביר מאוד את ההסתברות להיכנס לגילוי מחירים. באותו זמן, יהיה חשוב לפקח על פרופיל עוצמת הקול. זרם נפח חייב להיות מעל הממוצע כדי להתפרץ אמיתי.

LINK / USDT מדי יום

תרשים לפי ראיית מסחר

בהתחשב ב- LINKUSDT, קיימת הרחבה שורית ברורה בטווח הזמן היומי שבו פעולת המחירים הנוכחית היא גילוי מחירים. הוצאת התנודה הנוכחית גבוהה תגדיל מאוד את ההסתברות למומנטום הפוך נוסף, באופן אפי עם עליית פרופיל הנפח הנוכחי.

ה- Daily S / R הראשוני כובד עם הרחבת תנודתיות שורית חזקה שבאה בעקבותיו לאחר S / R Flip Retest מאושר. זה היה סימן הזנב לחוזק בפעולת המחירים מכיוון שזרם נפח היה קיים. זרמי נפח חזקים הם המפתח בקביעת חוזק פעולת המחירים, ככל הנראה המקרה.

פעולת מחיר שמגבירה ומכבדת את אזור ה- S / R המקומי הנוכחי עם סגירת נרות מרובה, תסמן תמרון מאוחסן להטיה שורית. זה יראה שהמחיר התקבל ברמות הגבוהות הללו בהן הקונים מוכנים להיכנס. צמרת מקומית תהיה אפשרית רק ברגע שיש שיא נפח תקף, זה לא התרחש נכון לעכשיו..


 LINK / USDT RSI יומי

קישורתרשים לפי ראיית מסחר

בהתייחס ל- RSK של LINKUSDT, נכון לעכשיו, היא נסחרת באזור השליטה המכובד שלה. תחום זה הוחזק במשך זמן לא מבוטל, מה שמסמן כוח חזק בפעולת המחירים. תנאי קניית יתר נכון לזרם לא התקיימו, ולכן סביר יותר להיפוך. אם ה- RSI מפר את טווח האמצע ונכנס לאזור הבקרה הדובי שלו, הדבר מרמז על חולשה לטווח קצר, ורומז על הגדרת צמרת מקומית..

תרשים יומי של DOT / USDT

תרשים לפי ראיית מסחר

בקידום לתרשים של DOTUSDT, פעולת המחירים הכניסה גם התרחבות תנודתיות חזקה מאוד שהובילה לשיא של כל הזמנים. בדומה ל- LINK, הגיוס מעל S / R המקומי הנוכחי יעיד על חוזק בפעולת מחירים. הוצאת השיא המיידי תקדם את DOT בחזרה לגילוי מחירים כאשר יתכן והרחבה חזקה נוספת תהיה.

בתחילה פעולת המחירים שברה את Daily S / R עם מהלך אימפולסיבי שגובה בנפח הולך וגדל; הדבר הצביע על פריצה אמיתית ככל שניתן היה להבחין בהמשך. פרופיל הנפח נותר מעל הממוצע עם דחפים רצופים, במיוחד כאשר נבדקה שוב בלוק ההזמנות השורי.

כפי שניכר, ההתרחבות המשנית יצאה לדרך והקימה צמרת מקומית, אולם מכירה של דחף הלכה בעקבותיה, אולם נקנתה בצורה שורית. זה שוב מרמז על כוח וכי צמרת אמיתית נכון לזרם אינה מתוכננת בזמן. שיא נפח ברור עם פיצוץ הדף הוא הדמיון יפרט עליון זמני בפעולת מחיר.

תרשים יומי של XRP / USDT

תרשים לפי ראיית מסחר

כעת, בהעברת התרשים היומי של XRPUSDT, פעולות המחירים אישרו התרחבות חזקה של תנודתיות דובית עם מכירת דחפים ברורה. זה שינה את מבנה השוק באופן משמעותי עם היווצרות שפל ברור. מבחינה טכנית, יש למכור כל עצרות מכיוון שמבנה השוק הוא דובי.

פרופיל הנפח המיידי הולך ופוחת; נסחר כרגע מתחת לממוצע ללא זרמים מראה על חולשה. כל מוסכמות ברמת ה- S / R היומית והשבועית נחשבות לבדיקות חוזרות של דובי עד להוכחתן. פעולת מחיר בניגוד למטבעות רבים אחרים, מבססת שפל נמוך יותר ברציפות. שמירה על מבנה זה עם ירידת נפח תגדיל מאוד את ההסתברות לבדיקה חוזרת של דובי לפני המשך.

XRP / USDT RSI יומי

תרשים לפי Tradingview

בהתבוננות הוליסטית ב- Daily RSI, מתרחשת תנודה ברורה באזור הבקרה הדובי. זה שוב סימן זנב נוסף לכך שחיסרון נוסף עשוי להיות אפשרי מכיוון שלא התקיימו תנאי מכירת יתר. המומנטום נשמר בבירור עם הדובי, שבר ושינוי במבנה השוק יהיה זנב של היפוך לטווח הקצר.

לסיום, ETH, LINk, DOT ו- LTC מועדים להרחבות נוספות בשני הכיוונים, אולם עם הטיה שורית היא תרחיש סביר יותר. פעולת מחיר על פני מטבעות אלה, להתקבל מעל ה- Key Daily S / R תגדיל מאוד את התרחישים האפשריים של הפיכה נוספת. לעומת זאת, XRP זקוק לשינוי מבנה שוק מאושר לצורך הטיה שורית תקפה. נכון לעכשיו, פעולות המחירים מבססות בדיקות חוזרות של דובי עם צפוי לחיסרון נוסף.

מקווה שמאמר זה עוזר בקבלת החלטה דיסקרטית,

בכנות, קינגייפ.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map