banner
banner

אחד מהכורים הכבדים של את’ריום [ETH] OKEx מתחייב בבריכת Ethereum 2.0

פרסומת פמקס

OKEx Pool, אחד הכורים הגדולים לחמישה מטבעות קריפטוגרפיים להוכחת עבודה, מוכן למעבר ל- Ethereum 2.0. הגרסה החדשה של רשת את’ריום, הצפויה לעתיד הקרוב, נמצאת עדיין בשלב הבדיקות. 

אליסה שו, קצין אסטרטגיה ראשי ב- OKEx, הגיב לקינגייפ:

“תודה על הפיכתך לאחת מבריכות הכרייה הראשונות המחוברות לרשת הבדיקות Topaz ETH 2.0, בעזרת מעבדות Prysmatic. אנו מאמינים בתוקף כי OKEx Pool כמוצרים פיננסיים מובילים בכרייה יסייע לכורים לנהל את סיכון המחירים שלהם ואת יצוא המזומנים הצפוי באמצעות הימור בימים הקרובים. יתרה מכך, זה יעשיר באופן דרסטי את דבקות המשתמשים במערכת האקולוגית של OKEx שלנו. ” 

רשת המבחנים Ethereum 2.0 Topaz משכה את מאגר OKEx כאחד התומכים בה. טופז נכנסה לאינטרנט ב -15 באפריל 2020, בתמיכת מעבדות פרימטיות. OKEx Pool שותפה באופן מיידי עם Prysmatic, והפכה לאחת מאמתות רשת הבדיקות. לאחר ההשקה של Ethereum 2.0, OKEx Pool צפויה להשיק גישה מיידית להימור ETH עבור בעלים בקנה מידה קטן. 

Ethereum 2.0 פנה להשקת יולי

בהתבסס על רמות המוכנות הנוכחיות וביצועי רשת הרשת, ההשקה של Ethereum 2.0 אמורה להיות במחצית הראשונה של 2020. רוב המפתחים מצפים שמנגנון ההימור החדש יהיה מוכן לפני יולי. זה יעביר את רשת Ethereum הנוכחית מכרייה באמצעות כרטיסי GPU או מכונות מיוחדות, ולהימור מלא. משמעות הדבר היא שחסימות ב- Ethereum 2.0 יופקו על ידי מאמתים, עם סכום מינימלי של 32 ETH. 

כַּיוֹם, בריכת OKEx יש לו 151 כורים פעילים, עבור hashrate כולל של יותר מ 27 GH / s, מתוך מעל 192 TH / s עבור כל רשת Ethereum. לאחר השקת מנגנון ההימור, OKEx עשויה להתחיל להציע תגמולים לאחסון ETH בתוך ארנקי הבורסה או הבריכה.

רשת טופז המשיכה להזמין שותפים כמאמתים בשבועות האחרונים. מספר המאמתים המוגבר מראה תמיכה מלאת תקווה בהשקת הרשת בסופו של דבר. קיום יותר מאמתים פירושו רשת מאובטחת יותר, ללא גופים המסוגלים להסב קונצנזוס. Ethereum 2.0 ישאף לשמר את כל הפונקציות של הרשת הישנה, ​​כולל אסימונים, אפליקציות מבוזרות וארגוני פיננסים מבוזרים.. 

האם הכרייה של את’ריום עדיין מחזירה?

כרייה, לעומת זאת, נותרה אפשרות אחת להשיג מטבעות ETH או הוכחות אחרות. מטבעות כריית ETH נותרו יציבים בחודשים האחרונים, ומאפשרים גם לבריכות גדולות וגם לפעולות קטנות יותר להשיג תגמולים חסומים. המעבר ל- Ethereum 2.0 פירושו גם סביבה דינמית עבור כורים שיצטרכו להעריך מחדש כל הזמן את רווחיותם. 

מערכות אקולוגיות כמו מטבע ביצעו אופטימיזציה של מידע כרייה למצבים כמו מעבר ל- Ethereum 2.0. Coinfly עברה בהצלחה כמה מזלגות קשיחים של Ethereum ויכולה להעריך בצורה חלקה את הרווחיות. השירות אך הבריכה זמין לכל סוגי הציוד, ומציע מעבר קל בין נכסים שונים. Coinfly מפעילה גם מאגר כריית Ethereum בעל ביצועים גבוהים משלה עם צמתים ב- Microsoft Azure עבור עבודה חלקה ותשלומי PPS + עם עמלות של 0%. התשלום המינימלי הוא 0.05 ETH, התשלומים מתבצעים בכל 24 שעות.

בריכת PPS אתריום יציבה, בטוחה ורווחית ביותר. הצמתים נמצאים ב- Microsoft Azure. היום אנו מציעים הזדמנות יוצאת מן הכלל לכרות ללא תשלום עם עמלה של 0%, מגבלות תשלום נמוכות, ללא רישום וכדומה. 

Coinfly, בניגוד ל- NiceHash, אינו מסתמך על כוח מחשב שכור. במקום זאת, השירות נועד להחזיר כרייה לכל בעל מחשב או מכונה. הכרייה האיצה לביטקוין לקראת המחצית, ובשבועות האחרונים הוכחת יתד של את’ריום. מסיבה זו, מעקב אחר רווחיות ומעבר לאלגוריתם הרווחי ביותר הוא תכונה ייחודית הזמינה באמצעות Coinfly. השירות שלהם מצטבר כרייה עבור מטבעות גדולים וקטנים כאחד, חלקם נגישים לכריית מעבדים.

Ethereum 2.0 יציג אתגרים חדשים לחסימת יוצרים. במקום להשקיע באלקטרוניקה, מאמתים פוטנציאליים יצטרכו להחזיק כמות מסוימת של אסימוני ETH בתהליך שנקרא הימור. במחירים שוטפים, ETH עומד על קצת יותר מ -200 דולר, נתח בסיסי של 32 ETH יעלה יותר מ -6,400 דולר. אחזקת המטבעות תדרוש גם שותפים אמינים. 

כיצד תמיכה בבריכה של OKEx תעזור להשקת Ethereum 2.0?

בריכת OKEx עשויה להפוך לאחד מאותם שותפים, ובכך להרחיב את תגמולי החסימה של Ethereum 2.0 לבעלים קטנים יותר. ההודעה על השדרוג הבלתי נמנע ל- Ethereum 2.0 מסייעת אף היא להעלות את מחירי השוק של ETH, מכיוון שהאסימונים ימצאו ביקוש מוגבר בהימור. עם היצע מוגבל של 110 מיליון ETH, חלק מהאסימונים יינעלו בהימור, בעוד שאחרים יישארו נעולים בארגוני פיננסים מבוזרים. ירידה במחזור וביקוש מוגבר ייצרו מחסור נוסף ב- ETH. 

בנוסף, Ethereum 2.0 יפיק אסימונים חדשים הרבה פחות. התגמולים הצפויים ירדו לכ -2 מיליון בשנה, מהרמות הנוכחיות של 4.7 מיליון בשנה. את’ריום חתכה את תגמול הגוש שלה בשנים האחרונות, בניסיון להפסיק את הכרייה. ההשקה של Ethereum 2.0 צפויה כעת לזכות בתומכים ופופולריות רבים יותר, כאחד האירועים הגדולים בקריפטו לשנת 2020.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me