עדכון מצב Ethereum 2.0 ו- DeFi, ניתוח מחירים של Ether (ETH) ועוד מדוח דיגיטלי של דלפי

פרסומת פמקס

בדו”ח המחקר החדש שלהם, ‘כניסה לאת’ריום‘, דלפי דיגיטל תיארה וניתחה את הקיימות לטווח הקצר והארוך של Ethereum עם העדכונים הקרובים והתחרות הקשה.

Ethereum 2.0, עדכון השלווה צפוי להסתיים עד שנת 2021 (משוער). עדכון השלווה החדש ישמש את ה- PoS וההתפשטות כדי לשפר את יכולת הרחבה ולהפחית את עלות העסקה. עם זאת, ישנן פלטפורמות אחרות כמו EOS, Cardano ו- Tron המציעות עסקאות מהירות יותר ו’חוזים חכמים ‘ניתנים להרחבה. עם זאת, Ethereum עדיין מובילה את החבילה מבחינת שווי שוק ופופולריות בקהילת הצפנה..

את’ריום הוא המטבע השני בדירוג המטבע הציבורי w.r.t. שווי שוק. הדומיננטיות של את’ריום בשוק הקריפטוגרפי ב -21 באפריל 2019 היא 10.1%. 

מחקר דלפיעדכון המחקר של דלפי למחקר החל מה -7 במרץ 2019

DeFi (מימון מבוזר) ב- Ethereum

DeFi, פיננסים מבוזרים, היא מערכת חדשה של מימון אינטראופרטיבי שמטרתה לבנות מערכת בכל מקום של מוצרים פיננסיים המבוססים על חוזים בלוקצ’יין וחכמים.

“יותר מ -2 מיליון ETH מושקעים כעת באפליקציות DeFi החל מה -3 במרץ, 2019.”

עם זאת, המחקר גילה גם כי MakerDAO מחזיקה 98% מסך האת’ריום המושקע כיום במערכות DeFi. מכאן שאם DeFi צובר תאוצה ניכרת, ניתן לצפות כי ההימור הגבוה יותר של אתריום ייפתח. DeFi מספקת מערכת פיננסית הנגישה לכל מי שיש לו אינטרנט.

עם ימי ה- ICO מאחורינו, האת’רום השמור לאסימונים חדשים צפוי להיות 0 (אפס) בשנת 2019. יתר על כן, כ- 275,000 אתריום מושקעים בחודש כדי להקל על מערכות ה- DeFi, שצפויות לגדול עם הזמן. עם זאת, הכורים משחררים מטבעות חדשים מדי 2 דקות. לפיכך, זה יוצר לחץ מכר יותר מאשר קנייה.

קרא גם: ויטליק מוצא פגמים במחקר האתריום הדיגיטלי של דלפי, אומר הדו”ח “מאוד לא סביר שיהיה נכון”

מתאם בין נכסי קריפטו

דלפי דיגיטל אישרה סטטיסטית גם כי נכסי הצפנה מצמידים כרגע משמעותית עם ביטקוין. המגמה החלה בקרוב עם תחילת שוקי הדובים. על פי הדו”ח, המתאם בין תנועות המחירים בביטקוין ובאת’ריום היה חזק מזה 12 חודשים.


הדו”ח כלל גם: “בהתחשב בקורלציות הפנימיות הגבוהות ביותר שעליהם דנו בעבר, זוהי מגמה שאנו עוקבים מקרוב מכיוון ש- ETH עשוי להיות טוב יותר מאשר ביצועי BTC.”

בהערת אזהרה, הכמיהה ליחס הקצר ב- Bitfinex פגעה בשפל קיצוני במהלך חודש דצמבר, ובעקבות עליית המחירים מ- $ 85 ל- $ 150. יתר על כן, הארוך עד הקצר הגיע לשיאו של חמישה חודשים.

דאגות לטווח ארוך בפיתוח של Ethereum 2.0

דלפי דיגיטל ערכה מחקר מקיף על התוכניות המוצעות עם Ethereum 2.0. על פי הניתוח שלהם, בעוד שהמנגנון החדש שהוצע יביא להפחתת עמלות ולימוד פרויקטים רבים יותר, קיים מחסום כניסה משמעותי בגלל “דמי הגז” כיום.

יתר על כן, רשת PoS תדרוש בהכרח מספר רב של משתמשים בפלטפורמה. המחקר הוסיף:

“רשת מאמתים מגוונת ורווחית היא קריטית לביטחון ואורך החיים של הרשת, אך זה לא ניתן להשגה על פי המפרט המוצע כרגע ללא דמי רשת משמעותיים. יחד עם זאת, הרחבת דמי הרשת תתרחש רק עם צמיחה משמעותית של דאפים ואימוץ כללי, וקשה לדמיין שהיא בנויה ברשת שאינה נחשבת לבטוחה. “

ה ניתוח מחירים מהמחקר עולה גם כי בעוד את’ריום נכנס לאזור שנקנה יתר על פי RSI. עם זאת, את’ריום שמר על מומנטום שורי פעמים רבות לאחר שהגיע לרמה זו בעבר.

מטוסי Ethereumהשוואה בין EOS ו- Ethereum Dapps

אחרון חביב, הדוח כלל גם את דוח ה- Dapp והשוואה עם פלטפורמת EOS.

הדו”ח ציין כי ישנם יותר מ -2,000 דאפים שפותחו ב- Ethereum ו- EOS. עם זאת, הם עדיין מסובכים לשימוש וזקוקים לשיפור.

קרא את הדו”ח המלא של דלפי מחקר כאן. אנא שתף ​​את דעתך על המחקר. 

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map