מנכ”ל אדווה מנקה את ה- FUD סביב “השלכת XRP” בראיון עם פומפ

פרסומת פמקס

מייסד שותף & שותף ב- Morgan Creek Digital Anthony Pompliano, המכונה פומפ לאחרונה התראיין מנכ”ל אדווה בראד גארלינגהאוס. בראיון הסביר גארלינגהאוס את מכירות ה- XRP החודשיות ופינה את ה- FUD סביבם. 

מדוע אדווה מוכרת מיליונים ב- XRP מדי חודש

בראיון, סיבוב אחד הוקדש כולו למכירות ה- XRP החודשיות, ופומפ התחיל את המפגש בשאלה של גרלינגהאוס כיצד הוא רואה את מכירות ה- XRP. גארלינגהאוס התחיל באומרו שאנשים מאבדים מעיניהם את העובדה שהם (ריפל) היו “הצד המעוניין ביותר בהצלחה ובבריאותה של המערכת האקולוגית XRP” מכיוון שהם היו בעלי הרבה XRP. עוד אמר כי כל מה שהם עשו שאינו טוב למערכת האקולוגית XRP לא היה טוב עבורם, ובכך הצדיק כי מכירות ה- XRP אינן מזיקות למערכת האקולוגית XRP..

לאחר מכן הוא חשף את פרטי המנגנון של חשבונות נאמנות XRP. לדברי גרלינגהאוס, לפני שנתיים, אחד החששות הגדולים ביותר בשווקי ה- XRP היה שמאז ש- Ripple החזיקה בהרבה XRP, מה יקרה אם Ripple תחליט למכור אותה. כדי לטפל בדאגה זו, Ripple נעל את ה- XRP שלה ב -55 חוזים בפקדונות חתומים בקריפטוגרפיה על XRP Ledger. המאמנים נעולים פעם בחודש במשך 55 חודשים, כלומר נאמנות אחת נעולה מדי חודש במשך 55 חודשים. היו מיליארד XRP’s בכל חשבון, מה שאומר שהיו 55 מיליארד XRP’s בזמן ש- Ripple יצרה את השלוחות.

אז שאל פומפ על מה קרה ל- XRP כששוחררו? על כך הגיב גארלינגהאוס

“נוכל לעשות עם זה כל מה שנרצה.”

גארלינגהאוס פירט עוד יותר כיצד השתמשו ב- XRP ששוחררו עד כה –

“אנו משתמשים בחלקם למבצעים … אנו מוכרים תוכניות …”

גארלינגהאוס הסביר את שתי הדרכים בהן נמכר XRP – באמצעות עסקאות ללא מרשם ובתוכניות. בעסקאות OTC, בעיקר ספסרי הצפנה כמו קרנות גידור קריפטו התקרבו ל- Ripple. Ripple ניסתה לעסוק בשוק באופן בונה על ידי מכירת XRP באמצעות סחר ב- OTC ובאופן תכנותי ב -10 נקודות בסיס של פעילות שוק יומית. הטעות שהם עשו הייתה שהם חושבו על בסיס נתונים שמספק CoinMarketCap, אתר שהמוניטין שלו סבל בגלל דיווח על נפח מזויף. גרלינגהאוס ופומפ הסכימו שניהם כי CryptoCompare Top Tier (CCTT) היה הרבה יותר מהימן ואמין להבנת הנפח בפועל של נזילות XRP.

מה שנראה כי גרלינגהאוס רומז היה שכוונתם עם מכירות XRP היא לא לתמרן את מחירו, אלא הם חישבו נכון את הסכום שיימכר על ידי חישוב נתונים שגויים. עוד אמר גרלינגהאוס כי אין להם שום קשר ל 99.9% מהמסחר ב- XRP. על פי הדיווחים שפורסמה על ידי Ripple, היא מכרה XRP בשווי 170 מ”מ דולר ברבעון הראשון של 2019 ו -250 מיליון דולר ברבעון השני של 2019.

מה קרה ל- XRP שלא נמכר?

לדברי גרלינגהאוס, חלק גדול מה- XRPs חזרו לנאמנות חדשה. הוא אמר –


“80% ממנו חוזר אחורה.”

פומפ שאל את מנכ”ל Ripple על מה הם צריכים את הכסף שמגיע ממכירות XRP. על כך הגיב גארלינגהאוס כי הם משקיעים מחדש בחברה, והוא נתן את הדוגמה של Moneygram אשר ריפל נכנסה לאחרונה לשותפות אסטרטגית עם Moneygram והשקיעה 30 מ”מ דולר במניה הרגילה של החברה..

מגבלות מכירה על מחזיקי XRP

נקודה מעניינת שפומפ נגעה בה הייתה הסכמי המכירה המוגבלים על אלה שקנו XRP באמצעות עסקאות OTC. על כך אמר גארלינגהאוס, “לפעמים כן.” הוא הוסיף כי עם הסכמי המכירה המוגבלים הללו, מה שעשתה אדווה היה בריא יותר מאשר בסביבת ה- ETH וביטקוין משום שלא היו שום מגבלות המונעות מלוויתנים לזרוק את האסימונים..

פומפ ניסה לברר מהן מגבלות המכירה על בסיס לקוח או על בסיס כללי יותר, אך גרלינגהאוס סירב לענות על כך. הוא אמר-

“אנחנו כבר שקופים פי 10 או פי 100 מכל אחד אחר בקהילת הצפנה ויש לנו טקט לעשות את זה. ואני חושב שביקשת ממני להיות שקוף יותר. אני חושב שאעבור. “

גארלינגהאוס פשוט הסביר כי הם מנסים לעשות דברים חכמים ואסטרטגיים כדי למנף את המאזן שלהם ולזרז את ההתפתחויות במערכת האקולוגית. פומפ הודה שאנשים שמנסים לגלות את כל המידע הזה הם יותר מדי. זה היה כמו לומר ש- Ripple צריכה להיות קוד פתוח לחוזים שלהם.

האם יש מבצעים מוזלים ללקוחות OTC?

כשנשאלה על הנחות במכירות OTC, ניסתה פומפ לנחש אם ההנחה הייתה בסביבות 50%. גארלינגהאוס תיקן אותו מיד באומרו שזה יותר כמו 5%. הרציונל שלו מאחורי נתון ההנחה הזה היה שהוא חשב על XRP כמטבע. הוא העיר –

“האם תמכור דולר ב -50 סנט?”

האם אתה חושב שגילויי Garlinghouse יעזרו לחזק את האמון סביב Ripple ו- XRP בקהילת הצפנה? ספר לנו מה אתה חושב על התגובות של מנכ”ל Ripple בתגובות למטה!

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map