IOTA שיעזור לבנות ערים חכמות באירופה

פרסומת פמקס

+CityxChange, פרויקט העיר החכמה, שייצג את התועלת של IOTA בהקשר של העיר החכמה בערים שונות ברחבי אירופה, קיבל אצבעות מוועדת האיחוד האירופי בהערכת תוכנית המחקר והחדשנות של האיחוד האירופי אופק 2020.

פרויקט העיר החכמה הגיש הצעה לקבלת מימון מתוכנית המחקר והחדשנות של האיחוד האירופי 2020 בקריאה לנושא ‘ערים וקהילות חכמות‘.

“Horizon 2020 היא תוכנית המחקר והחדשנות הגדולה ביותר באיחוד האירופי אי פעם עם כמעט 80 מיליארד אירו של מימון זמין במשך 7 שנים (2014 עד 2020)”, הפרויקט קיבל הערות טובות באמת והוצב מעל כל פרויקט מתחרה אחר. בהיותו בתפקיד נומרו אונו, פרויקט הקונסורציום יקבל מימון של 20 מיליון יורו על ידי תוכנית המחקר והחדשנות האירופית אופק 2020.

קרא גם: IOTA [MIOTA] משחררת עדכוני מפת דרכים בפרויקט הקוביק המיוחד שלה

מה זה + CityxChange

כפי שמסביר אתר הפרויקט,

“+ חזון CityxChange הוא לאפשר יצירה משותפת של העתיד בו אנו רוצים לחיות. זה יכלול פיתוח מסגרת וכלים תומכים כדי לאפשר שוק אנרגיה משותף הנתמך על ידי קהילה מחוברת. זה יוביל להמלצות על התערבות מדיניות חדשה, רגולציה של שוק (de) ומודלים עסקיים שיספקו קהילות אנרגיה חיוביות המשלבות ניידות אלקטרונית כשירות (eMaaS). “

התוצאה הצפויה מפרויקט זה היא כי + CityxChange, בעזרת IOTA, תיצור פתרונות לחוסמי אנרגיה חיובית המובילים למחוזות אנרגיה חיובית וערים באמצעות:

  • כלים תומכי החלטות המאפשרים לקבל החלטות מושכלות על ידי כל המשתתפים בקבוצה או בקהילה
  • ניסיון ליצור חסימת אנרגיה חיובית באמצעות אמצעי הפחתת אנרגיה ויעילות, מתחדשים מקומיים, אחסון מקומי, גמישות וסחר באנרגיה בין עמיתים לעמית
  • מעורבות קהילתית מלמעלה למטה מונעת על ידי הרשות המקומית ומעורבות אזרחית מלמטה למעלה כדי ליידע, לחנך ולהניע שינוי התנהגותי

הפרויקט נועד לפתח במדויק פתרונות בעלי ערך מוסף התומכים בכפילות בערים אחרות באיחוד האירופי וכן בניצול לשווקים מסחריים הרבה מעבר למשך הפרויקט. בחמש השנים הבאות הערים טרונדהיים, לימריק, אלבה יוליה, פיסק, ססטאו, סמוליאן וורו יבדקו כיצד להפוך לערי אנרגיה חיוביות חכמות,

האוניברסיטה הנורבגית למדע וטכנולוגיה (NTNU) תהיה המנהיגה והמארחת של הקונסורציום של + CityxChange יחד עם עיריית המגדלור טרונדהיים, מועצת העיר ומחוז לימריק.

+CityxChange ו- IOTA מוערכים על ידי מומחים

המומחים האוטונומיים שהעריכו את ההצעה, זכו לשבחים של + CityxChange ו- IOTA על ייצוגם ותיקופם של פעולות אשר יתרמו לפריסה רחבה של מחוזות אנרגיה חיובית ברחבי אירופה, עם שיטה חותכת להפוך את הממשלות המקומיות לחלק פעיל ואינטגרלי פיתרון האנרגיה, המעורב אזרחים בתמורה לעיר, ומערב את כל שרשרת הערך האנרגטית המחוזית, ומשתרע על קובעי מדיניות וערים ברמה גבוהה, אוניברסיטאות, ארגונים גדולים, מפעילי רשתות מבוזרות, חברות קטנות ובינוניות ולא למטרות רווח


כמה קולות של קרן IOTA שעבדו בסמוך לפרויקט שיתפו את התרגשותם.

“ערים חכמות הן אחת מזירות החדשנות החוצה המגזרים הצומחות במהירות ביותר עבור IOTA. בהתבסס על העבודה והשותפויות שלנו ברחבי שוק הניידות, האנרגיה או הנתונים, מערכות אקולוגיות אלה בעיר חכמה מביאות את הכל. קונסורציום + CityxChange אוסף שותפים ציבוריים ופרטיים רבים סביב יוזמה פתוחה ויצירתית שאפתנית. זה תואם 100% ל- DNA של קרן IOTA ואנחנו לא יכולים לחכות כדי להתחיל. ”

וילפריד פימנטה, ראש פיתוח עסקי בקרן IOTA.

“קרן IOTA מתרגשת מהאישור של הפרויקט הרשמי הראשון ב- Horizon 2020 בו אנו משתתפים באופן פעיל. האפשרות לחקור ולהדגים את התועלת של IOTA בהקשר של עיר חכמה בערים רבות ברחבי אירופה תהיה בעלת ערך מדהים בהמשך. העובדה ש- NTNU, האוניברסיטה הגדולה ביותר בנורבגיה, עומדת בראש מאמץ זה היא אדירה. יש לנו מערכת יחסים טובה עם NTNU ועיריית טרונדהיים כבר די הרבה זמן, והקרן מצפה ששיתוף פעולה זה יחזק את הקשר וההפקה שלנו. כנורבגי אני מאושר באופן אישי על הפרויקט הזה. ”

דייוויד סונסטבו, מייסד שותף, ויו”ר משותף של קרן IOTA.

זהו פרויקט אב באמת עבור IOTA לבדיקת יכולותיו האמיתיות. זה לא רק יכולות טקסט אלא גם יעשיר את IOTA לפני קבלתו ההמונית בעסקים אמיתיים ויישומים יומיומיים.

האם ל- IOTA באמת יכולות לעמוד בדרישות של + CityxChange? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map