banner
banner

Litecoin [LTC] מוצא שילוב עם HTC Exodus כשצ’רלי לי מצטרף כיועץ

פרסומת פמקס

Crypto Maverick ומייסד Litecoin, צ’רלי לי, הוסיפו נוצה נוספת לכובעו מכיוון שהוא מוצא כעת את מקומו כיועץ עבור סמארטפונים HTC Exodus, סמארטפון ספר מבוזר, שנועד להיות מושק בסתיו 2018. HTC גם הודיעה כי הטלפונים שלה יתמכו ב- LTC וב- רשת ברקים ב- Litecoin באופן מקורי.

Litecoin קרוב יותר לספק מקרה שימוש אמיתי למטבעות שלה

HTC הודיעה במאי כי תשיק את הטלפון הנייד הראשון שמופעל על ידי בלוקצ’יין המוקדש ליישומים וביטחון מבוזרים. ב -10 ביולי הודיעו מפתחי אקסודוס כי החברה תשיק גם סמארטפון עם ארנק קריפטוגרפי מובנה ותאפשר למשתמשים לשחק את המשחק הפופולרי CryptoKitties במכשירים הניידים שלה..

נציגי HTC אמרו כי לאחר שרכשה ניסיון עצום בייצור סמארטפונים, החברה מעוניינת כעת לנסות לבצע רפורמה ברשת העולמית ולהביא את חלום הביזור של מיליוני אנשים על פני כדור הארץ לחיים..

ענקית האלקטרוניקה הטייוואנית ייצרה על פי הדיווחים למעלה ממאה מיליון מכשירי סמארטפון וכעת היא שואפת “לעצב את האינטרנט מחדש” על ידי “הפיכת ביזור למציאות”. ה- HTC הזו מתכננת לעשות עם הטלפון החכם החדש שלה מבוסס אקסודוס המבוסס על בלוקצ’יין, שמתוכנן לצאת במהרה מאוחר יותר השנה.

יתר על כן, HTC מתכננת להציע תמיכה בביטקוין (BTC) ובאת’ריום (ETH), בנוסף לליטקוין (LTC), דרך רשת הבלוקצ’יין עצמה של הטלפון החכם שלה. על פי חברת האלקטרוניקה הרב-לאומית, סמארטפון אקסודוס שלה יקל על סחר קריפטוגרפי בין משתמשים במכשירים שלה.

צ’רלי לי, יוצר Litecoin הודיע ​​על תמיכת Litecoin על ידי HTC Exodus על ידי ציוץ:

פגשנו את צוות HTC Exodus בשבוע שעבר וממש התרגשנו לשמוע שהטלפון יתמוך ב- LTC ו- Lightning Network ב- Litecoin באופן מקורי! אני אהיה יועץ מכיוון שאני רואה שיש צורך בטלפון קריפטו מאובטח שהופך את LN לפשוטה לצורך אימוץ המונים.

נ.ב. לא, הם לא יסירו את BTC. https://t.co/WQcygPVst0

– צ’רלי לי [LTC⚡] (@ SatoshiLite) 30 ביולי 2018

הניסיון של לי עם מוצרים מבוזרים בהחלט עוזר לטלפון HTC לגייס אסטרטגיית שוק טובה. שמו כיועץ יעזור גם לפרויקט להשיג הרבה אמינות ורצון טוב.

חדשות אלה זכו להערכה טובה מצד פיל חן, קצין מבוזר (DCO) ב- HTC וב- Exodus כשצייץ

“זוכה לטלפון אקסודוס לעבוד עם @SatoshiLite ו- @starkness. מתרגש להיות במסע הזה איתך. @ edithyeung @ dominic_w ”

מורשה לטלפון אקסודוס לעבוד איתו @ SatoshiLite ו @starkness. מתרגש להיות במסע הזה איתך. @ edithyeung @dominic_w https://t.co/JwRefIEPIP

– פיל חן (@ philchen913) 30 ביולי 2018

כמו כן, קרא: “TokenPay הוא הונאה – פיצוצי טונים עם הצהרת אחריות להכעיס כל מאמין ליטקוין

אקסודוס- סמארטפונים מבוזרים עשויים להוות הון עתק עבור HTC

אם עוקבים אחר מגמות הסמארטפונים ועוקבים אחר שוקי הסמארטפונים, זה די ברור ש- HTC לא כל כך מצליחה בשנים האחרונות למרות יצירת מכשירים מעולים. התחרות שמספקת אפל, סמסונג והמקבילות הסיניות OnePlus, Oppo ו- Vivo מנדנדת כל הזמן. עם צורת ההתפתחות של הדברים, מה שנראה הוא שהחברה מהמרת על קריפטופון כדי לתת לעצמה יתרון על המתחרים הנוכחיים שלה מכיוון שהיא יכולה להיות בעלת יתרון מוביל ראשון במשיכת צעירים תומכי קריפטו ופרטיות..

עם זאת, הדברים לא הולכים להיות זהים גם במרחב זה, מכיוון שכמה קבוצות חדשות של מתחרים מתעוררות כאשר חברות מעטות בוחנות גם תחום זה. סירין פיני עובדת גם על טלפון דומה וכבר פרסמה את המפרט הטכני למכשיר סלולרי מאובטח במיוחד שמבטיח לשמור על עסקאות המטבעות הקריפטוגרפיים של המשתמש פרטיות. הטלפון יכלול ארנק אחסון קירור משובץ והוא ייבנה על ידי אותה חברה שבונה את האייפון, Foxconn. אם ניתן להאמין לדיווחים בתקשורת, כבר הוזמנו מראש מעל 25,000 מכשירים.

מתחרה נוספת ל- HTC, יצרנית הטלפונים הסינית Huawei, שמועה גם היא כי היא מנהלת שיחות רציניות עם מעבדות סירין כדי להביא את המכשיר שלה מתחת לבלוקצ’יין..

המינוי של צ’רלי לי והוספת LTC ורשת התאורה לסמארטפון היא בהחלט אסטרטגיה מצוינת עבור HTC להוביל. עכשיו זה משהו שצריך לראות איך החברה פורשת את הטלפון שלה. אם הכל מתוזמן, זה בהחלט יכול לשנות הון עבור HTC

האם HTC תצליח להוביל בטלפונים המבוססים על בלוקצ’יין ובקריפטו או שתאבד את הקרקע למעבדות סירין ואחרות שבודקות כיום סמארטפונים דומים? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me