רשת Matic: מפתח אתריום מפריך את השמועות על כך שה- MATIC Dump הוא תפקיד פנים

פרסומת פמקס

רשת Matic (MATIC) חוותה היום טלטלה משמעותית מכיוון שהיא מושלכת בכמויות אדירות על בורנס המטבעות קריפטוגרפיים, ובכך איבדה 60% מערכה. זמן קצר לאחר ההטלה, השמועות על ההשלכה בהיותן עבודה פנים החלו להתפטר בשוק הקריפטו. אבל, מפתח אתריום, המכונה אריק.את הפריך את השמועות. 

סיוט שהתגשם

זה לא יוצא דופן שפרויקטים מרוויחים ומפסידים בספרות כפולות ביום אחד בתחום הקריפטו, אך עבור רשת MATIC, היום היה סיוט שהתגשם. מהיותו 0.041 בשעות הקטנות של ה -10 בדצמבר, עד לירידה ל -0.011, המטבע איבד מעל 70% מערכו תוך מספר שעות בלבד.

מייסד שותף ו COO של רשת Matic, סאנדייפ ניילוואל, צייץ על האסון ופרסם א בלוג, באומרו שלצוות של רשת מאטיק לא היה שום קשר לאירוע, וזה חשבון FUD שעומד מאחורי זה. הוא גם אמר כי רשת מאטיק תפרסם ניתוח מפורט של מה שקרה.

פשוט התעורר לסיוט הזה בגלל שיחת מצוקה של מישהו

יתברר בקרוב מאוד שאנחנו לא עומדים מאחורי זה, מכיוון שחלק מחשבונות ה- FUD מנסים לרמוז

נפרסם ניתוח מפורט ונצא חזקים מתמיד מהמניפולציה הברורה הזו

– רשת Sandeep Nailwal-Matic (@sandeepnailwal) 10 בדצמבר 2019

מפתח אתריום מפריך שמועות

שמועות סביב מה יכול היה לגרום למזבלה מסתובבות בשוק, ואחת התיאוריות היא שההשלכה הייתה עבודה פנים. מייסד Validity Crypto, סמואל ג’יי ג’יי גוסלינג, רמז כי צוות רשת מאטיק היה אחראי למזבלה. לדבריו, הכובע שהעבירה קרן רשת מאטיק 1,495,322,715 MATIC, שהיוו 15% מההיצע, במהלך 50 הימים האחרונים, והאסימונים נחתו על בינאנס לצורך פירוק.

פשוט עשה כמה שיטוטים כדי לגלות שה- #Matic קרן רשת העבירה 1,495,322,715 $ MATIC (15% מההיצע, כ- 67,314,942 דולר ב- ATH) בחמישים הימים האחרונים, מהם נראה כאילו נשלח לחיסול בשעה # בינאנס. https://t.co/FLPl4HyfiO pic.twitter.com/dpYG8rMoHX

– סמואל ג’יי ג’יי גוסלינג (@xGozzy) 10 בדצמבר 2019


עם זאת, התיאוריה הוכחה ככוזבת על ידי מפתח אתריום, אריק. הוא פרסם כיצד רשת Matic שלחה רק 290,000,000 MATIC לבינאנס ולא 1,495,322,715. הוא גם שיתף את פרטי היסטוריית העסקאות.

זמן קצר לאחר מכן תיקן גוסלינג גם את טענותיו והתנצל בפני רשת Matic וקהילת הקריפטו.

אני רק רוצה להתנצל עמוקות על שסיפקתי טענה לא מדויקת, מסתבר שזה היה רק ​​381,903,830 $ MATIC (3% מההיצע) זה "נראה" חוסל, ביצעתי חישוב מוטעה וכללתי תשומות כמו גם תפוקות בחישוב שלי. https://t.co/BHFu5GW0A2 pic.twitter.com/9xdoC19Ga6

– סמואל ג’יי ג’יי גוסלינג (@xGozzy) 10 בדצמבר 2019

צוות Matic הגיב גם בנושא העברות האסימונים בטוויטר וב- בלוג. ראשית, סנדייפ ניילוואל הגיב על חוטו של גוסלינג ואמר כי הניתוח שלו שגוי. בעסקה של 1.4 מיליארד מיליארד דולר, עסקה של 1.08 מיליארד דולר הייתה העברה של MATIC מחשבון נעילת חוזה חכם לחשבון יסוד..

אתה לא עושה ניתוח. 1.4 מיליארד אסימונים שציטטתם, 1.08 מיליארד דולר txn הוא העברה מחשבון נעילת חוזה חכם לחשבון יסוד

ספרת את זה בתנועה כוללת של אסימונים. אסימונים שהועברו למנוחה הם כפי שהועברו. גם צילום מסך מטעה

אנו מפרסמים בפירוט על כך

– רשת Sandeep Nailwal-Matic (@sandeepnailwal) 10 בדצמבר 2019

היה ציוץ שחזר על אותו גם מחשבון Matic הרשמי של רשת. אסימוני חשבון היסוד עדיין היו בצוות, ורק העברת 248 מיליון אסימונים חפפה את התנועה החיצונית נטו..

למאטיש לא היה שום תפקיד לשחק בכל זה.

לתנועה סמלית, הכרזנו על שחרורם של ~ 0.25% (248mn) אסימונים כנעילת אוקטובר, העולה בקנה אחד עם תנועה חיצונית מצטברת.

אסימונים בסיסיים עדיין שם.https://t.co/BhDDqFWF6H

MATIC יקפוץ חזרה מתמיד!

– Matic (@maticnetwork) 10 בדצמבר 2019

CZ מרחיבה את התמיכה ברשת Matic

מנכ”ל Binance צ’נגפנג ג’או, המכונה גם CZ, הרחיב את תמיכתו ברשת Matic. הוא צייץ בטוויטר כי הצוות שלו חוקר את הנתונים, אך כבר ברור של- Matic Network לא היה שום קשר לזה. יכול להיות שמספר סוחרים גדולים נבהלו והחלו למכור ויצרו מחזור.

הצוות שלנו עדיין בודק את הנתונים, אבל כבר ברור שלצוות MATIC אין שום קשר לזה. מספר סוחרים גדולים נבהלו וגרמו למחזור. הולך להיות שיחה קשה עד כמה בורסה צריכה להפריע למסחר של אנשים. https://t.co/wOVF6tEBkQ

– CZ Binance (@cz_binance) 10 בדצמבר 2019

כאשר חבר בקהילת קריפטו שאל כיצד ברור היה רק ​​כמה שעות לאחר ההפסקה כי צוות רשת מאטיק אינו מעורב בכך, CZ הגיבו כי הם הגיעו למסקנה זו על ידי בחינת חשבונות השפעה / רווח והפסד גבוהים ובדקו על החשבונות שניתן היה לזהות – כלומר אנשים שנסחרו ב- Binance במשך תקופה ארוכה, חשבונות VIP וכו ‘.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map