banner
banner

המועמד לנשיאות ארה”ב מותח ביקורת על ה- NBA על כך שלא איפשר לשחקן לסמן את חוזהו

פרסומת פמקס

שחקן NBA מוביל, ספנסר דינווידי לאחרונה גילה כי הוא מעוניין לסמן חלק מהחוזה שלו בבלוקצ’יין את’ריום. הוא התכוון לגייס 13.5 מיליון דולר מהחוזים שלו לשלוש שנים, 35 מיליון דולר. עם זאת, יוזמתו לא התקבלה היטב על ידי ה- NBA. באופן מעניין, אישיות הקריפטו עומדת בתמיכתו ורואה בכך רעיון מהפכני. 

השינוי קל מאוד

ב- NBA ביום שישי טענו כי תוכניתו לשעבוד חלק מרווחי הקשר שלו תמורת אסימון ביטחוני מפרה את הסכם הקיבוצים של הליגה. לפי הצהרה שניתנה לניו יורק טיימס, NBA אמר,

“ההסדר המתואר אסור על ידי ה- C.B.A. הקובע כי” אף שחקן לא יקצה או יעביר לצד שלישי כלשהו את זכותו לקבל פיצויים מהקבוצה במסגרת חוזה השחקן האחיד שלו, “”

דינווידי עשה לצפצף ונתן תשובה הולמת ואמר שיש לו את כל הכבוד ל- NBA. עם זאת, הוא לא מקצה את חוזהו.

יתר על כן, הוא אמר כי החדשות היו מאכזבות וזה מפריע ל פיתוח נכס חדש מתוך הנחה ששובר כלל. לאחר מכן אמר כי הוא מצפה להבנה וגם להביא יותר מעורבות אוהדים ונזילות לבעלי הצוות. 

מָקוֹר- טוויטר

כחלק מפלטפורמת DREAM Fan Shares, דינווידי תכננה לבנות חברה שבה כל בדרן יוכל לסמן את חוזהו. יתר על כן, הבדרנים יכולים לגייס חלק ממשכורתם כדי להשקיע או להשתמש בו באופן מיידי. עדיין לא ברור אם ה- NBA דיברה עם דינווידי לפני שמסרה את ההצהרה לטיימס. עם זאת, שומר ברוקלין נטס אישר כי סיפר לליגה על כוונותיו לפני שהוכרזו בפומבי. 

המועמד לנשיאות ארה”ב, אישיות הקריפטו עומד בתמיכת דינווידי

על אף עמדתה הלא טובה של ה- NBA בנושא, התוכנית של דינווידי קיבלה תמיכה ציבורית מאסיבית. המועמד לנשיאות אנדרו יאנג הצהיר כי התוכנית היא גאונות טהורה. יאנג גם כן היה דוגל במסגרת רגולטורית עבור מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין. 

מָקוֹר- טוויטר

מנכ”ל Binance, Cz הסכים עם יאנג ויש לאפשר לאנשים להתקשר בחוזים מסחריים שהוסכם עליהם. 

מָקוֹר- טוויטר

עורך הדין המוביל, לארי צ’רמק שיבח את מאמציו של דינווידי ואמר כי מדובר למעשה בעסקה גדולה יותר ממה שאנשים מבינים. עוד אמר כי האסימון נחשב היטב ויהיה יותר מאשר קשר משעמם. יתר על כן, משקיעים יכולים לקבל בונוסים פוטנציאליים ותשלום גדול בהרבה בשנה השלישית לחוזה. יתר על כן, אין כמעט סיכון של אי תשלום. הסיבה לכך היא שהחוזה של דינווידי מובטח לשלוש שנים. גם אם הוא לא ישחק טוב או ייפצע, בכל זאת הוא היה מרוויח כסף. בנוסף, זה הופך להיות תמריץ לשחק טוב, מכיוון שדינווידי מסמל רק חלק מהחוזה שלו.

מָקוֹר- טוויטר

כמו כן, היתרונות מיועדים לשני הצדדים – כאשר הוא משחק היטב משקיעים מרוויחים וגם אם הוא לא משקיע עדיין מקבל את חלקם ההוגן ברווחים. הבעיה היחידה היא להנפיק אותו תחת תקנה D, ולהפוך אותו לזמין רק עבור “משקיעים מוכרים”. זה מרמז עוד כי יש צורך בהשקעה של מינימום 150,000 $. 

מָקוֹר- טוויטר

עוד הוא הביע אכזבה מעמדת ה- NBA ואמר שהם לא מבינים נכון את מבנה האסימון שלו. הוא לא מקצה את חוזהו אלא מבטיח חלק מהכסף שהוא מרוויח למשקיעים.

מָקוֹר- טוויטר

משתמש קריפטו עם הידית “Crypto Oracle” אמר כי זו יכולה להיות הופעתה של ליגת ספורט חדשה לחלוטין בה האוהדים מחזיקים הון ישיר בשחקנים ומפיקים חלק מהכנסות הליגה.. 

מָקוֹר- טוויטר

Dinwiddie שותפים עם טרון לצדקה

מוקדם יותר ביום שישי חשף דינווידי כי הוא שותף עם קרן טרון והמנכ”ל שלה, ג’סטין סאן, לתרום 8.2 ביטקוין לצדקה על ידי מכירת נעליו לבושות המשחק לעונת 2019/2020. עוד הוא הבטיח כי ללא קשר לסוגיותיו עם תוכנית החוזה שלו, הוא יעשה את שלו ויתרום את התרומה.

מָקוֹר- טוויטר

האם אתה חושב שה- NBA סביר לאפשר לספנסר דינווידי לסמל את חוזהו? שתף אותנו בדעותיך בתגובות למטה!

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me