רכישה, הפעלה, משחקי NFT ולהתחרות בעתיד המשחקים מבוססי Defi – יציאות m $ ™

פרסומת פמקס

AnRKeY X ™ מביא את הרעיון החדש של יציאות m $, תעשיית משחקים חדשה הנקראת כסף ספורט. זה מתאפשר הודות לשילוב של DeFi Yield Farming, NFTs ו- eSports, עם כל מה שמופעל על ידי פלטפורמת הפרוטוקול gDEX (Decentralized Finance Gaming Platform Exchange) שנבנתה על Ethereum..

פלטפורמת gDEX היא מרכז היקום של AnRKeY X ™, שם המשתמשים יוכלו לשחק, להימור, לרכוש ולמכור, באמצעות מטבע הארקייד $ ANRX.

המשחק האינטראקטיבי הראשון, Battle Wave 2323 ™ אמור לצאת ברבעון הזה, Q4 2020. במשחק זה מוצגות תשעה קבוצות קרב בריכות שונות המתמודדות על ה- APY השבועי הגבוה ביותר ופרסים גבוהים. תגמולים אלה מחולקים לשני חלקים: מטבעות ANRX $ המחולקים לבריכות כתשואה מחקלאות, בעוד תשעה חברים ברי מזל בצוות הקרב המנצח מקבלים NFT מוגבר בתשואה. ניתן להעלות את ה- NFT הללו בקרב הבא כדי להגביר את ה- APY של קבוצות ואת הסיכויים לנצח.

ניתן לשדרג את NFT עם גביעי הזהב וחימוש להגברת התשואה (בדומה לאבני חן של RPG לשיפור הציוד שלך), לקנות מחברים שזכו במזל או למכור.

צוותי קרב הבריכות הנוכחיים הם: 

כדי להצטרף לצוות הקרב שלך עבור אל: https://discord.gg/anrkeyx

משחקים ופיתוחים צפויים

משחקי יציאות חדשים של m $ ישוחררו מדי רבעון, דרך אולפן השותפים Waypoint של AnRKeY X ™. חברה ידועה בעבודה על פרויקטים כמו פוקימונים, Final Fantasy, Terminator ורבים אחרים. הם עשויים להשתחרר גם באמצעות מפתחי צד שלישי באמצעות AnRKeY X ™ קנייני SDK. מפתחים אלה יקבלו מענקים אשר מפצים את תרומתם למערכת האקולוגית באופן הוגן.

משתמשים ושותפים

המשתמשים העיקריים של AnRKeY X ™ הם סוחרי DeFi ומשחקי חובבי קריפטו, המונעים על ידי אתוס סייבר-פאנק ונוסטלגיה של מיקרוגל. כמה ממשפיעי ה- DeFi המוכרים ביותר כבר מגבים בפרויקט ומחכים בקוצר רוח להצטרף למשחק האינטראקטיבי הראשון, Battle Wave 2323. חברות בלוקצ’יין מובילות כמו Plasma Pay הן שותפות שיספקו שער תשלומים של FIAT ב- gDEX.

מודל עסקי והכנסות

עדיפות עיקרית מרכזית של AnRKeY X ™ היא בניית קיימא & מודל עסקי כריית נזילות רווחית. בבסיס המודל העסקי הזה עומדת פלטפורמת gDEX עם משחקים אינטראקטיביים שונים, שבהם לכולם יש הזדמנות לזכות ב- NFT נדירים ולהרוויח מהיותם חלק מהמערכת האקולוגית. המשתמשים יהיו מוגנים מפני הונאות, בריכות שטיחים והתנהגות לווייתנים אשר לעיתים קרובות מובילים לכישלון של פרויקטים רבים של DeFi.


זרמי הכנסות מהפרויקט יגיעו מעסקאות gDEX (0.4% לעסקה) ומכירות מרקטפלייס (0.6% מ- NFT). משתתפי ANRX $ ירוויחו גם הם ויקבלו 25% מכל עסקה אחת שבוצעה ב- gDEX. יתר על כן, לסטייקטים יהיה גם הכוח להוסיף בריכות ומשחקים חדשים למערכת האקולוגית באמצעות הצעות הצבעה עם מניין של לפחות 20%..

צוות AnRKeY

המרכיב האחרון אך החשוב ביותר הוא הצוות, המורכב ממערך מנהיגי בלוקצ’יין בראשות ג’יי.די סלבגו, אישיות בלוקצ’יין מוכרת מאוד עם ניסיון רב בניהול וייעוץ לסטארט-אפים של בלוקצ’יין. הוא הופיע בערוצי טלוויזיה מובילים של מדיה פיננסית ובכלי תקשורת קריפטו בולטים.

מידע מפורט יותר על הפרויקט ועל AnRKeY X SHO פועל https://daomaker.com/sho/anrkey_x 

AnRKeY X ניתן להחזר

AnRKeY X הוא הצעת המחזיק החזקה הראשונה (SHO) המוחזרת DAO Maker, פלטפורמת גיוס תרומות מהימנה וחלוצה בתחום הכרייה החברתית. רעיון מכירה פומבי חדש זה מבטיח בתחילה 80% מכספי המשתתפים במכירה. אם מחיר הפרויקט יורד מתחת ל -20% ממחיר ה- SHO תוך 6 חודשים, כל המשתתפים זכאים לתבוע 80% מתרומתם. עם זאת, מדיניות ההחזרים תבוטל אם רמת המחירים תצליח להישאר מעל רף של 400% לתקופה של 4 חודשים.

במקרה של תרחיש מוצלח AnRKeY X יקבל 75% מהסכום שנותר בגיוס הכספים ו- 25% ישמשו לרכישת אסימוני ANRX $ מהשוק המשני ולהפצתם בין מחזיקי אסימון DAO..

אחרת, למשתתפים יש חלון של שבוע לתבוע החזרים, לשלוח 100% מהאסימונים שנקנו ב- TGE ומקבלים 80% מתרומתם. בהזדמנות זו כל האסימונים שהוחזרו יוחזרו ל- AnRKeY X למיחזור, כאשר כל האסימונים שהוחזרו בעתיד יישרפו.

מחיר המכירה הציבורית של AnRKeY X הוא 0.025 דולר לאסימון ומתבצע בשני סבבים: סבב אסטרטגי למשקיעים ומשפיעים בולטים בהקצאה של 25,000 $ (1,000,000 $ ANRX) וסבב ציבורי של 100,000 $ (4,000,000 $ ANRX). חברת DAO Maker מפעילה ניתוח שרשרת על כל המשתתפים בסבב הציבורי ובוחרת את המחזיקים הטובים ביותר לטווח הארוך. מכסה אישי נקבע על 500 דולר ארה”ב לסכום של 200 המשתתפים המובילים שיקבלו הקצאה ב- SHO הראשון להחזר. בדוק עם מידע נוסף אודות AnRKeY X SHO והשתתפות כאן: ANRKeY X SHO

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map