banner
banner

שבירה: המאמר מאזניים של פייסבוק חושף את המשימה שמאחורי השקת מטבע מאזניים

פרסומת פמקס

ועיתון המיוחל של הקריפטו של פייסבוק יצא ב- 18 ביוני 2019, כמתוכנן. לפי העיתון המסומן שפורסם, המטבע הקריפטוגרפי של פייסבוק ייקרא ‘מאזניים’ והמטבע יושק במחצית הראשונה של 2020.

פייסבוק משיקה כתיבת ספר מטבעות מאזניים

על פי נייר לבן, מטבע מאזניים ייבנה על מאזניים בלוקצ’יין ויגובה במטבע דיגיטלי יציב. המטבע יושק במחצית הראשונה של 2020. עם זאת, ב חדר חדשות בדף פייסבוק, הענק החברתי מדבר על התוכנית לשנת 2020 ומצהיר על קליברה שהיא חברת בת חדשה של פייסבוק. בהצהרה נכתב כי עם השירות הפיננסי של קליברה, משתמשים יכולים להשתתף ברשת מאזניים וככזה, המוצר הראשון שישיק קליברה יהיה ארנק דיגיטלי למטבע מאזניים..

היום אנו חולקים תוכניות לקליברה, חברת בת חדשה של פייסבוק, שמטרתה לספק שירותים פיננסיים שיאפשרו לאנשים לגשת ולהשתתף ברשת מאזניים. המוצר הראשון שקליברה תציג הוא ארנק דיגיטלי עבור מאזניים, מטבע עולמי חדש המופעל על ידי טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הארנק יהיה זמין במסנג’ר, וואטסאפ וכאפליקציה עצמאית – ואנו מצפים להשיק בשנת 2020.

משימה מאחורי מטבע מאזניים

אם נחזור לספר הלבנה של מאזניים, המשימה היא ‘לאפשר מטבע גלובלי פשוט ותשתית פיננסית המעצימה מיליארדי אנשים’. עם זאת נאמר, מטרתה של פייסבוק היא להציע פתרון פיננסי לכל 1.7 מיליארד המבוגרים שאינם בנקים גם אם כמעט למיליארד אנשים יש גישה לטלפונים ניידים ולאינטרנט..

חלק המבוא בעיתון המאזניים של פייסבוק דן בעמדתו של גובט בקריפטו ומסביר כמה מעט פרויקטים קיימים עוקפים את התקנות. נאמר שם כי פייסבוק מאמינה בשיתופי פעולה עם גופים כולל רגולטורים להצליח במגזר זה.

אנו מאמינים כי שיתוף פעולה וחידוש עם המגזר הפיננסי, כולל רגולטורים ומומחים במגוון תעשיות, הוא הדרך היחידה להבטיח שמסגרת בת קיימא, בטוחה ואמינה עומדת בבסיס המערכת החדשה הזו. וגישה זו יכולה לספק קפיצת מדרגה ענקית לעבר מערכת פיננסית גלובלית בעלות נמוכה יותר, נגישה יותר ומחוברת יותר.

היום, פייסבוק מתכנסת עם 27 ארגונים ברחבי העולם כדי להקים את עמותת מאזניים ללא כוונת רווח ו …

מארק צוקרברג ಅವರಿಂದ ಈ ದಿನದಂದು ಪೋಸ್ಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ ಮಂಗಳವಾರ, ಜೂನ್ 18, 2019

מפרט מטבע מאזניים

בנוגע לעמדת מאזניים כמטבע דיגיטלי, המסמך המשיך להוסיף על מטבע דיגיטלי אמין ותשתית שאולי העולם צריך להיות עד לאינטרנט של כסף..

אבטחת הנכסים הפיננסיים שלך במכשיר הנייד שלך צריכה להיות פשוטה ואינטואיטיבית. העברת כסף ברחבי העולם צריכה להיות קלה וחסכונית כמו – ואף בטוחה ובטוחה יותר מ – שליחת הודעת טקסט או שיתוף תמונה, לא משנה היכן אתה גר, מה אתה עושה, או כמה אתה מרוויח..

יתר על כן, המסמך הגדיר את מאזניים בשלושה היבטים שונים שהפכו אותה למערכת פיננסית כוללת ובינתיים להעצים מיליארדי אנשים.

  1. הוא בנוי על בלוקצ’יין מאובטח, מדרגי ואמין;
  2. הוא מגובה בשמורת נכסים שנועדה לתת לו ערך מהותי;
  3. הוא מנוהל על ידי איגוד מאזניים עצמאי המופקד על פיתוח המערכת האקולוגית.

קריפטוגרפיה מאזניים תעבוד על הבלוקצ’יין המקורי שלה שנקרא ‘מאזניים בלוקצ’יין’ שהוא מקור פתוח. נוסף על הכל, ה- Blockchain נבנה תוך התחשבות באבטחה, מדרגיות, יעילות באחסון ובתפוקה, ויכולת הסתגלות עתידית..

מדוע מאזניים הם מטבע יציב?

כאמור מאזניים יגובו ברזרבה של נכסים אמיתיים ועל פי דו”ח מסמך לבן, הסיבה לכך היא – מאזניים צריכים להתקבל במקומות רבים וכוללים גישה קלה יותר לכל מקום..

במילואים מאזניים ייערך סל פיקדונות בנקאיים וניירות ערך ממשלתיים קצרים לכל מזל מאזניים שנוצר, ויוצר אמון בערכו הפנימי. שמורת מאזניים תנוהל במטרה לשמור על ערך מאזניים לאורך זמן.

כאמור, המטבע נועד להיות מטבע דיגיטלי יציב ויתמך גם על ידי רשת תחרותית של בורסות לרכישה / מכירה של מטבע מאזניים עם מטבע הפיאט שלהם – כמובן, שער החליפין יהיה מרכז תשומת הלב של הבורסות..

מאזניים נועד להיות מטבע קריפטוגרפי דיגיטלי יציב אשר יגובה במלואו עתודה של נכסים אמיתיים – שמורת מאזניים – ונתמכת על ידי רשת תחרותית של בורסות שקונה ומכירה של מאזניים.

עמותת מאזניים

עוד על כך – היא יצרה גם ארגון חברות עצמאי, שלא למטרות רווח, בשם ‘איגוד המאזניים’. מטה האגודה נמצא בז’נבה, שוויץ שתבצע את משימת המפתח לספק מסגרת למשילות לרשת ולמילואים ותסייע גם במתן מענקים להשפעה חברתית לתמיכה בהכללה כלכלית. היא גם חשפה את ‘החברים המייסדים’ שלה, ובמיוחד, שמותיהם של כמה חברים הם אלה שדווחו קודם לכן כמשקיעים בפרויקט מאזניים..

להלן החברים המייסדים של אגודות מאזניים, בהם פייסבוק מקווה שיהיו כמאה חברים לפחות עד המחצית הראשונה של 2020, כאשר מטבע מאזניים אמור לצאת לשוק בפועל..

תשלומים: מאסטרקארד, PayPal, PayU (זרוע הפינטק של Naspers), פס, ויזה

טכנולוגיה ושווקים: החזקות בוקינג, eBay, פייסבוק / קליברה, Farfetch, Lyft, MercadoPago, Spotify AB, Uber Technologies, Inc.

טלקומוניקציה: איליאדה, קבוצת וודאפון

בלוקצ’יין: אנקורג ‘, Bison Trails, Coinbase, Inc., Xapo Holdings Limited

הון סיכון: אנדריסן הורוביץ, יוזמות פורצות דרך, Ribbit Capital, Thrive Capital, Union Square Ventures

ארגונים ללא מטרות רווח ורב-צדדיות ומוסדות אקדמיים: מעבדת השמדה יצירתית, קיווה, חיל הרחמים, בנקאות עולמית לנשים

“העבר”, שפת התכנות החדשה & מאזניים בלוקצ’יין

העיתון הלוחני מאזניים מדבר עוד על שפת תכנות חדשה בשם ‘מהלך \ לזוז \ לעבור“, ההשקה מתכוונת ליישם לוגיקה של עסקאות מותאמות אישית וחוזים חכמים על גבי מאזניים Blockchain. בנוסף לכל, הבלוקצ’יין הזה של מאזניים הוא מבנה נתונים יחיד אשר יתעד את היסטוריית העסקאות והמצבים לאורך זמן – אולם, במקרה של בלוקצ’יין קיים וקודם, הוא רואה בבלוקצ’יין אוסף של גושי עסקאות..

בגלל המטרה של מאזניים לשרת יום אחד מיליארדי אנשים, Move מעוצב עם בטיחות וביטחון כסדר העדיפויות הגבוה ביותר, כך נכתב בכתב העת Whitepaper. כדי להקל על ההסכמה בין כל צמתים המאמתים על העסקאות שיבוצעו וסדר ביצוען, ה- Libra Blockchain אימץ את גישת BFT באמצעות פרוטוקול הקונצנזוס LibraBFT..

בנוגע לנתונים היחידים המחמירים יותר, פייסבוק מסבירה כי;

ה- Libra Blockchain הוא שם בדוי ומאפשר למשתמשים להחזיק כתובת אחת או יותר שאינן מקושרות לזהותן האמיתית..

אז קוראים, מה אתם חושבים על מטבע המאזניים של פייסבוק.? האם אתה חושב שמטבע מאזניים יוביל במרחב הצפנה בדיוק כמו פייסבוק ברשתות החברתיות.? ספר לנו בתגובה למטה

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me