“הביטקוין איטי כשמדובר בהעברת כסף” אומר אסטרטג השוק הראשי של ריפל

פרסומת פמקס

אסטרטג השוק הראשי של ריפל, קורי ג’ונסון הופיע ב”פוקס ביזנס “ודיבר על XRP ועל מקרה השימוש בו בענף ההעברות במיוחד. בעת שהסביר את מקרה השימוש הוא הזכיר שהעולם רוצה טכנולוגיה שמהירה להעביר כסף ולכן ל- Ripple יש יתרון בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים ובמיוחד קוראים לביטקוין ואת’ריום לאט.

קורי ג’ונסון מרגיש שאפל הוא הטוב ביותר להעביר כסף

החל מההשוואה שלו לתעשיית העברות כספים עם ביטקוין [BTC] ואתריום [ETH], הוא אמר שאנשים רוצים מהירות בכל מה שקשור להעברת כסף, במיוחד עבור תשלומים חוצי גבולות. מבחינת הביטקוין, ג’ונסון הצהיר כי ביטקוין ואת’ריום הם מטבעות מרתקים אך אינם תואמים את הסימן מבחינת השימוש.

לדבריו סגירת עסקאות בביטקוין או באת’ריום, בעיה עסקית גדולה בעולם של היום היא העברת כסף מעבר לגבולות. יתר על כן, לטענתו, ריפל יצרה כמה מוצרי תוכנה אשר בנויים להאיץ את תהליך ההעברה שלוקחים אותו עד כמה שניות בקצב נמוך. לדעתו, גורם זה הופך את ה- XRP לערך רב לעתיד.

ג’ונסון הבהיר כי ריפל מתמקדת במאת האחוזים בעסקים ומנסה להרחיב את טווח ההגעה שלה לכמה שיותר מוסדות, כך שהתשלומים שלוקחים ימים לנקות יכולים להיעשות תוך שניות. אם לצטט קטעים מהראיון של ג’ונסון אמר

“זה מטורף שהיום אני יכול לשלוח הודעת טקסט לחבר שלי ברומא עם אימוג’ים ו- GIF של ניימאר נופל ודברים חכמים … תוך 3 שניות. אבל אם אני רוצה להעביר כסף מניו יורק למקסיקו סיטי, זה לוקח 5 ימים ועולה מעל 500 נקודות בסיס. זה מטורף בעידן הטכנולוגיה הזה. “

“ביסודו של דבר, כסף צריך לנוע מהר ככל שרעיונות נעים, כמה שמהירות עוברת, וכרגע הוא לא עובר. וזה ממש יקר. … כסף נע איטי באמת פוגע באנשים, במיוחד בהעברתם מעבר לגבולות. “

תוך שהוא מסביר את פרק הזמן הנוכחי והעלויות הכרוכות בתעשיית ההעברות, הוא השווה את XRP ל- BTC ו- ETH ואמר

“הביטקוין איטי … האיתר איטי. XRP נע ממש ממש מהר רק בגלל שהטכנולוגיה שלו קצת שונה. “

קרא גם: Ripple מדווח על ירידה חדה במכירות XRP ברבעון השני של 2018

מדוע אדווה כה מהירה בהעברת כסף

אדווה בהשוואה שלה כדי להראות את מהירותה הציגה באתר האינטרנט תרשים המציג את מהירות ההתיישבות. בעוד שמערכת ההתנחלויות המסורתית אורכת 3-5 ימים, BTC לוקח יותר משעה, ETH לוקח 2+ דקות ואילו XRP לוקח 4 שניות.


xrp

אדוות מערכות מהירות: כפי שמוצג באופן חזותי, ההבדל הדרמטי במהירות הסילוק בין מטבעות הקריפטו המובילים בשלושה צמרות, יחד עם זמני ההסדר הבנקאיים המסורתיים הנוכחיים. הזמנים המצוטטים כאן הם למה שמכונה בעולם הקריפטו עסקאות “על חשבונית”, או עסקאות שמתרחשות ישירות בבלוקצ’יין. לא רק “על ספר החשבונות” מערכת החשבונות של Ripple, המכונה XRP Payment Channel, היא בעלת שיעור ה- TPS הגבוה ביותר בהשוואה להבהרות של ביטקוין ואת’רס ריידן.

פרוטוקול קונצנזוס: מנגנון הקונצנזוס או הפרוטוקול של XRP משתמשים ב”אלגוריתם הקונצנזוס הביזנטי “כדי לקבוע אם עסקה היא לגיטימית. זה גם מאפשר לאבטח את הרשת במינימום חשמל, ובמהירות רבה יותר מביטקוין ואת’רום המשתמשים ב”הוכחה לעבודה “. לאימות עסקאות

XRP אינו דורש כרייה: בגלל אלגוריתם הקונצנזוס שלה, XRP אינו דורש בריכות כרייה מרכזיות. זה מאפשר לרשת שלה להיות באמת מבוזרת באופן שתומך ביתירות שמספקת מערכת מבוזרת. זה גם חוסך כמות יוצאת דופן של אנרגיה חשמלית והוא טוב יותר באופן מסוים לסביבה מאשר ביטקוין או את’ריום.

השפעה על מהירות: RippleNet מספקת קווי רכבת מהירים לדור התשלומים הבא. כמו רכבת קליעה של נוסעים, כל ספר חשבונות מכיל עסקאות שניתן לאשר בזמן שנדרש למצמץ. היא משיגה מהירויות אלה באמצעות פרוטוקול האישור שלה.

זמני סגר חשבונות רגילים: בגלל פרוטוקול אדווה, ספר הפנקסים קרוב לא להשתנות באופן ניכר כמו זמני חסימות. גם עבור Bitcoin וגם עבור Ethereum, צד שלישי לא יכול לחזות במידת דיוק באיזו מהירות תיווצר חסימה חדשה. לעומת זאת, ל- XRP Ledger זמני סגירה של ספר חשבונות קבוע מאוד, וכל אחד מהם נסגר (נכון לעכשיו) בממוצע כל ארבע שניות (או פחות). עקביות זו מספקת אמת מידה שיכולה לשמש צדדים שלישיים, תוכנות ומערכות אחרות לחיזוי תקשורת רגילה עם מדף ה- XRP בקצב התומך בסחר גלובלי כמעט מיידי..

מכיוון שה- MainNet, ה- XRP והפרוטוקול הקונצנזוס של Ripple מהירים בהרבה מ- BTC ו- ETH, זה מעביר את הכסף בצורה מאובטחת יותר, ללא טרחה, בזול וכן, מה שהופך אותו לבחירה מועדפת עבור מוסדות פיננסיים. זה מה שגרם לקורי ג’ונסון להשוות בביטחון את שלושת המטבעות הקריפטוגרפיים.

האם XRP ו- Ripple ימשיכו לשמור על יתרון זה על פני BTC ו- ETH? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.  

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map