banner
banner

תומאס לי מרגיש שראלי אתריום עומד להתחיל

מחירי האתריום היו בסערה מאז שהגיע לשיא כל הזמנים של 1417.38 דולר בינואר 2018. הרבה דברים אינם לטובת המטבע ולכן הוא יושב בטווח של 200 עד 250 דולר ארה”ב תמיד מאיים להפר. התמיכה בסך 200 דולר. אמנם לא הרבה חיובי ל- Ehtereum כרגע, אך ענקית הקריפטו עדיין מוצאת תמיכה מכמה מהשמות המובילים בתעשייה, תומאס לי הוא האחרון שכן הוא מאמין שההפגנה עומדת להתחיל באת’ריום..

השיחה של לי יותר טכנית מאשר בסיסית

תומאס לי, ראש המחקר ב- Fundstrat Global Advisors, שחרר לאחרונה הערה ללקוחותיה, שם הצהיר כי את’ריום יכול להתחיל בעצרת בקרוב לאחר שהיא נמכרה על ידי משקיעים וסוחרים. לדברי לי, מכירה זו קנתה את אתריום במחיר אטרקטיבי מאוד ובקרוב המשקיעים עשויים להתחיל לזרום סביב המטבע. על פי לי, את’ר איבד מחצית מערכו בשלושת החודשים האחרונים וביצע ביצועים נמוכים יותר מטבעות בעלות שווי גדול על ידי שתי סטיות תקן, שיכולות לסמן שהגיע הזמן לריבאונד. לצטט אותו ממכתבו

“האת’ריום עומד לבצע היפוך מגמה ולהתגייס חזק”, “הרגש הוא כרגע שלילי מדי.”

לי גם ציין כי מבחינה היסטורית, כאשר את’ר עשה ביצועים נמוכים יותר מחבריו בשתי סטיות תקן, הוא הפך את ההפסדים הללו. הוא מצפה שהאסימון יגיע ל -1,900 דולר עד סוף השנה.

לי היה שורי למדי לגבי מטבעות קריפטוגרפיים למרות המכירה העצומה של המטבעות והאסימונים שראו מאז תחילת 2018. מלבד את’ריום, לי יש יעד מחיר של 25,000 דולר בביטקוין, ששווה כיום כרבע מזה.

כמו כן, קרא: ג’סטין סאן מתחפר שוב בסבל האת’ריום, מבקש מדייפים להשתמש בטרון על פני אתריום

האם את’ריום יעלה שוב? – תשובה שכולם מחפשים

Ethereum מוקף כיום בכל הבעיות המבוקשות – בין אם זה בעיות טכניות של עומס ברשת, יכולת הרחבה, עיכוב ובפרויקטים ועדכונים, מכירת ICO והתחרות הגוברת. אבל אם מומחים מאמינים כי מפת הדרכים של את’רום ופרויקטים עתידיים עדיין יש מספיק פוטנציאל שעשוי להסיר את כל הכאב הנוכחי של את’ריום ולעזור לו להחזיר את תפארתו האבודה מבחינת מחיר ואמינות..

אם ניתן להאמין שמקורות חדשותיים, הודעות ואירועים נראה כי צוות את’ריום העביר את כל המיקוד שלו לשחרורי המפתח שיניעו את המחט לעבר מדרגיות; כלומר שחרור הוכחת ההימור של קספר ושחרור רסיסים.

ביוני חלק מהחדשות שפורסמו, כשהבין את חומרת המצב עבור את’ריום, הבורא ויטאליק בוטרין הצביע על כך שהצוות עשוי לחפש לשנות את הרצף בו קספר ושבר. קספר, אלגוריתם ההסכמה המתוכנן של את’ריום, שהוכיח זמן רב, מבטיח להיות חסכוני יותר באנרגיה ושוויוני מאשר מערכת ההוכחה הנוכחית שלו, בעוד שניתוק יכול להחזיק את המפתחות לשינוי גודל המערכת למספר עצום של עסקאות. אם תוכנית זו עובדת, הטכנולוגיות ישולבו ויצרו גרסת פרוטוקול שיכולה להיות בסדרי גודל יעילים יותר

באוגוסט צייץ גם ג’ון האסגאווה, המייסד והמנכ”ל ב- OmiseGO, כי הוא צופה קנה מידה מאומץ ואימוץ של Ethereum עד שנת 2020, מכיוון שהוא מתווה את עתידו של Ethereum ואת מפת הדרכים לצמיחתו בשנתיים הקרובות. ג’ון השתמש בידית הטוויטר שלו והוציא מפת דרכים אפשרית המראה לאן מועדות את’ריום. הוא היה ממש אופטימי אך ריאלי מכיוון שהוא זכה לשבחים על הקריפטוגרפיה השנייה בגודלה בעולם לפי שווי שוק. לדבריו, שנת 2019, כאשר את’ריום ימצא את האימוץ העסקי האמיתי שלה ו- DApps על הבלוקצ’יין שלה יעלו. לאחר מכן בשנת 2020 אתריום יתמקד באופן מאסיבי ככל שאימצו יגדל ככל שהמטבע יהפוך למיינסטרים יותר.

כלכלת הקריפטו נקודת המבט / התחזית שלי.

2017: ספקולציות (ICO)

2018: פתרונות PoC / Eco-system buidl / Scaling (L2 #פְּלַסמָה #OmiseGO/ L1 # רסיסה # קספר ) / פרוטוקולי אינטר-שרשרת

– JUNΞ (@JUN_Omise) 30 ביולי 2018

2019: אימוץ עסקים אמיתי / כלי מיקוד UIUX / עוד דפים

2019 ~ 2020: # את’ריום בקנה מידה מאסיבי ומשמש את הממשלה.

נראה הבדל עצום בין פרוטוקול אמיתי שניתן לאמץ לבין פרויקט ספקולציות רעילות.

– JUNΞ (@JUN_Omise) 30 ביולי 2018

כשאת’ריום, במובן הטכני זמין במחירים זולים ומלוכלך ביסודו של סיום הבעיות שלו, נראה שהמטבע עומד לראות את שיאיו החדשים שוב כמו מה שלי צופה. מה שמצפה כעת הוא הטמעת טכנולוגיות ועדכונים חדשים שאם זה יקרה בזמן המשקיעים בהחלט יהפכו את את’רום להימור הגבוה ביותר שלהם.

האם את’ריום יעלה מהאפר ויזכה לגבהים חדשים? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me