רפואה של ביזור מתחילה לרדוף אחר המטבע היציב של תאומים בתוך ימים מיום ההשקה

פרסומת פמקס

בזמן שהעולם שמח על הרגע שהיה להם מטבע יציב ולא שנוי במחלוקת, להסתיר כששווקי הקריפטו הופכים לתנודיים, המטבע עורר מחלוקת. על פי חוקר הבלוקצ’יין, אלכס לבד, שכתב לפרסום הטכנולוגי Good Audience, מזל תאומים יכול להקפיא את מטבעות המטבע הצמוד שלה לדולר בכל עת שהוא רוצה, ולשקף מחדש סוגיות של ביזור..

לאפוטרופוס יש הוראה להקפיא כל חשבון

אלכס לבד במחקריו האחרונים ביצע סקירת קוד של החוזה החכם של דולר תאומים, ומה שמצא היה מדהים. לפי לבד GUSD כוללת הוראה המאפשרת ל”אפוטרופוס “שלה – כלומר תאומים – להקפיא כל חשבון. לבד – שבגילוי מלא גם מצורף לפרויקט מטבע יציב נפרד – מציין עוד כי GUSD משתמש בחוזה ERC20Proxy המעניק לתאומים, כאפוטרופוס, את היכולת לשדרג את החוזה אחת ל -48 שעות, מה שמקנה אותו בקרב מספר עצום של דברים אחרים הכוח להפוך בו זמנית את כל האסימונים ללא העברה.

על פי נוסח המחקר של לבד, הוא ניתח את הקוד ב-

מַזַל תְאוּמִים

אורכו של הקוד הוא 1028 שורות ומתחיל לערער על הקוד כשהוא קורא את התנאים הכלליים של החוזה.

מַזַל תְאוּמִים

“אז המשתמש משתמש בחוזה ERC20Proxy המציע ממשק ERC20, כלומר איזון פונקציות סטנדרטי, אספקה ​​כוללת וכו ‘הקוראים לאובייקט erc20Impl ליישום בפועל. לדוגמה:

“מאיפה האובייקט הזה erc20Impl? כאן עלינו לשים לב לחלק השני של הצהרת ERC20Proxy: ERC20ImplUpgradeable. לאובייקט זה יש יישום ממשי של ממשק ERC20. למה זה נקרא … ניתן לשדרוג?

מכיוון שהחוזה ERC20ImplUpgradeable הוא אפוטרופוס ניתן לשדרוג. “

מַזַל תְאוּמִים


בהעמקה בקוד הוא מגלה כי האפוטרופוס הוא השינוי היחיד לקוד.

בעת קריאת החוזה הוא מציין כי נעילת הזמן המוגדרת כברירת מחדל מוגדרת גם היא 172800 שניות היא 172800/60/60 = 48 שעות..

אין להתפלא מכך שג’מיני כללה הוראה שתאפשר לה להקפיא כספים, בהתחשב בכך שקמרון וטיילר וינקלבוס חזרו שוב ושוב על GUSD כ”ייצוג דיגיטלי מהימן ומוסדר של הדולר האמריקני “, הן בהודעה הרשמית והן בתקשורת שלאחר מכן. הופעות.

אבל הקהילה לא תיקח את זה טוב אם המטבע היציב נשלט על ידי תאומים.

קשור: מטבע יציב ברישיון NYDFS המורשה של Winklevoss “דולר תאומים” עשוי למשוך בחוטים על קשירה ידועה לשמצה

בעיות ביזור בתעשיית הקריפטו

Ripple ו- XRP נלחמים בקרב ארוך כדי להוכיח שהמטבעות ופנקס הספרים מבוזרים. מכיוון ש- Ripple מחזיקה מספר מסוים של צמתים בפנקס המאשרים עסקאות וכפי שהחברה מחזיקה הרבה Ripple של XRP תמיד נמצא תחת פיקוח של פיקוח על ספר החשבונות והמטבעות. מטעם זה, המטבע עומד גם בפני איום של התייחסותו לביטחון על ידי ה- SEC – נקודה שלא נותנת למחיר המטבע לעלות למרות היותו אחד המטבעות עם מקרה שימוש מוגדר.

מטבע נוסף שנבדק גם לריכוז הוא EOS. הפרויקט נקט גישה יוצאת דופן לניטור הבלוקצ’יין ביותר מפעם אחת. היא מינתה 27 מפיקי בלוקים שהיו להם זכויות להפסיק עסקאות. זו נחשבה לגישה מרוכזת שכן כל 27 מפיקי הבלוקים הכירו זה את זה ויכולים לשחק עבירות בכל עת. דוגמה אחת כזו הייתה כאשר ב- 22 ביוני השנה הודיעה החברה

“צו אמצעי חירום של צו הגנה” שפורסם על ידי פורום בוררות הליבה של EOS (ECAF), 27 מפיקי בלוקים שמקיימים את הפרוטוקול הונחו לסיים את כל העסקאות בתוקף מיידי. מעניין ש- ECAF לא הסביר את סיבת ההזמנה, אך הצהיר כי “ההיגיון והנימוקים להזמנה זו יפורסמו במועד מאוחר יותר.”

בורר החירום הזמני של ה- ECAF, סם ספוז’ניק, חתם על ההצהרה:

“מורה בזאת כי מפיקי ה- EOS Block מסרבים לעבד עסקאות עבור החשבונות והמפתחות הבאים ללא הגבלת זמן. (עד להודעה רשמית נוספת והנחיות מטעם ה- ECAF). “

חברי תעשיית הקריפטו, נלהבים ותצפיתנים בתעשייה לא היו מעריצים גדולים של ריכוזיות מכיוון שהיא מסירה את המהות של הבלוקצ’יין והעולם המבוזר. כמו אדווה ו- EOS, גם מזל תאומים ייראה בעין זהירה. נצטרך להמתין להצהרה מטעם תאומים כדי לקבל יותר בהירות בנושא זה. העתיד ב- GUSD ישכב על כך. אחרת, יהיה לנו מטבע יציב שנוי במחלוקת נוסף בשוק.

האם תאומים תבהיר את עמדתה בסוגיית הריכוזיות שמטבע היציבה שלה הושק לאחרונה? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map