מדדי מפתח מציעים את האת’ריום הבא בתור לראלי שורי

פרסומת פמקס

הביטקוין במהלך השבוע האחרון שבר את התנגדות המפתח של 15,000 $ וממוקם כיום כדי לעלות על שיא כל הזמנים של 2017, 20,000 $. במקביל, האלטקוינים סבלו מאוד מכיוון שנראה שאנשים מעבירים כספים לביטקוין בפרץ השורי המתמשך. עם זאת, המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו לפי שווי השוק Ether (ETH) צובר תאוצה דומה לזה של ביטקוין ומדדי מפתח ברשת מצביעים על כך שהמטבע הדיגיטלי השני בגודלו עשוי לעמוד בקנה אחד עם ראלי שורי דומה עד הסוף. של 2020.

ETH עברה בין טווח המחירים של $ 330 ל- $ 350 בחודש האחרון ולבסוף הצליחה לרכוב על המומנטום של ביטקוין כדי להיות מוערך כיום ב 458 $. ETH הצליחה להרוויח בסביבות 100 דולר ארה”ב בשבוע האחרון, שם צמחו המחירים משפל שבועי של 371.31 דולר ל -465.68 דולר..

מספר כתובות ה- ETH ששולחות כספים לבורסה ירד ב -53% מאז ה -1 בספטמבר, וזה סימן שורי מכיוון שסוחרים נוטים להרחיק כסף מהבורסות כאשר צופים מהלך שורי. בואו נסתכל על כמה מדדי המפתח ברשת, המצביעים על פרץ שורי אפשרי די דומה לביטקוין בעתיד הקרוב.

צמיחת משתמשים

רשת את’ריום רואים זינוק מבחינת כתובות פעילות המציעות כי סוחרים נוספים מצטרפים לבלוקצ’יין בתקווה לרוץ השור הבא ל- ETH. היקף הכתובות שגדל בחודש נובמבר הוא בהתאם למחיר העולה.

תרשים ביטקויןמקור: Glassnode

מספר ארנקי ה- ETH המחזיקים לפחות אסימון ETH הגיע לשיאו בשיא כל הזמנים בשנת 2020 והגיע ל -10,116,076.

תרשים אתריוםמקור: Glassnode

מלבד זאת, ההשוואה הכוללת של נפח העברות בין ביטקוין לאתר במהלך החודש האחרון מראה דפוס דומה, מה שמעיד על העסקאות ברשת בבלוקצ’יין דומה למדי.

תרשים אתריוםמקור: Glassnode

גודש ברשת נמוכה ועסקאות נופלות / דמי כורים


אתריום די הרבה זמן סובל מדמי הגז ההולכים וגדלים עבור עסקאות וגם כורים. הבעיה הרסה ברשת בגלל ההייפ הדפי ההולך וגובר ויצר עומס שהוביל לדמי כרייה ועסקאות מרקיעים שחקים. עם זאת, העמלות החלו לרדת בסוף ספטמבר ומאז העלות הייתה נמוכה משמעותית.

עליית עמלות העסקה וכרייה עלולה לעיתים קרובות להוביל לפעילות נמוכה ברשת ולהפוך את הרשת לבלתי שמישה במקרים מסוימים. אז זה די הקלה שרשת את’ריום הצליחה להכניס אותה לשליטה.

תרשים איתארוםמקור: Glassnode

צמד המסחר של ETH / BTC מגיע לרמת תמיכה מרכזית בשנים

ביטקוין הוא מטבע המלך שנודע כי הוא שולט בעצרת המחירים ברוב המקרים ואלטקוינים אחרים עוקבים אחריו כולל ETH והראלי הנוכחי הוא האמין בהשראת טריגר המחירים של ביטקוין. גורם נוסף מאוד שורי לטובת ETH הוא העובדה שצמד ETH / BTC הגיע לאזור תמיכה מרכזי של 0.029 אחרי גילאים..

ביטקויןתרשים לפי TradingView

להלן כמה מדדים מרכזיים אחרים ברשת ETH שנראים שוריים כרגע,

אתריום על מדדי צ'אןמקור: Coinmarketcap

הכרזת ETH 2.0

ETH 2.0 נחשב לשדרוג המשמעותי ביותר עבור רשת אתריום מכיוון שהוא יכלול את המעבר של את’ריום מהקונצנזוס הכרייה הנוכחי מבוסס הוכחה לעבודה לכדי קונצנזוס כרייה מבוסס הוכחה. ויטליק בוטרין, מייסד שותף של Ethereum הציע כי הרשת החדשה תתמקד במידה רבה בקנה מידה ותרחיב את יכולת עיבוד העסקאות של הרשת בפער משמעותי..

הרשת החדשה מביאה גם שירותי הימור למרכז, שם המשתמשים יכולים לנעול 32 ETH ברשת ולצפות לשיעורי החזר גבוהים עד 15%. אנליסטים רבים מאמינים כי שירות ההימור החדש יחליש את צד המכירה של ETH מכיוון שיותר סוחרים יעדיפו הימור על מכירה המובילה למחסור בהיצע ה- ETH..

ההכרזה על השקת ETH 2.0 עשויה לשחק לטובת מחיר ETH ולבנות את המומנטום השורי שלה עוד יותר. תאריך ההשקה של רשת ETH 2.0 נקבע מראש ל -1 בדצמבר והוא ידרוש בסך הכל 16,384 פיקדונות בסך 32 ETH בכל סכום כולל של 524,288 ETH בשווי של כ 200 מיליון. בוטרין כבר שלח שווי של 3,200 ETH מעל 1.4 מיליון דולר לכתובת ETH 2.0 וצפוי שהרשת תגיע למספר העסקאות הרצוי עד למועד ההשקה.

סיכום

המדדים המרכזיים ברשת יחד עם ההכרזה על תאריך ההשקה של רשת ETH 2.0, את’ריום עומד כמו ביטקוין יותר מעברו הגבוה בכל הזמנים של 2017. אם ביטקוין יצליח להמשיך ולגבש את הרווחים שלו, יש מעט אין התנגדות למטבע המלך בדרך ל- ATH, ו- ETH לא ירוויח לא רק מהמדדים ברשת, אלא גם ממחיר המחיר של מטבע המלך..

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map