banner
banner

אלרונד מכריז על ההשקה הרשמית של ארנק מאייר

מלטה כונתה בעבר אי הבלוקצ’יין כיוון שהמדינה הקטנה אימצה את הבלוקצ’יין והייתה אחת המדינות הראשונות שהכניסו רגולציה ומסגרות לטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת. שוב המדינה הוכיחה שזה היה צעד טוב מכיוון שיש לנו חדשות נוספות מאחת מחברות הבלוקצ’יין הגדולות ביותר שיש בהן, אלרונד. בתוך פחות משלוש שנים, סטארט-אפ הבלוקצ’יין המרתק הזה עלה על הערכת שוק של למעלה מ -800 מיליון דולר, אך נראה שזה רק אבן דרך לעסק אשר אמור להמשיך ולעשות דברים גדולים וטובים בהרבה. החברה, שמבוססת מסנט ג’וליאנס היפה במלטה, עברה מכוח לכוח במהלך השנים האחרונות. במאמר זה נדון בהישגיה האחרונים של החברה יחד עם כמה מהישגיה עד כה. 

השקת הארנק של מאיר

ההצלחות האחרונות של אלרונד היא ההכרזה על השקת ארנק מאייר שלה. מטרתו של ארנק זה היא להקל על ההעלאה של מיליארד המשתמשים הבאים במערכת הקריפטוגרפית והבלוקצ’יין. ארנק המאייר אמור להתחרות בכמה מהענקות הקיימות בענף התשלומים כמו גוגל פיי, פייפאל ורבולוט. נקודת המכירה הייחודית האמיתית של יישום זה היא עד כמה היא מאובטחת, ועוד יותר מכך שהיא פרטית וזולה לחלוטין, כך שהיא צריכה לשמש אלטרנטיבה אמיתית במרחב הבלוקצ’יין עבור חלק מהענקים בענף. אם ניתן להאמין בהייפ לגבי אפליקציית הארנק של Maiar הדבר היחיד שעומד בין אלרונד לשליטה עולמית הוא תקציב שיווקי למשתמשים שהם צריכים כדי להצליח..

אלרונד כבר השלימו בהצלחה את היעדים האחרים שלהם ולכן כאשר הם מדברים על העלאת מיליארד האנשים הבאים לקריפטו ולבלוקצ’יין, זה כנראה חכם לקחת את זה בערך נקוב. אם הם יכולים להיות החברה שמתחילה למשוך את ההמונים לקריפטו ולבלוקצ’יין אולי אנחנו מסתכלים על חד-קרן של מיליארד דולר בהתהוות. במקרה זה נצטרך לחכות ולראות איך ההשקה עוברת וכמה מצליח ארנק Maiar בשוק הפתוח, אך בסופו של יום אין שום נזק שמאחוריה חברה שמנסה להביא טכנולוגיית קריפטו ובלוקצ’יין ל ההמונים.

על ארנק מאייר

יישום הארנק של Maiar הוא ארנק סלולרי ויישום משולב תשלומים גלובלי שישתמש בבלוקצ’יין אלרונד. המשמעות של זה היא שבאמצעות השימוש בבלוקצ’יין של אלרונד הוא צובר ביצועים בקנה מידה אינטרנט שיכול להרחיב הרבה מעבר למאה אלף עסקאות בשנייה. המטרה של אלרונד בעת שחרור ארנק זה היא לדמיין מחדש כיצד מתרחשת העברת ערך כלשהי, כולל אך לא מוגבלת להעברת נכסים, העברת כסף, העברת כותרות בעלות או באמת כל דבר עם ערך המועבר מאדם אחד או ישות אחת. לאחר.

מדוע להפעיל יישום תשלומים נוסף?

היתרונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין לא היו בהישג יד לציבור הרחב במהלך מספר השנים האחרונות וכתוצאה מכך עדיין לא התרחשה אימוץ המוני של טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

ההשקה של אפליקציית Maiar לנייד תביא לכך שההמונים יוכלו לאמץ טכנולוגיית בלוקצ’יין בפשטות ובקלות רק על ידי הורדת אפליקציה סלולרית. היתרונות של האפליקציה חורגים אפוא מעבר למתן שירות למשתמש, בעצם האפליקציה נותנת שירות לכל קהילת הבלוקצ’יין ולעולם שכן היא פותחת את דלתות השימושיות בצורה ריאלית. לאחר שההמונים יוכלו לאמץ את הטכנולוגיה החדשה הזו היא תפתח את הדלתות בפני חברות אחרות להתחיל לעשות את אותו הדבר.

“מיליארדי אנשים מסוגלים לשלוח הודעות ישירות לאנשי הקשר שלהם כי זה נוח, אינטואיטיבי וזול.” אמר בנימין מינקו, מנכ”ל אלרונד. “מאיאר ובלוקצ’יין אלרונד מציעים להם כעת את אותה חוויה בכל מה שקשור למשלוח כסף.”

מעניין את המשתמשים

למשתמשים לא נוטים לדאוג אם משהו הוא בלוקצ’יין או שלא גורם להם להתעניין ולעסוק בשימוש ביישום הוא אחד מנקודות החוזק האחרות של ארנק אלרונד מאייר. הארנק עצמו כולל עיצוב חלקלק ושילב כל דבר, החל ממשחקים ועד חוויית משתמש וממשק משתמש, אשר גורם לכך שהמשתמש יוכל להתחיל להשתמש ביישום תוך שניות ספורות לאחר ההורדה..

נראה ממה שאומר אלרונד כי לא נחסכה הוצאה כלשהי ביצירת יישום ארנק מהדור הבא, ובתקווה שהשוק ההמוני יראה את הזמן והמאמץ שהושקע ביצירתו ויחבק את הטכנולוגיה החדשה בזרועות פתוחות.. 

כתב ויתור: עשה מחקר משלך הקשור לחברה המקודמת או לכל אחד משלוחותיה או שירותיה המוזכרים במאמר. Coingape.com אינה אחראית לכל נזק או אובדן שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me